mutsuzum ne yapmalıyım

sabatuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
271
20
mutsuzum gerçekten eşimle işimle ailemle ufak tefek sorunlarım var ayrıntıya girsem bunlaramı takıyorsun diyebilirsiniz ama ben çok bunaldım bu durumdan kendimi çaresiz hissediyorum işin kötüsü bana destek olan kimsede yok eşimde dahil beni anlamıyor yarın uyanmak istemiyorum yaşam dolu biriydim evlilikten sonra böyle oldu umudum kalmadı hayal edecek birşeyim yok

tatile çıkabilirsin biraz değişikilik iyi gelir... eşinin neden seni anlamadığını düşünüyorsun konuşmadın mı hiç ??

ilgilenip cevap verdiğn için sağolasın esim hiç anlamıyorki çok konuşmayı denedim ayrılmayada kalktım iyilikle bitsin dedim ama o bırakmıyor aslında bende olacaklardan korkuyorumda

nasıl nerden başlıycam bilmiyorum ama beni anlamayan konuşamadığım bir ese sahibim bunu yaşamayan bilemez sohbet edemiyoruz dışarıdan bakılınca mutlu olmam lazım ama görünen gibi değil hiçbirsey sanırım mantıktı evliliğimizin temeli

kaç yıllık evlisin neden bu kadar ümitsizsin hemen ayrılık deme bence o en kolayı ...nacizane tavsiyem Allah a sığın bol bol dua et neden dünyada olduğumuzu düşün o zaman belki daha iyi hissedersin....

kaç yıllık evlisin neden bu kadar ümitsizsin hemen ayrılık deme bence o en kolayı ...nacizane tavsiyem Allah a sığın bol bol dua et neden dünyada olduğumuzu düşün o zaman belki daha iyi hissedersin....

3 sene oldu ümitsizim çünkü çaresiz hissediyorum kendimi eşim gün geçtikçe değişiyor dada kötüye gidiyor beni dövmeye kalktııı

ufak tefek nedenler diyosun ama iletişim probleminiz var sanıırm eşinle? seni çok huzursuz eden bir şeyler var. biraz anlatmalısın bence ufak tefek oldugunu sanmıyorum canım

ufak sorunlar birikince bunaltır insanı. bişeylerle ilgilen seni düşünmekten uzaklastıracak seyler yap ve mumkunse bu faaliyetleri eşinle ailenle yapma. hem kafa dagıtı hem onları özlersin düzelir

ufak tefek nedenler diyosun ama iletişim probleminiz var sanıırm eşinle? seni çok huzursuz eden bir şeyler var. biraz anlatmalısın bence ufak tefek oldugunu sanmıyorum canım

dediğin doğru olabilir sanırım ona olan sevgim bitti vardıysa bile artık yok sevgim olmayınca tahamülüm yok beyefendinin damarına bastıkça oda beni hırpalamaya başladı ve bu gün geçtikçe kötüye gitmeye başladı ilk başta sözle idi şimdi daha kötü ufak tefedarkplar var kendime olan saygım kalmadı boşamaıyorom duramıyorum ömrüm elimden kayıp gidior gözümün yaşıda dinmiyorrr yapı olarak herkese destek olurdum kendi derdime derman bulamadım

Cok kisa yaziyorsunuz.
Biraz daha detayli bilgiler verirseniz ruh haliniz ve sizi bu duruma iten sebeplerle ilgili
eminim daha cok yol gosterici cevaplar bulursunuz.
Tatil iyi gelirmi ? Bence farketmez ruh halim kotuyse benle birlikte oyle gidecek.

esinizle ortak yonlerinizi bulsaniz?yada sorunlarinizi dusunmeden birgun birlikte yemek yapip lunaparka gidip piknige gidip stres atin birbirinize odaklanin ama olumlu hallerinize.belki ortak noktalariniz vardir ama hayatin yogun temposu,ailevi sorunlar,gecmisteki skntilar iletisiminize engeldir..herkes dort dortluk degil ama olumlu ozellikleri on plana cikarinca daha mutlu olabilirsiniz

ikimizde çalışıyoruz bana evde yardımcı olaz hiç biyere gitmez varsa yoksa evde otursun nette gezsin çok konuşmayı denedim boaşanalım da dedim hiç yanaşmadı şimdi daha kötüye gidiyor sus dediğinde susmazsam beni hırpalamaya başladı konumu sıkıyor vurmaya kalkıor bunlar beni dahada çok incitiyor bana destek olan bir ailemde yok ee durum bu

yaa dediğn doğru ama gitmiyor gitsede benim burnumdan girip dönüyoruz hep bağırmaya hazır ailevi sornlar iş maddiyat bizi bu hale getirdi şimdi çaresice ağlmaktan başka yaptığım bişey yok psikolga gitmeye kalktım ona anlatımm ben kötüyüm diye onada karşı beyefendi ona göre sorun yok olr böyle evlilite sen abartıyorsun KARIKOCA SOBBET ETMEZ NE KOŞUSACAĞIM SENLE diyen bir adamla evliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…