Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği yagı ile masaj yapan arkadaşlar :))

nazZeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2010
9
1
Nar çiçegi yagı ile masaj yapan bı arkadasımın corek otundan daha ıyı sonuc aldıgını gordum. Acaba sızlerden bu yagı kullanıp sonuc alan varmı arkadslar????:1rolleyes:

nar suyu içmek göğüsleri büyütüyor diye biliyordum. ondan yağıda büyütebilir :))) ama ben hiç kullanmadım :))) belki denerim :)))

eminimki taze sıkılmışı daha iyi olur ben anca marketten % 100 doğal yazanları alıyordum ama çok içemedm bende :)))

Merhaba ben 2 gündür nar çekirdeği yağı ile masaj yapıyorum.. Menstural döngüme 1 hafta felan kaldı.. Belki onun etkisiyle bilemiyorum ama.. 2 gündür aşırı hassas.. Ve dolgun.. İşe yaradığını düşünüyorum açıkçası... Sayfamda bunun hakkında konu açtım 1 ay deneyeceğim kesin bir cevap vermek için.. İstersen sende katıl beraber deneyelim...

Merhaba ben 2 gündür nar çekirdeği yağı ile masaj yapıyorum.. Menstural döngüme 1 hafta felan kaldı.. Belki onun etkisiyle bilemiyorum ama.. 2 gündür aşırı hassas.. Ve dolgun.. İşe yaradığını düşünüyorum açıkçası... Sayfamda bunun hakkında konu açtım 1 ay deneyeceğim kesin bir cevap vermek için.. İstersen sende katıl beraber deneyelim...
Selam devam ettiniz mi ve etkisini gördünüz mü merak ettim.

Selam devam ettiniz mi ve etkisini gördünüz mü merak ettim.
Yaptığım sıralar gördüm faydasını.. Şuan regl olduğum için yapmadım malum hassas. Tekrar devam etmeyi düşünüyorum.. Reglimin bitmesini bekliyorum.. Ama ben bir sonuç alırsam sayfamdaki MASAJLA MEME BÜYÜTME konsuna yazıcam..

X