Narsist bir insandan nasıl ayrılabilirim?

Narsistlikten ziyade adamda aşağılık kompleksi ve aldatılma korkusu, bunlardan dolayı da kendi kafasında kurduğu tuhaf paranoyaları var gibi. Direkt " Seninle mutlu değilim. Şimdi iyi geçinemiyoruz, ileride de iyi geçinebileceğimizi düşünmüyorum. Bana kattığın olumlu bir şey yok. Sıkıntı, stres,endişelerle bir ilişkinin devam edebileceğine de inanmıyorum ve istemiyorum da zaten. O yüzden birbirimizi kırmadan güzellikle ayrılalım. Kendimi iyi ve mutlu hissetmediğim bir ilişkiyi devam ettirmek istemiyorum. Hiç umut da yok (🤣). " Gibi bir şeyler şöyle ve terk et yani.
Yazdığın seyler mantıklı ama konu ayrilmaya gelince öyle bi elim ayağım titriyor ki anlamıyorum kendimi.. umarım düzeltirim bi şeyleri bi şekilde 🥺🥺

Yazdığın seyler mantıklı ama konu ayrilmaya gelince öyle bi elim ayağım titriyor ki anlamıyorum kendimi.. umarım düzeltirim bi şeyleri bi şekilde 🥺🥺

Konu sahibi, bu şekilde sana tehditkar konuşan, geçmişini sorgukayan seni huzursuz mutsuz eden biriyle ki evli değilsin anladığım ortada çocuğun yok bu adamla kalman için neden yok ama hala berabersen sen bir psikiyatristen randevu al, o kendi kendine teşhiş koyan cahil psikologla görüşme.

Narsistlikten ziyade adamda aşağılık kompleksi ve aldatılma korkusu, bunlardan dolayı da kendi kafasında kurduğu tuhaf paranoyaları var gibi. Direkt " Seninle mutlu değilim. Şimdi iyi geçinemiyoruz, ileride de iyi geçinebileceğimizi düşünmüyorum. Bana kattığın olumlu bir şey yok. Sıkıntı, stres,endişelerle bir ilişkinin devam edebileceğine de inanmıyorum ve istemiyorum da zaten. O yüzden birbirimizi kırmadan güzellikle ayrılalım. Kendimi iyi ve mutlu hissetmediğim bir ilişkiyi devam ettirmek istemiyorum. Hiç umut da yok (🤣). " Gibi bir şeyler şöyle ve terk et yani.
aldatılmış öncesinde dimi bende öyle hissetim parmak atmış birisi zmaanında :bicak: hırsını bu kızdan çıkarıyo

resmi teşhis koyma yetkisi, psikiyatr ve lisanslı yetkilendirilmiş klinik psikologlardadır. bir psikologun ya da bir hekimin başkası tarafından aktarılan bilgilerle teşhis koyma yetkisi yoktur.

Hayır bir kere yanlış biliyorsunuz. KK da sevgilisi ile sorun yaşayan ve ayrılamayan kadınlar bu teşhisi koyabilir. Hem de en resmisinden 🧿

Sevgiliyiz, narsist bir insan, aileme yeterince saygı göstermiyor, bazen kabalaşabiliyor, dengesiz ruh halleri var
Allah aşkına evli değilsin çocuk yok arkana bile bakma 2 yıl hayatınin ders alma dönemi olsun üstüne de sadaka ver
Asla uzun ayrılık konuşması neden ayrıldığınızı falan anlatmaya kalkma düşüncelerini belirtme hayalet gibi kaybol
Evlenirsen bir de çocuk yaparsan hayatının altı üstüne gelir.
Benimki flört döneminde anneme annecim annecim der kardeşime hediyeler alırdı evlenelim diye kendi tutturdu sonra benim istediğim zamanda evlenmedim erken oldu dedi hamile kaldım benim istediğim zamanda olmadı dedi bunun yaşattiklari yüzünden erken doğum yaptım tabi bebekte istediği zamanda gelmedi eve yardıma gelen annemi kovdu babamı kardeşimi eve sokmadı tüm yakın arkadaşlarima orsp kisvesini yapıştırdı çevremi bitirdi beni kendine köle etti flörtken giydiğim tayt evlenince dert oldu beni beğenen adam lohusayken yüzümde çıkan beni aldır insana benze diye psk siddet uyguladı fiziksel siddet flortken yoktu itip kakardi aslında varmış ben görmemişim sinyalleri düğünden sonraki sabah şiddet başladı ve evden ayrılana kadar devam etti
çocuk olursa ayrılamam sandı asıl çocuk olunca kafam dank etti şimdi bebeğimi kendim büyütüyorum.
Ayrılmanda kolay olmayacak sana en güzel anları hatırlatacak seni benden başka kimse böyle sevemez diyecek ailen bile bir yere kadar diyecek gelecek planları hayaller kuracak asla gerçek değil tuzak ben düştüm sen düşme!

Titresin, ne olacak? Hani bir de kavga edin demiyorum, konuşacaksınız sadece. Hatta istersen mesajla terk et. Yüz yüze de gelmek zorunda değilsin çok önemseyip de. Kapına mı dayanacak? Şu an böyle düşünüp, hissederken bu adamla buluşup konuşuyor musun? Çünkü resmen adamdan korkar hale gelmişsin. Gerekirse ailen de öğrensin. Saçma sapan davranışları olursa polisi arasın oturur oturduğu yere. Bir de önceki ilişkindeki kişi de ayrıldıktan sonra peşinde gezmiş falan. Daha sağlıklı insanlarla iletişim kurmaya bak. Hemen de sevgili olmamalısın. Yoksa züğürtlerden kolay kurtulamıyorsun gibi.

Neden korkuyorsun ? Ailene , sana zarar vermesinden mi ? Ailene bir şeyler söylemesinden mi ? Yoksa sadece bağımlı mısın ?

aldatılmış öncesinde dimi bende öyle hissetim parmak atmış birisi zmaanında :bicak: hırsını bu kızdan çıkarıyo
Ya kendisi aldatılmış ya da yakın dairesindeki bir kişinin aldatılmasına şahit olmuş olabilir. Ben de öyle hissettim.

Ben sorunsuz bir ilişki istiyordum ailemle aran kötü, biz de tartışıyoruz çok yoruldum hepsini kaldıramıyorum. Ayrılmak istiyorum huzurlu yaşamak istiyorum deyin. Böylece hayatınızda biri olmadığına ikna olursa daha kolay ayrılır.

Sevgiliyiz, narsist bir insan, aileme yeterince saygı göstermiyor, bazen kabalaşabiliyor, dengesiz ruh halleri var
Ayrılmayın ne yapacaksınız,evlenip ödüllendirmek istemezsiniz her halde.
Şiddet yanlısı ,tehlikeli bir tipse 2 sene onla olmanız büyük hata.
Bazı şeyleri uzatıp cekistirmeye gerek yok .Ayrılıyorum bitti......
Gerekirse polise , savcılığa gidersiniz.
Evlenmek o kişiyle hayatı paylaşmak korkutucu gelmiyor mu?????

X