Nasıl bir duruş sergilemeliyiz

Dilaraazei

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
2.073
3.020
30
Ayrıldıktan sonra karşı tarafa siz nasıl bir duruş sergiliyorsunuz her ayrılık kavgayla olmuyor mesela istemeyerekte olsa konuşup yollarınızın ayrılması gerektiğine karar verdikten sonra, yıkılmadım senden, sonra bak hayatıma devam ediyorum deyip hiçbir şey olmamış gibi, devam mı etmeli yoksa ayrıldık hiç gözüm görmesin deyip tamamen ortadan kaybolup sessizce uzaklaşır mısınız o kişiden .

Ayrıldıktan sonra karşı tarafa siz nasıl bir duruş sergiliyorsunuz her ayrılık kavgayla olmuyor mesela istemeyerekte olsa konuşup yollarınızın ayrılması gerektiğine karar verdikten sonra, yıkılmadım senden, sonra bak hayatıma devam ediyorum deyip hiçbir şey olmamış gibi, devam mı etmeli yoksa ayrıldık hiç gözüm görmesin deyip tamamen ortadan kaybolup sessizce uzaklaşır mısınız o kişiden .
Çocuğunuz varsa çocuk için genelde bı şekilde görüşmek durumunda kalabiliyoruz.
Ama çocuğum yoksa uzaklaşmayı tercih ederdim.kendi hayatıma bakardim.ne gözüm görsün isterdim nede ona herşey yolunda diye ispat etmeye çalışırdım.sessizce uzaklaşmak bence en temizi.

Sanırım sadece 2 aylik bir evlilik sureciniz vardi. Ayrildiktan sonra görüşmeyi kesin ve elbette sessizce asilce gidişi takdir ederim. Dik durun hayat devam ediyor ve cok guzel seylere gebe buna inan ..
Tesekkur ederim ben zaten kendisinden olaylı olarak ayrıldım onu Allaha havale ettim görüşmüyoruz onunla konuşacak birşeyimiz kalmadı , bu konuyu kardeşim açmamı istedi.

Sessizce uzaklasmakla, hiçbir şey olmamış gibi hayata devam etmek de aynı sey degil mi? Yani ikisinde de hayatına devam ediyorsun bir şekilde. Kastettiğiniz şey hayatima devam ediyorum bak sensiz de mutluyum imaji çizip, onun görmesini sağlamaksa bu da ayrılık biçimine ve ilişkinin ciddiyetine göre değişir. Bir de sevgililik mi evlilik mi, biraz detay verseniz?

uzaklaşmak istemiyorsanız uzaklaşmayın ama bu uzaklaşmayıda yeni bir yakınlaşma olarak görmeyin kendinizi şartlamadan sadece kendi iyiliğinize odaklanın

Ayrıldıktan sonra karşı tarafa siz nasıl bir duruş sergiliyorsunuz her ayrılık kavgayla olmuyor mesela istemeyerekte olsa konuşup yollarınızın ayrılması gerektiğine karar verdikten sonra, yıkılmadım senden, sonra bak hayatıma devam ediyorum deyip hiçbir şey olmamış gibi, devam mı etmeli yoksa ayrıldık hiç gözüm görmesin deyip tamamen ortadan kaybolup sessizce uzaklaşır mısınız o kişiden

Geri donmeyi dusunmuyirsaniz hic kendinizi belli etmeyin ama yok az burnu surtsun diyorsaniz yikilmadim.ayaktayim herzaman etkikidir

Sessizce uzaklasmakla, hiçbir şey olmamış gibi hayata devam etmek de aynı sey degil mi? Yani ikisinde de hayatına devam ediyorsun bir şekilde. Kastettiğiniz şey hayatima devam ediyorum bak sensiz de mutluyum imaji çizip, onun görmesini sağlamaksa bu da ayrılık biçimine ve ilişkinin ciddiyetine göre değişir. Bir de sevgililik mi evlilik mi, biraz detay verseniz?
Evet 3 buçuk senelik ciddi bir ilişkisi vardı kardeşimin onun için actım konuyu çocuk konuşma yapıp olmuyor ayrılmalıyız, mutlu olamayız falan demiş daha sonra bir birine yine mesaj atmışlar ama barışmaya, yanaşmamış çocuk.

Bence sanki o hiç olmamıscasına hayatınıza devam edin ve mutlu olun gezin sevdiğiniz arkadaslarınızla vakit gecirin kendinize baska uğraşlar edinin

Çocuk yoksa eski eş bırakın eski olarak kalsın. Görüşmeyin. Sonra başkasıya beraber olmaya başlayınca olay farklılaşıp saplantı haline geliyor ve neler görüyoruz.

Evet 3 buçuk senelik ciddi bir ilişkisi vardı kardeşimin onun için actım konuyu çocuk konuşma yapıp olmuyor ayrılmalıyız, mutlu olamayız falan demiş daha sonra bir birine yine mesaj atmışlar ama barışmaya, yanaşmamış çocuk.
E karşı taraf ölüp bitmemiş ki zaten . Kendini toparlayıp , yaşananlardan ders çıkarıp ilerlemek .
Muhtemelen başka birini buldu .

O zaman hic olmamış gibi hayatına devam etsin. Erkekler başta oh be kurtuldum havasina giriyor ama 1 ay sonra pişmanlık belirtileri başlıyor. 3.5 sene kolay değil geçici bir ayrılık olabilir o yüzden rahat davransın kardeşiniz

Eğer karşınızdaki düzgün bir insansa ayrılsanız bile seviyeli çok yakınlaşmadan bir bağ sürdürülebilir

X