nasıl bir estetik?güzellik/yakışıklılık neye bağlı?

Sultannn34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
92
4
arkadaşlar merhaba size kndim için değil ama oğlumla ilgili çok önemli bir konuda danışmak istedim.18 yaşnda bir oğlum var ve beraber yaşıyoruz boşanmış bir bayanm. oğlum kendisinin yakışıklı olmadığının görüntüsünün çok çirkin olduğunu kızların kndisini beğenmediğini söyleyerek 6 aydır başımı yedi ve estetik istediğini söyledi. ilk başta karşı çıksamda sonunda tamam dedim. ekonomik durum olarak iyi olduğumuz için paraya kıydım ve önde gelen estetik cerrahlarına götürdüm. doktorların hemen hepside yüzüne bizim estetik olarak yapacağımız pek bir şey yok dediler.çünkü burnunda kemer yada bir bozukluk yok, çeneside ve ağzındada bir sorun yok,kulaklarıda kepçe değil dediler. şimdi ben siz değerli hanm arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum bir erkeğin yakışıklılığını ne belirler? ağzında burnunda kulaklarında bir sorun olmayan birisi neden güzel değildir? yada nasıl bir estetik yaptırmak gerekiyor lütfen yardım edin

bence saçlarına güzel tarz bir kesim yapılmalı ya da uzun olmalı hafif ve fizik için de spor yapmalı burun çene kulak vs. hiçbir sıkıntı yoksa söylediğim şeylerle gayet iyi olacaktır diye düşünüyorum bir de yüzünde sivilce vs varsa onlarda tedavi ettirilmeli ...

Son düzenleme:
Ha birde bence spora gitsin durusu duzelir kilosu az inse biraz kilo alsin, cok ise biraz versin.

çocuğunuzun psikolojik problemleri yüzünden estetik ameliyatı olmak istiyor gibi geldi bana.
ergenlikte buna neden oluyor olabilir. estetik cerraha götürmeden önce bir ergen psikiyatrisinden yardım alın derim ben

çocuğunuzun psikolojik problemleri yüzünden estetik ameliyatı olmak istiyor gibi geldi bana.
ergenlikte buna neden oluyor olabilir. estetik cerraha götürmeden önce bir ergen psikiyatrisinden yardım alın derim ben

son gittiğim doktorda aynısını söyledi

X