Nasıl bir konuşma yapılmalı?

Ödev takıbı degılde sısteme gırerım ama. Cunku ödev takıbı benı zorlar. Bı de baska işe de gıdıyorum ek olarak.
daha önce sormuştuk 2 yıllık okul mezunuyum demiştin ama şimdi lisans mezunu da olduğunu yazdın.öğretmenmişsin yani.ben senin eski bir üye olduğunu düşünüyorum aynı diğer şüphelenenler gibi artık

Siz şu fizikten atanamayan, ailesiyle arası iyi olmayan, eşinin babaannesinin engelli raporuyla alınmış arabayı kullanmasına izin verilmeyen üye misiniz?

Eğer o üye iseniz ona göre yorum yapacağım. (Aslında emin sayılırım)

3.cü bi okulda okuyorum ayrıca lisanstan. İstediginizi düşünebilirsiniz. Cevap vermekten yoruldum artık

Sayısalcıyım ilköğretim. O üye degilim sürekli aynı şeyi söyluyorlar. Konu acıyorum. O musun o musun.

Bu kadar kötü yerlerde çalışıp ayağınıza mesleğinizi icra etme fırsatı geldiğinde nasıl bu kadar iş beğenmez olabiliyosunuz?
Aslında begenmemek degılde.Ben zaten o sisteme ödev takıbı yapar gırerım dedım. Ama dersim yokken haftada 7 gün günde 3 4 kez gidip gelmem mantıklı mı sizce. Ben yapmam demiyorum. Ama buna bir çözüm gerekıyor.

Önce ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerek. Ne istiyorsunuz? Hangi bölüme iş imkanına sahip olmak istiyoruz? Bir çok bölüm okumuşsunuz nerdeyse lakin hepsi birbirinden tutarsız. Meslek seçme konusunda muallakta kalırsınız aldığınız her bir iş sizi zorlar. Ben bitiremem ben yapamam ben bilemem bahanelerini sıralar durursunuz

ben de öyle düşünmeye başladım.2 3 hafta önce sordum hayır demişti inanmıştım.ama tüm kriterler de aynıı tutuyorr.şaşırtıcı

Ben bürodan iş bulamadım. Okudugum lisanstanda bulamadım. Açıktan lisans cocuk gelısımı okuyorum. İstanbul üniversitesi aşırı zor. Bende pek calısmadım. İlk dönem kalınca sonra devam etmedim.Acaba açıktan da çocuk gelısımını bıtırıp lısanstan da kurumda calıssam mı. Özelde ilerlemek istiyorum zaten

Ödevleri öğretmenler kontrol etse sen sadece sisteme girsen olmaz mı..
Bende böyle düşündüm. Toplantıda henüz ders programı dagıtılmamısken tamam dedim. Sonra programlar dagıtıldı. Mesela benım salı dersım yok. Hocanın bi ton dersi var. Benim kuruma gitmem gerekecek. Ek olarak başka işe de gidecegim. Zaten bu sistemi yapmayı düşünüyorlar, diger 2hoca biz ugrasmayız dediler, ondan bana yapar mısınız dediler. Rehber ögretmenle kuruma gıdınce konusacagım. Mesaj attım. Yüzyüze konusup ayarlaroz dedı

kpss ye çalışıyor musun?bu sene kazanıp kayınvalidenden uzağa atanma hayalin vardı.

Sen simdiden tepeleri dag goruyorsun. Oysa daglari tepe gormen, bunu asmam lazim demen gerek.
Ben doktora yaparken hem calisiyordum hem bebegim vardi, hem yapmam gereken ev islerim vardi, hem de bitirmem gereken bir tezim. Ama senin kadar yaoabilir miyim diye dusunmedim. Sonuca odaklandim hep.

Haklısın. Lisans bitireli baya oldu. Alanım berbat. Daha önce öyle sacma işlerde calıstım ki. Hatta gene avmde iş bakıyordum.Sonra iki arkadaşım bak basvur, herkes kolejde, meslegını yap falan filan baya konustu benımle. Sonra cv cıkarttım. İlk buraya basvuru yaptım ve alındım.Bu seneyı atlatırsam güzel referans olacak bu kurum bana.

Ben de diyorum ki tecrübesiz biri olarak iş bulmuşken tercih yapıp onu bunu yapamam diyecek durumda değilsiniz. Hepimiz çalışma yıllarımızın başlarında süründük. İlk 3-5 sene herkes sürünür. Keşke insan gibi çalışabilsek ama ülkede durum bu. Ben olsam sorun çıkarmazdım söyleneni yapardım.

Haklısınız. Bende olumlu olmayaa calısacagım. Ödevlerın takıbını girerim sorun olmaz dıycem. Zaten sorun yok dedım. Sadece hocalar ögrencıyı tanıyor.Ben tanımıyorum.Buna bir çözüm bulunursa güzel olacak. İnşallah bu seneyi atlatayım cok iyi olacak referans bakımından

asgari ücret vereceklerdir muhtemelen.bir yerden başlamak lazımm.yoksa marketlere geri dönersiniz.bir öğretmene de ağır gelir yıllarca oralarda çalışmak.kpss yi bu kadar isterken artık olmaz demenize de şaştım.ben olsam defalarca girerdim.belki öğretmen açığı fazlalaşır bir şans doğar diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…