Nasıl "cool" kadın olunur?

Biriniz bile cool kadın örneği veremiyor mu yahu ? hani hepiniz öyleydiniz ?
Herkes kendini övmeye gelmiş konuya,sakin olun hepiniz coolsunuz:mad::mad:Lütfen Adil Yıldırım'ın cool kadın videosunu izleyin ve söylediğiniz tariflerden ne kadar uzak bir kadın imajı çizdiğini görün.Bilmeyenler için Adil Yıldırım ilişki uzmanı.

Bu konuya neden bu kadar içerlediniz anlayamadım. Sizlere göre cool olmak övünülecek bir şey sanırım. Arkadaş sormuş bizlerde cevap veriyoruz. Ben cool'um ya da öyle oldugumu söylerler demek ve neden sıralamak neden kendini övmek şeklinde algılandı onu da anlamadım. Cool insan olmak kavramı iyidir veya kötüdür; bu durum kişiye göre (bakış açına göre) değişir zaten.

Cool kadın örneği derken? Spesifik ünlü bir kadın ismi mi bekliyorsunuz? Tam olarak ne beklediğinizi ben anlamadim şahsen 😁

Bence cool olmanın en olmazsa olmazı kendine ait bir tarzının olması. Yani şahsına münasır bir karakter olman lazım. Giyim kuşamdan tut ortamda kurduğun cümleler bile senin imzanı taşımalı. Birinin başka birini taklit ettiğini sezdiğim an gözümde düşüyor. Kendi kendini övmemelisin, bunu başkaları yapmalı. Herkesle arkadaş, sevgili olmamalısın seçiciliğin olmalı. Bir de daha ilk oturmalarda karşısındakine hayat hikayesini anlatan tipler bana hep garip ve basit gelmiştir. Bırak da insanlar seni tanımak, hakkında bir şeyler bilmek için çaba sarf etsin hemen dökülüp saçılma. Mesela bir arkadaşım bana şey demişti biri bana sarılınca o kadar mutlu olmuyorum ama sen sarılınca çok hoşuma gidiyor çünkü herkese sarılmadığını biliyorum. Yani herkese aynı davrananlardan olmayın adamına göre muamele yapmayı bilin.

Genelde havalı görüncem diye dis görüntüsunr özen gösteren, elinde kitapla gezen ama okumayan, değişik filmleri instasimda durum yapan insanlar, devamli gezip foto atanlar 😁 sanırım bunlar yada ben anlamıyorum coolluktan

Mizac meselesi bu ya
Nasıl ki cilveli kadın zorla olunmayip komik duruyorsa cool olmak da böyle bisey

Mesela beni tanimayan biri uzaktan bakınca sakin ve havalı der ama yakınlarımla tam bir deliha stayla yani
Sürekli cool olmak diye bisey de yok bence
Varsa da sıkıcidir yani bi saaten sonra

Merhaba arkadaşlar :) Hep dert olmasın biraz da soru... Hepimizin çevresinde veya kendinden bildiği gibi dik duruşlu, taviz vermeyen kadınlar vardır. Peki nasıl "cool" kadın olunur? Siz neler yapıyorsunuz:) Yorumlarınızı bekliyorum.
o insanın içinden gelen bir şey sonradan olunmuyor .

Bence herkes bir samimiyet çizgisini aştıktan sonra cool olmayı bırakıyor. Dışarıdan tek başına eğlenebilen, hareketleri oturaklı, konuşması ve üslubu düzgün kadınlar bana cool gözüküyor

X