Nasıl görünüyor

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.010
113
8477A43E-3282-4B65-9EB9-1DCBB1EBAC6B.jpeg
Selam nasıl olmuş baklavalarım?

Bizim üst katımızda oturan Azeri öğrenciler vardı. Onlarda bir keresinde bize baklava getirmişlerdi aynı böyleydi de ondan sordum. Tahmin etmiştim yani 😄 İlk defa böyle bir baklava yemiştim,bizdekine benzemiyor ama güzeldi baya beğenmiştim. Birde değişik bir kurabiye getidiler üstünde böyle nakış işlenmiş gibi şekiller vardı.

Bizim üst katımızda oturan Azeri öğrenciler vardı. Onlarda bir keresinde bize baklava getirmişlerdi aynı böyleydi de ondan sordum. Tahmin etmiştim yani 😄 İlk defa böyle bir baklava yemiştim,bizdekine benzemiyor ama güzeldi baya beğenmiştim. Birde değişik bir kurabiye getidiler üstünde böyle nakış işlenmiş gibi şekiller vardı.
Evet o bizde”şekerbura” diyorlar ona.şekerpare galiba )

Enteresan ama hoş görünüyor. Beğendim ben.
Çok teşekkürler ben hem YouTube kanalıma bırakıyorum şu videoları hem de eşim kafede çalışıyor bana baklava yap senin için satırım dedi ben de heveslendim,aslında ben öğretmenim rusyada yaşıyorum onun anne babasıyla,annesi karışıyor benim çalışmama,istemiyor.ben de mecbur Evde oturup çalışmak istiyorum.kendi evim olunca inşaAllah istediğim öğretmenlik işini yapacağım 🤲🏻

Eline sağlık. Güzel gözüküyor, ben yemiştim Azerbaycanlı bir arkadaşım sayesinde tadı güzeldi.

Türkiye’de kadınlar böyle el emeği yemeklerini yapıp satıyor, iyi de para kazanıyorlar. Rusya’da bunu yapma imkânın varsa elin de lezzetliyse bence bu yolla da para kazanabilirsin?

Çok teşekkürler ben hem YouTube kanalıma bırakıyorum şu videoları hem de eşim kafede çalışıyor bana baklava yap senin için satırım dedi ben de heveslendim,aslında ben öğretmenim rusyada yaşıyorum onun anne babasıyla,annesi karışıyor benim çalışmama,istemiyor.ben de mecbur Evde oturup çalışmak istiyorum.kendi evim olunca inşaAllah istediğim öğretmenlik işini yapacağım 🤲🏻
Ne güzel işte. Kendinize böyle bir alan açın tabii ki. Bunu yapabiliyorsanız başka tarifleriniz de vardır. Yapıp satın kafanız dağılır. İnşallah kendi işinizi de yapabilirsiniz ileride.

Nevruz bayramı oluyor bizde Mart ayında.biz onlardan yapıyoruz baklava,şekerbura,şorçörek
Çocuklardan biri bizim ordan bir kızla evlenecekti. Aileside ondan gelmiş,gelmişkende böyle şeyler yapıp apartmana dağıtmışlardı. İlk ve son kez o zaman yedim bende 😊

X