Yandan burnum nasil kizlar

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
10. Gunum.
Sizce bu sislik inince nasil olur?

Eklentiler

• 20240407_190538.jpg
    20240407_190538.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 264
Cok guzel dogal bir burun olur kavisli degil , duz bir burun herkesin estetikli burnuna benzemeyen :) ben begendim basarılı olmuş
Evet yapay degil ancak sislik indikce burnum da inecek ve yine dusuk burunlu olucam diye cekiniyorum. Onceki burnum da dusuktu.

Burun ucunuza destek koydu mu doktorunuz ? 6 ay boyunca yavas yavas dusuyor , benim ilk aylar domuz burnum vardi suan biraz normal oldu .

Burda oyle cikiyor. Onden ve hafif yandan berbat. Yapilmamis gibi. Yapilmamis gibi derken dogallik anlaminda degil.

Her işte bir hayır vardır yaptirdiginiza pişman olabilirdiniz bu şekilde olması daha iyi ilerde isterseniz yapılmış gibi yaptırma şansınız var. Bizim eski burnumuza döndürme yapilmamis gibi haline getirme şansımız yok

servetten kastınız nedir ne kadar yani artık fiyatlar çok yüksek zaten. bence kalkık istediyseniz daha kalkık olmalıydı bu şekilde biraz 90 derece gibi duruyor bir beş derece kadar daha yukarı açılanabilirdi onun dışında doğal bir burun olmuş

Merhaba bence orijinal burun gibi duruyor sizi üzmek istemem ama bir süre sonra beğenmeyeceksiniz insan sonuçta estetik dursun güzel olsun diye ameliyat oluyor evet çok da yapay olmamalı umarım içinize sinmiştir

Merhaba bence orijinal burun gibi duruyor sizi üzmek istemem ama bir süre sonra beğenmeyeceksiniz insan sonuçta estetik dursun güzel olsun diye ameliyat oluyor evet çok da yapay olmamalı umarım içinize sinmiştir
Aslinda tek korkum dusmesiydi. Benim saglik problemim vardi cok buyuk. O yuzden estetik dursun kaygim yoktu. Cevremde bu burun duser diyenlerin doldurusuna geldim. Duserse eski sorunlarim tekrarlayacak sanrisina kapildim bi an :KK43: Orijinal olmasi istegimdi. Tesekkur ederim yorumun icin. Saglik sorunum olmasaydi, onceligim hatta tek hedefim estetik olsaydi hakliydin tabii anliyorum. Sevgiler,

Aslinda tek korkum dusmesiydi. Benim saglik problemim vardi cok buyuk. O yuzden estetik dursun kaygim yoktu. Cevremde bu burun duser diyenlerin doldurusuna geldim. Duserse eski sorunlarim tekrarlayacak sanrisina kapildim bi an :KK43: Orijinal olmasi istegimdi. Tesekkur ederim yorumun icin. Saglik sorunum olmasaydi, onceligim hatta tek hedefim estetik olsaydi hakliydin tabii anliyorum. Sevgiler,
Hedefiniz estetik degildiyse bu burun tam istediginiz gibi çok mutlu olun inşallah hep

X