Nasıl karar verdiniz

Canım ,şunu isterim bunu isterim demek görgüsüzlük demişsin ama alınan herşeyin fiyatını şu kadara bunu,bu kadara şunu aldılar diye küsuratıyla ve markasını bile belirterek yazmışsın ...CADIARZU :))

Eşimin ailesi bana ne istersin diye sormadılar.Sadece düğünde kayınvaldem ayrı,kayınpederim ayrı birer bilezik taktılar..Nişanda herhangi bir şey takmadılar..Hepsi bu..Eşim ne istersen söyle ben alayım dedi..Ailesini dahil etmedik olaya..Yok istemem demedim valla..Eğer evleneceğiniz kişinin durumu kötü değilse istemek gerekir dediler..Ben de öyle yaptım valla..kaydirigubbakcemile3Çok mütevazi olununca ilerde bedavaya geldin beee demesin istedim kaydirigubbakcemile3 Takıları,alyansı vs tek taşı birlikte gezdik ben beğendim ve aldık..Eşim aldı herşeyi...Allah geçim ve huzur versin...:Saruboceq:

neden boyle saldırdın anlamadım acıkcası.. sen alınanları gule gule kullan.. dedğim gibi bana nişanda ne bilezik takıldı ne yarım altın ne de set.. koyu bi niyetim olsa bunları dermiyim sence? fiyatları da niye yazdım biliyo musun.daha once bu tur konular acılmıstı.insanlar soruyolar fiyatlarını,nerden aldın diyolar,fikir almak istiyorlar.belki de ceyizlerimizin resmini koyalım topicinden alıslanlık kalmıstır.resim koyup fiyat yazmak.orda da kotu niyet yok,hepimiz birbirimizden fikir almak için koyuyoruz......

haa bi de daha iyi okursan anlarsın beni suclamıssın ya sanki hava atarmısım gibi.. bak orda pinkgun a ne diyorum.imitasyon alırım inci seti diyorum değil mi?sence boyle bir niyetim olsa bunu der miyim canım?

neden boyle saldırdın anlamadım acıkcası.. sen alınanları gule gule kullan.. dedğim gibi bana nişanda ne bilezik takıldı ne yarım altın ne de set.. koyu bi niyetim olsa bunları dermiyim sence? fiyatları da niye yazdım biliyo musun.daha once bu tur konular acılmıstı.insanlar soruyolar fiyatlarını,nerden aldın diyolar,fikir almak istiyorlar.belki de ceyizlerimizin resmini koyalım topicinden alıslanlık kalmıstır.resim koyup fiyat yazmak.orda da kotu niyet yok,hepimiz birbirimizden fikir almak için koyuyoruz......

Saldırmadım ki...Öyle algılamışsın...kaydirigubbakcemile3
:1hug:

Nişanda altın türü takı takılmadı demişsin evet..Ne var ki bunda..Pırlanta vs takmaları normal.Bizde de öyle..Sen de güle güle kullan yerimseniben

haa bi de daha iyi okursan anlarsın beni suclamıssın ya sanki hava atarmısım gibi.. bak orda pinkgun a ne diyorum.imitasyon alırım inci seti diyorum değil mi?sence boyle bir niyetim olsa bunu der miyim canım?

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Fiyat söylemek, sorulmadıkça hoş gelmiyor bana..Yine de saldırmadım.Ok?

Mutluluklar dilerim...şutarafagitti

ben özellikle evlilik hazırlığı topiğinde fiyatın yazılmasında bir yanlışlık görmüyorum çünkü herkes birşey alacağı zaman fiyatıını da göz önüne almaya ona göre haraket etmeye çalışıyor

ben özellikle evlilik hazırlığı topiğinde fiyatın yazılmasında bir yanlışlık görmüyorum çünkü herkes birşey alacağı zaman fiyatıını da göz önüne almaya ona göre haraket etmeye çalışıyor

Fiyatlar sabit değildir ki canım.Alınan ziynet eşyasının gramajına ve karatına ,parlaklığına,kesimine göre değişir..800 ytl ye alabilen de var 10 bin ytl ye de..

Ben sorulmadıkça söylemeyi uygun görmüyorum,sadece kişisel fikrim bu...

Başka yazmıyım ,yanlış anlaşılıyorum:1hug:a.s.

hayır daha once bu konu alyans topicinde vardı orda hakkaten fiyat yazmadım.sonra bana insanlar ozelden mesaj atıp nerden ve fiyat hakkında sorular sormuslardı.dedim bu sefer yazayım bari,cunku herkes yazıyor evlilik topicinde yardımcı olmak adına..

badem canım bende yanlış anlasılmaktan çok korkarım,oyle de oldu galiba...
bende sana mutluluklar dilerim...

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz alyansımı seçerken önerilerinizi dikkate alıcam aşkla kalın... :asigim:

kızlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz alyansımı seçerken önerilerinizi dikkate alıcam aşkla kalın... :asigim:

canım yardımcı olduysak ne mutlu... bunlar çok guzel heyecanlar.. sende askla kal :))

canım artık o senin teercihine kalmıs.hangisini istersen... benimki hem abiyelerle hem de gunluk kullanılabilecek bişey bence gerçi beinimkini bazı kişiler günlük kullanmayabilir.acıkcası ben pek kafama takmam boyle seyleri.canım istiyosa gunlukte takabilirim.zaten hiç kimse anlamıyo saat oldugunu kalın bayaa aksesuar zannediyorlar.
aldıgım saat bunu pembe olan kısmı,füme rengi.moschino
7753365025.jpg

ikisinin arasında kalmıstım.birinciyi aldım
j175044

çok beğendim çok güzel görünüyo bende böyle spor bir model beğendim ama hala araştırmalarım sürüyor

Ben kendı takacaklarımı kendım sectım chic olsun dedım,ben takı takmayı sevmıyorum sadece yuzuk hastalıgı var.Sımdı hem alyansımı hem tam turumu hemde tek tasımı bırlıkte takıyorum.Esıme saat ve alyanslarımızı ıse bırlıkte sectık zaten zevklerımız aynı.Kayınvalıdemde uzakta oturdugu ıcın kendı aldı ama takmıyorum zaten saklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
biz nisan yuzuyu aldigimiz zaman yani gecen sene bu donemlerde nisanlim izin vermedi beyaz altindan bu yuzuk alayim.bende mecburen nefret ettigim halde sari altin aldim,ama sonucta noldu ben o yuzugu takmadim,baska bi alyans aldirdim sonra biraz onu taktim ama kaybettim,ikincisini aldi.simdi de onu takiyorum,o sari altin olan nisan yuzugunu gittik beyaz altina cevirdik.ustelik ben dugun takisi yaptiriyorum bi de ona ek olarak 5 sira tasli beyaz altindan yuzuk yaptiriyorum.eee benim istemedigimi aldirmak ne demekmis gosterdim ve 2 alyans + 1 tane de pirlanta 5tasli sirali yuzuge patladi ona. kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X