nasıl kilo alırım

Behrim

Suclamak anlamktan daha kolaydır
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
613
657
kızlar ben bekarken de 55 kiloydum evliyken de o kadar çok yememe rağmen hala aynıyım çevremdekiler kaynanam kilo al göze gel diyor ben cok takıntı yaptım buqunlerde oturup kalkıp yemek yiyorum bi gram mı artmaz cok sıkıntılıyım bu konuda

bendeki fazlalıkları vereyim canım:KK53::KK53: şaka bi yana kilo alınca ne olacak sağlığın yerindeyse kiloyu dert etme

Kilo falan alma .
Manken fiziğindesin işte , çok sevinmen lazım değil mi ?

sağlığın iyiyse boşver. vermek çok zor oluyor. bende alacağım diye tutturdum bir dönem. iştahım açılıp kıtlıktan çıkmış gibi yemiş ve baya kilo almıştım. kilom varken sevmedim kendimi.

şimdi baya bi zayıfım. kilo al diyen çok. başta k.valide olmak üzere, kilo al diyorlar. bir kulağından girip diğerinden çıkıyor. ben seviyorum kendimi..

kızlar ben bekarken de 55 kiloydum evliyken de o kadar çok yememe rağmen hala aynıyım çevremdekiler kaynanam kilo al göze gel diyor ben cok takıntı yaptım buqunlerde oturup kalkıp yemek yiyorum bi gram mı artmaz cok sıkıntılıyım bu konuda

Off ben de o kiloya inmek için diyete başlayacağım :KK43: ama benim boy 1,63. .

polen ye,sarımsak ye yatmana yakın ye troidine baktır.daha da kilo alamıyorsan bünyeni zorlama sağlıklı beslen.fazladan yağ kimseye insanlık olarak dönmüyor ya.hatta zayıf olmanı inatla gözüne sokan kaynanana son yazdığım cümleyi söyle."fazla yağ kimseye insanlık olarak geri dönmüyor".

polen ye,sarımsak ye yatmana yakın ye troidine baktır.daha da kilo alamıyorsan bünyeni zorlama sağlıklı beslen.fazladan yağ kimseye insanlık olarak dönmüyor ya.
nasıl yiyorum bi görsen mide fesatı gecirecem 3 ekmek yiyom gunde :) cok ekmek tuketıom makarna ama olmuyo

kız ne quzel ne diyeti kac kilosun ki

61 :KK43: ama 1 yıl önce ben 56 kiloya inmiştim, öyle kendiliğinden olmuştu o da, diyet falan değil yani. Sonra geri eski kiloma, 61 e çıktım. Yeni de evliyim. Ama o 56 kilo olduğum vakitler kendimi çok iyi hissediyordum. İlk defa o kadar iyi olmuştu kilom, o yüzden yine istiyorum. .

Sen de alma. İlerde hamilelik döneminde kilo alma olacağı için boşver avantajı elinde tut :)

Hem KV boşver, eşin ne diyor o önemli.

X