nasıl kilo alırım

Millan boy, kilo kaç? Alakası yok ama sadece merak ettim. .
Konu bu zaten alakası var:) 1,65 hadi biz onu 1.63 yapalım..kiloya da bi 60 dıyelim..

Bende 56 idim..dukanla indim ama yazsonu boğaza hakim olamamaya basladım..mont giyme rahatlığı vurdu bana..

61 :KK43: ama 1 yıl önce ben 56 kiloya inmiştim, öyle kendiliğinden olmuştu o da, diyet falan değil yani. Sonra geri eski kiloma, 61 e çıktım. Yeni de evliyim. Ama o 56 kilo olduğum vakitler kendimi çok iyi hissediyordum. İlk defa o kadar iyi olmuştu kilom, o yüzden yine istiyorum. .

Sen de alma. İlerde hamilelik döneminde kilo alma olacağı için boşver avantajı elinde tut :)

Hem KV boşver, eşin ne diyor o önemli.
ya eşimde al diyor ya bizim ailede genetik dogursan yıne aynı dümdüz karın sanki hic dogurmamıssın benim bi kuzenim var 3 cocuk boyuda benım kadar kilosuda 57 kimse inanmıo 3 cocuqu olduquna dümdüz karın

ya eşimde al diyor ya bizim ailede genetik dogursan yıne aynı dümdüz karın sanki hic dogurmamıssın benim bi kuzenim var 3 cocuk boyuda benım kadar kilosuda 57 kimse inanmıo 3 cocuqu olduquna dümdüz karın

daha ne istiyorsun. tontişler seni topa tutacak bak. eski tontiş olarak bende kızacağım. sen k.validenin dolduruşuna gelme. bakma ona...

Konu bu zaten alakası var:) 1,65 hadi biz onu 1.63 yapalım..kiloya da bi 60 dıyelim..

Bende 56 idim..dukanla indim ama yazsonu boğaza hakim olamamaya basladım..mont giyme rahatlığı vurdu bana..
yooo seninki gayet ii şimdi yakışıyodur sana

Off. . Boy da kilo da aynı bizim. . O 56 - 55 kilo nasıl cillop gibi oluyor dimi ama :KK43: Bi kere onu gördükten sonra hiçbir türlü bu kilomda rahat değilim. .

Vay maşallah. .

daha ne istiyorsun. tontişler seni topa tutacak bak. eski tontiş olarak bende kızacağım. sen k.validenin dolduruşuna gelme. bakma ona...
ne bileyim sinir oldum bide oturup laf olsun diye anneme söyluyo senin kızın cok zayıf sinir oldum herkeste al dio ben artq kendımden süphe ettım heralde kemklerim gözukecek :)zayıflıktN

ben fizigimi sewiyorum ama kaynanam göze gel biraz diyince sinir oldum

Kaynanan eskiye göre düşünüyor demek ki ve onu ilgindirmez .
Bence alma çünkü 1.62 boya falan 49 kilo falan oluyor fiziği düzgün olanlar 1.75 e 55 de iyi gibi .

ne bileyim sinir oldum bide oturup laf olsun diye anneme söyluyo senin kızın cok zayıf sinir oldum herkeste al dio ben artq kendımden süphe ettım heralde kemklerim gözukecek :)zayıflıktN

benimkide diyor. kilo al diye. 160 boy 48 kiloyum. iyiyim böyle.

sen de zayıfsın sen almak istesen alıyormusun ?

evlenesiye kadar istesem de alamadım. çocukken kilo almam için doktor doktor gezdik alamadım. evlendim işte ozaman aldım. nasıl olduysa iştahım açıldı. deli gibi yedim :KK53:. bu yıl başlarında benim iştah kaçtı yine. eskiye döndüm. yiyesim yok. acıkmıyorum. o his gitti. zorla yemiş olmak için yiyorum şimdi.

kızlar ben bekarken de 55 kiloydum evliyken de o kadar çok yememe rağmen hala aynıyım çevremdekiler kaynanam kilo al göze gel diyor ben cok takıntı yaptım buqunlerde oturup kalkıp yemek yiyorum bi gram mı artmaz cok sıkıntılıyım bu konuda

bendee 1.67 - 45 kiloyumm kendimi gayet iyi görüyorum ama çevrede hep bi kilo al baskısı. canm yemek istemiyo, yani yaşayacak kadar yiyorum.. iştah açıcı şuruplar, ilaçlar herşey kullandım ama olmuyooorrr :KK43:

bendee 1.67 - 45 kiloyumm kendimi gayet iyi görüyorum ama çevrede hep bi kilo al baskısı. canm yemek istemiyo, yani yaşayacak kadar yiyorum.. iştah açıcı şuruplar, ilaçlar herşey kullandım ama olmuyooorrr :KK43:
peki sen kilo almak istiyormusun

Konuyla alakasiz ama sabah bir konun vardi senin bdv'de hopp ucup gitti buharlasti. Kendimi bir ara hayal gordu filan sandim. Iyi sen buradasin. Demek hayal degilmis yasadigim:KK70:

birden silindi :KK70: ARTK O Konuyu acmim sayfada kıskandı :KK70:

Bende 162 boyundayim kilo 48 ve etrafimda kilo al baskisi var. Bide boyum kucuk oldugu icin herhalde kucuk gosteriyormusum. Kilo almak istiyorum ama istahim pek yok. Sende boyuna gore zayif ola bilirsin ama uzunboylu oldugun icin yakisiyordur eminim

X