Nasıl kilo verebilirim

Rumeysa8888

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2022
45
12
İyi akşamlarr💖Evlendikten sonra kilo alan sadece ben değilimdir inşallah😂Arkadaşlar önerebileceginiz bir diyet varmı kilo vermem lazımm kilo aldığım zaman genellikle sporla kilo verebiliyorum diyet olarak önerebileceğiniz bir diyet varmı spor olarakta önerebileceginiz spor hareketleri var ise tavsiyelerinize çok ihtiyacım var umarım irademi koruyarak başarabilirim sağlıgim etkilenmeye başladı 10 kilo vermem lazım tavsiyeleriniz beni mutlu eder💖

Sabah kahvaltısında yulaf yiyin.Öğlen yemeğinde ise haşlanmış patates yiyebilirsiniz.Ben bu şekilde baya kilo vermiştim baya tok tutuyor.

Sabah kahvaltısında yulaf yiyin.Öğlen yemeğinde ise haşlanmış patates yiyebilirsiniz.Ben bu şekilde baya kilo vermiştim baya tok tutuyor.
İki ögün olarakmi beslendiniz bu surecte en son ki ogununuzu en son kacta yediniz

Bence listelere bağlı kalmayın. Her yaz 10 kilo verir kışın alırım maalesef. İyi bir kahvaltı ve erken yenen karbonhidratsız akşam yemeği. Benim formülüm bu. Bol suyu tabii ki bir de. Şişe elde dolaşmadan olmuyor😂

Geç uyanan biriyim hangi saatte kalkarsam direkt yulaf yaparım.3-4 saat sonrasında ise haşlanmış 2 adet patates yerdim ya da yumurta.Tabi sade değil yanlarında bol yeşillik tüketirdim.Özellikle salatalık :) . Akşam yemeğinde ise o gün ne yemek varsa ekmeksiz yemeye çalışırdım.Yemekten 1 saat sonra ise sporumu yapardım 45 dakikalık.

İyi akşamlarr💖Evlendikten sonra kilo alan sadece ben değilimdir inşallah😂Arkadaşlar önerebileceginiz bir diyet varmı kilo vermem lazımm kilo aldığım zaman genellikle sporla kilo verebiliyorum diyet olarak önerebileceğiniz bir diyet varmı spor olarakta önerebileceginiz spor hareketleri var ise tavsiyelerinize çok ihtiyacım var umarım irademi koruyarak başarabilirim sağlıgim etkilenmeye başladı 10 kilo vermem lazım tavsiyeleriniz beni mutlu eder💖
Ay aynı ben 😀 1 aydır dikkat ediyorum bende aralıklı oruc yaparak 3 kilo gitti simdilik sende deneyebilirsin :)

X