Nasıl kilo verebilirim?

gokce41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2016
3.730
7.545
29
Nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Daha önce sürekli pes ettim. Yine verememekten korkuyorum. 158 boyum. Kilom 61.8 şuan tok karnına. Boyuma göre epey fazla. 55 olmak istiyorum şimdilik. Önerisi olan var mı? Göbekten alıyorum kilo bir de en zoru.

Beslenme şeklin nedir?
Tatlı çok seviyorum aslında ben çok ekmek yemem. Sabah ve akşam öğünü yiyorum. Arada tatlı şeyler tüketme ihtiyacı çok duyuyorum. Alışkanlık olmuş da olabilir. Su az tüketiyorum. Günde bir iki bardak. Meyve de tüketiyorum.

Tatlı çok seviyorum aslında ben çok ekmek yemem. Sabah ve akşam öğünü yiyorum. Arada tatlı şeyler tüketme ihtiyacı çok duyuyorum. Alışkanlık olmuş da olabilir. Su az tüketiyorum. Günde bir iki bardak. Meyve de tüketiyorum.
Suyu arttırın birde tatlıyı çok kaçırmayın, bu beslenme şekline ne zaman geçtiniz?

O zaman dikkati arttırıp biraz sıkmak lazım ya
Evet pes etmemem gerekiyor psikolojime yenik düşüyorum karamsar oluyorum. Bir de daha en azından bir yürüyüş yapmam gerekiyor. Bayrama kadar zaman vereyim kendime 55 için bilmiyorum 7-8 kg için az olabilir belki zaman ama denerim

Evet pes etmemem gerekiyor psikolojime yenik düşüyorum karamsar oluyorum. Bir de daha en azından bir yürüyüş yapmam gerekiyor. Bayrama kadar zaman vereyim kendime 55 için bilmiyorum 7-8 kg için az olabilir belki zaman ama denerim
Size bir arkadas lazim birlikte birbirinizi motive edeceksiniz, var mi oyle biri cevrede?

X