Nasıl kilo vereceğimi bilmiyorum:((

bence sabah kahvaltı da yarım yağlı bir küçük kase yoğurt mutlaka yee faydasını göreceksin zaten yoğurt suyu metabolizmayı çalıştırır.şu sirke olayına da sakın çok sarmaa mide için yaralı değil gastrid olabilirsin. ben 78 kiloydumm şimdi 62 oldumm 5 buçuk ayda. kesinlikle sıfır ekmek gibi sadece etimek yee zaten onu sindirmek o kadar rahat kii. ve ben gündeyarım avuç kendir tohumu yedim tok tutuyor gerçektenn.

cnm ben akupuktra gıdıorum 10 gunoldu muazzam sekılde kestı ıstahımı yanı henuz tartılmadım ama sana tavsıye ederım bana dua edeceksın ankaradaysan gıttıgım yerı ozel msjla atarım..bunu sana soyleme nedenım ıse benımde dugunum var sozluyum ve asla dıyet yapamıyorum ancak benım sadece 10 kılo fazlam var ve rahat yapıorum 10 gundur akupunktr sayesınde sıkı bı dıyet :emir_bebek:

benhi çörek otu denemedim gerçekten verdiriyormu kilo ben iç sevmem çörek otunu bi hamilekalmak için zorla yemiştim bu kilona inmenin sebebi çörekotumu

valla bende insülin direnci olduğundan mı işe yaradı bilemiyorum ama ablamda şeker problemi olmamasına rağmen iştahını kesti.çörek otu ilk başlarda yazdığım etkiyi bu şekilde gösterdi yani 2 günde 1,5 kg hatta haftada 2400 gr vermiştim.düzenli kullandım tabi.sonra ramazan bayramıydı gene kullandım ama düzenli yemek yiyemeğim için gözleme,baklava vs yedğim halde o haftada 600 gr vermiştim.sonra zaten kendime güvenim geldi,halsizliğim de gitti baya ve ben çörek otunun zaten tok tutma ,tatlı krizlerini önleme gibi özellikleriye diyet yapabiliyordum artık ve yanına 1 saat yürüyüş veya leslieyi de ekledim.bu şekilde yaklaşık 12 haftada 15 kg gitti.ama ben çörek otundan dolayı zorlanmadan diyet yaptım bana yararı bu oldu.tabi 3 ana 2 ara öğün yaptım.bol su içtim.dışarı gezmeye gitmişsem yanıma çiğ badem aldım onu yedim.insülin direnci için verdiği diyetteki hemen hemen hiçbişiiyi yemedim sayılır.mesela pilav makarna gibi.gerçi bazı haftalar iskender yeidm ne yalan sölim tereyağlı hemde ama o zaman sporu 2 katına çıkardım.araya kurban girdi ve 3 kg alarak döndüm ve 2 haftada 3,5 kg vererek tekrar yola devam ediyorum ama şuan çörek otu kullanamıyorum.ilaç kullanırken ilacın etksini nötrleyebiliyormuş bende tedbiren kullanmıyorum.ilk hafta çok zorlandım çörek otsuz.şimdi daha iyiym ama 3 saatte bir bişi yemezsem çok kazınıyor karnım.çörek otu karnımın kazınmamasını sağlıyordu.

ben yeşil çay dışında ek bişey hiç kullanmadım ama bu çörek otu dikkatimi çekti ya.
sen ne kadar süre kullandın canım peki? daha detaylı anlatabilir misin?

12 hafta kullandım.şimdi basurum için ilaç kullanıyorum .bu bitince tekrar başlamayı düşünüyorum.herşeye de faydalı. çöreklen.com dan ayrıntıları okuyabilirsiniz

merhaba hanımlar,
bugun çörek otu aldım ve kullanmaya başladım.
burda tarif edildiği gibi önce ağzımda yumuşatıp sonra çiğnedim ve suyla yuttum.
tadında hiç acılık falan yok.
rahatlıkla çiğneniyor yani.
tadı kötü olur diye korkmuştum ama öyle çıkmadı.
benim gibi tadından çekinen varsa tereddüt etmeden denesin derim.
gelişmeleri yazacağım sizlere.

merhaba bayanlar,bu siteye yeni üye oldum.bu konu ilgimi çekti.çünkü bende kilo problemi yaşıyorum.boyum 1,72 kilom 76.özelliklede bel bölgesinden kilo alıyorum.başka yerde problemim yok karnım ve midemden alıyorum.yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama spor yapmayı hiç sevmiyorum.spor yapmadan kilo vermek hayalmidir?

Kızlar lahana çorbasıyla zayıflayanınız varmı? ben yarın başlamayı düşünüyorum bide tarif lütfen. bu hafta zayıflamam lazım acil 5 kilo :KK43:((

X