Saç Bakım Ürünleri Nasıl Yapılır

ise yaramaması imkansız icerigini okudum ben de cok faydalı bir destek. ikinci haftadan itibaren ben gördüm etkisini ki benim demir keratin cinko bir de sacla ilgili bir sey daha cok dusuk cıkmıstı vitamın falan. sadece biraz istah acıyor onu fark ettim :)
Hmm peki saç telinde kalınlaşma falan sağlıyor mu en çok buna ihtiyacım var çünkü

Ben de dökülme için o çayı içmeden, son durulama suyu olarak kullandım. Tesadüf mü bilemem ama bende işe yaramıştı. :KK53:
Pek yağlara bulaşmıyorum ben, diplerden arınmıyor, bir de gözenek tıkıyor falan diyorlar. O yağı arındıracağım derken 5 defa şampuanlıyorsun, e ne anladım o işten?

Isirgani ben dus almadan once sacimda bekletiyorum pazar gunleri. Durulama suyu da iyi fikirmis, deneyeyim.

Ibrahim Saracoglu corekotu yagini onermisti, sac beyazlamasina karsi. 1 cay kasigi icin demisti , alip denicem malum yas kemale erdi beyaz korkusu had safhada :halay:

Isirgani ben dus almadan once sacimda bekletiyorum pazar gunleri. Durulama suyu da iyi fikirmis, deneyeyim.

Ibrahim Saracoglu corekotu yagini onermisti, sac beyazlamasina karsi. 1 cay kasigi icin demisti , alip denicem malum yas kemale erdi beyaz korkusu had safhada :halay:
Çörek otunu günde 1 çay kaşığı kadar çiğneyince (tadı biraz acı) saçları gözle görülür oranda arttırıyor
Sebat etmek sıkıntı sadece :)

Valla panpa ben boyuyorum, önden ufak bir kısım tee liseden beri beyaz bende, tam tepe bir de. :KK70:
Bir de ne zaman saçım dökülüyor, eciş bücüş hale geldi, plasenta şampuan var onu alıyorum. Topluyor biraz. Bir kere doktor yazmıştı, artık kendim alıyorum ara ara. :KK53:

Onun hakkında fikrim yok maalesef ama zannetmiyorum ki düzeltsin
Sonuçta genetik adı üstünde
Belki yavaşlatabilir
Denemekte fayda var :)
Hmm 13 yaşından beri var bu durum :KK43:
çörekotunun ölümden başka her derde deva olduğu söylenir ya bi an umutlandım sanırım neyse yıllardır boyuyorum zaten boyamaya tam gaz devam o zaman

Çörek otunu günde 1 çay kaşığı kadar çiğneyince (tadı biraz acı) saçları gözle görülür oranda arttırıyor
Sebat etmek sıkıntı sadece :)

Kiz nerden aliyorsun, pastaya borege konulan hali mi? Marketten baharat olarak alip cigneyebilir miyim, yoksa tazesi mi gerek?

çok ama çok dökülüyor du taki hamilelik için folik asit kullanana kadar artık dökülmüyor
kan değerlerine baktırın
ayrıca zeytinyağı ile birleştirip sürebilirsiniz

X