Çatlaklar Nasıl yok ederim

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Mavimuhabbetkusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2020
401
185
Merhaba hanımlar ,bi kaç sene öncesine kadar çok zayiftim kilo almaya çalışırdım ,şimdi ise kilo aldım . Minyon tipliyim 2 kilo alsam hemen fark ediyor ,her yerimde çatlak var ama özellikle üst bacak bölgesi ve kalçada çok var, çok rahatsiz oluyorum görünüşünden .evde yapabileceğim herhangi bir karışım vs ya da ucuz olan ama gerçekten işe yarayan krem var mı ? Ne iyi gelir

Ben ilk hamileligimde çatır çatır çatladım pahalı kremde kullandım ama genetik faktör etkili büyük ölçüde. Yillar geçtikçe rengi düzelip çok dikkat çekmiyor, şimdi ikinci hamileligim henüz çatlak olmadi umarım olmaz...

Merhaba hanımlar ,bi kaç sene öncesine kadar çok zayiftim kilo almaya çalışırdım ,şimdi ise kilo aldım . Minyon tipliyim 2 kilo alsam hemen fark ediyor ,her yerimde çatlak var ama özellikle üst bacak bölgesi ve kalçada çok var, çok rahatsiz oluyorum görünüşünden .evde yapabileceğim herhangi bir karışım vs ya da ucuz olan ama gerçekten işe yarayan krem var mı ? Ne iyi gelir
Ya bende öyleydim ama bi krem var hfs krem adında mucize gibi bir etki yarattı telefon numarası vardı ama kaybetmişim yazardım instagramdan ulaşabilirsiniz aslında @hfscream bana sıkıntımı sordular özel bir krem yapıyorlar cilt cipine uygun ben burdan ne anlatsam boş 🥴 ama ben cok mutluyum hem ucuz cok pahalı değil

X