Ne almalı?

Meraklidilara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2016
18
10
Sevgilimle 4 yıldır birlikteliğimiz var ve bu 7 mayısta doğum günü. Şimdiye kadar 5 doğum günü 4 sevgililer günü 4 yıldönümü hediyesi ve 4 yeni yıl hediyesi aldım bunun haricinde görüpte beğenip aldığım hediyeler var düşünün yani alcak pek seçeneğim kalmadı. Biraz manevi degeri olan hediye olsun istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz çok kararsızım ne almalıyım? Erkek olunca pek seçenek olmuyor. :KK51:
Aldıklarım:
Gomlek
tisort
kazak
ayakkabi
cuzdan
Kol saati
kalem seti
Ani defteri icine guzel anilarimizi yazdim
Fotograflarimizla dolu defter
Araba maskotu
Parfüm
Fenerbahce Nevresim takimi
Bi kutu dolusu çikolata
Tras seti
Ordugum atkı
Kitap
Bardak

Düşündüğüm bi hediye var ona ek bisey daha yapmak istiyorum. Arabada şarkı dinlemeyi çok seviyor sevdigi şarkıcılardan cd olusturucam. Bunun haricinde ne yapabilirim bilmiyorum

Son düzenleme:
Aldiginiz hediyeleri saymaniz super :confused:

Geçmiş 4 yildan biriktirdiginiz fotograf, bilet, vs lerden anlamli bir defter yapabilirsiniz.

Sevgilimle 4 yıldır birlikteliğimiz var ve bu 7 mayısta doğum günü. Şimdiye kadar 5 doğum günü 4 sevgililer günü 4 yıldönümü hediyesi ve 4 yeni yıl hediyesi aldım bunun haricinde görüpte beğenip aldığım hediyeler var düşünün yani alcak pek seçeneğim kalmadı. Biraz manevi degeri olan hediye olsun istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz çok kararsızım ne almalıyım? Erkek olunca pek seçenek olmuyor. :KK51:
Neler aldiginizi bilirsek belki farkli bir fikir verebiliriz.

Balayına bilet al artık :KK53:
Veya tektaş al :p
Bence alınacak herşeyi almışsındır maket pastanın içinde kargolat kendini sonra bamm diye pastadan çık ve oryantel yap sittin sene unutamaz :KK70: :KK70:

IMG_5522.jpg
Hediyenin değer değildir önemli olan.ben hangi evlilik yıldönümüzdü hatırlamıyorum eşime bir ağrı kesici bir saat bir kutuda çikolata ve birde ceket alıp şu notları yazmıştım çok hoşuna gitmişti

Gomlek
tisort
kazak
ayakkabi
cuzdan
Kol saati
kalem seti
Araba maskotu
Parfüm
Bi kutu dolusu çikolata
Tras seti
Ordugum atkı
Kitap
Bardak

sanki her şeyi almış gibisin :)
bugün nişanlım bana bi tesbih almadın dedi. 10 yıldır bir kere gördüm elinde onu da bana verdi :KK70: istediğini bilsem alırdım dedim :KK70: erkekler bazen böyle kullanmadıkları bir şeyi bile sen alınca beğenebiliyorlar.

Wwf den nesli tukenen bir hayvani evlat edinebilirsinz .ben esime gecen sene panda evlat edinmiştim. Boyle yaptiginizda size bir sertifika ve pelus panda gonderiyorlar. Ve bir tesekkur notu. Hem cok sevimli bir hediye oluyor hemde hayvanlara faydaniz oluyor.

Ikinci alternatifiniz ins.ten geciyor orada sanirim 1yapraknostalji idi. Ben esime dogdugu gun ve yilin takvim yapragini almistim bayılmısti. Ama tabi satan kisinin elinde kaldiysa sizin gununuz.zaten hosta bir paket yapiyorlar. Incelemenizi oneririm.

3. Alternatifiniz bulundugunuz yerde var ise ahsapa resminizi isletmek olabilir. Ileride evinizede asarsiniz

4.alternatif su. Googledan ararsaniz kucuk resimlerden buyuk tablo yapan siteler var. Ben mesela 120 tane fotomuzu atmistim o foto ile bir tane buyuk resmimizi olusturmuslardi. Cok hos olmustu esimde bayilmisti..

5. Alternatif. Yine googleda ararsaniz degisik defterler satiliyor. Ben seninn hakkinda sevdigim yuz sey defterini almistim esime. Icinde degisik sorular vs var onlari cevaplayip yaziyorsunuz. El emegi yani bir yerde.

Simdilik aklima gelenler bu kadar umarim isine yarar.

Wwf den nesli tukenen bir hayvani evlat edinebilirsinz .ben esime gecen sene panda evlat edinmiştim. Boyle yaptiginizda size bir sertifika ve pelus panda gonderiyorlar. Ve bir tesekkur notu. Hem cok sevimli bir hediye oluyor hemde hayvanlara faydaniz oluyor.

Ikinci alternatifiniz ins.ten geciyor orada sanirim 1yapraknostalji idi. Ben esime dogdugu gun ve yilin takvim yapragini almistim bayılmısti. Ama tabi satan kisinin elinde kaldiysa sizin gununuz.zaten hosta bir paket yapiyorlar. Incelemenizi oneririm.

3. Alternatifiniz bulundugunuz yerde var ise ahsapa resminizi isletmek olabilir. Ileride evinizede asarsiniz

4.alternatif su. Googledan ararsaniz kucuk resimlerden buyuk tablo yapan siteler var. Ben mesela 120 tane fotomuzu atmistim o foto ile bir tane buyuk resmimizi olusturmuslardi. Cok hos olmustu esimde bayilmisti..

5. Alternatif. Yine googleda ararsaniz degisik defterler satiliyor. Ben seninn hakkinda sevdigim yuz sey defterini almistim esime. Icinde degisik sorular vs var onlari cevaplayip yaziyorsunuz. El emegi yani bir yerde.

Simdilik aklima gelenler bu kadar umarim isine yarar.
Hepsine bakıyorum çok teşekkür ederim :)

Gomlek
tisort
kazak
ayakkabi
cuzdan
Kol saati
kalem seti
Araba maskotu
Parfüm
Bi kutu dolusu çikolata
Tras seti
Ordugum atkı
Kitap
Bardak
Kol saatinin yanina taki alabilirsiniz. Ya da odasina guzel ikinizin oldugu resimli bir cerceve

X