Ne çok sıcak, ne çok soğuk

azra33

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
509
4
41
bir yıldır devam eden bir ilişkim var.. ama sorunumuz şu ki her dediğine ewet dememi istiyor.. sürekli ilgi istiyor.. ben önceden devamlı mesaj atardım.. iki gün atmadım ve cidden çok soğuk davrandım aramadım bir kere bile hiç haber vermedim.. bugün bana başka birimi var diye sordu ilgimi görmek istediğini yoksa dayanamadığını ve ayrılmak istediğini söyledi kızlar ne yapmalıyım sizce? ben ya çok soğuk davranıyorum yada çok sıcak arasını ayarlayamıyorum nasıl başaracağım bunu?

canımcım anlamadım ben neden günlerce aramıyosun sevgilini

normal normal at mesajını arada telefon et o da arasın gün içinde iletişimde olun

nasıl olmuyo ki? hem bak sevgilin ilgi istiyomuş sende ya sıcak ya soğuğum diyosun

sıcakken sorun yok demekki sevgilinde ilgi istiyomuş insan sevgilisini 2 gün aramaz mı ? çok çok mesaj at daha iyi:)

Son düzenleyen: Moderatör:
hayır anlamadığım niye sevgilini 2 gün aramıyorsun kı ben varya ogün aramasa kıyameti kopararım
boylr birsey yapma canım ilişkinden olursun ne kızlar sevgillileryle ilgilenen
sen ilgilnmezsen ilgi veren olur ona merak etme:1closedeyes:
bnmki bile msj atmazsam aramazsam kızar yani

biraz tartışmıştık ayrı şehirlerdeyiz ben ararsam devamlı o çok az arıyor.. bir de en son görüştüğümüzde kırgın ayrıldık biraz o yüzden aramamıştım

anladıgım kadarıyla ilgi gsteren sen olmussun hep..sende ilgi istiyorsun o seni arasın istiyorsun..haklısın ama ilişkide sen 3 aradın ben 5 aradım olmaz ki..kim ne zaman isterse arar..cunku siz sevglisiniz..sen kendini tutma ben daha cok ilgi gsteriyorum diyee.içinden nasıl geliyorsa öyle davran..onada ilgi gster..erkekler cunku hala bebek gibiler..ne kadar ilgi gsterirsen o kadar iyisn...

ay cok kötu
bızıımkı gıbı adam paso ılgı beklıo ama bana satasıyo,

neyse sen şey yap sıradanlastır attıgın msjları
mesela her aksam bellı saattte ara ıyı geceler demek ıcınher gece saat10

ya da her gun uyandıgında gunahdın msjı at

gercı ben bunu denedm bır kac gun msj degıl de msnden gunaydın deyınce dellendı hay allah...
ehehe benımkı de dellencek yer arıyo gercı kaydirigubbakcemile3

ay bılemıyorum çözemedım kelın ılacı olsa basına surermıs kaydirigubbakcemile

bu tarz bi insan ömrünü götürür senin..hep pohpohlanmalı..
hep ilgi alaka...ömürde böyle geçmez..

ikizler burcu.. ya o iki gün boyunca aradı zaten kızlar o kadar kararsızım ki evlilik konusunda nasıl emin olacağım bilmiyorum

ee canım ilgi görmek istedigini sevgiline de söyle.bence normal yani hergun aynı derecede ilgi gösteremezki insan.belki işin var belki içinden gelmiyo.bence karşılıklı iletişiminizi gösterin yada beyefendi ayrılalım ozaman demiş şartlarınızı ortaya koyun dewam yada tamam diyin bence:KK66:

canım bence hep senin araman olmaz. yani üstüne düştüğünü çok fazla belli etme sonra şımarır..sen aramıyosan o seni arayabilir.benim bildiğim kızlar naz yapar ama anladığım kadarıyla sen onu nazlıyosun.. bence içinden nasıl davranmak geliyosa öle davran. senin sesini duymak istiyosa o seni arasın öle diilmi ama..nie senden bekliyo ki?

canim bence sen onu sevmis olsaydin onsuz duramazdin...2 gün de az degil hani! bence kendini kandirma güzelim, cocugada fazla ümit verme. yoksa gururuna yediremez ve bir süre sonra basina bela olur demedi deme....kaydirigubbakcemile

X