Ne hissetmem ya da ne yapmam gerekir bilmiyorum. Benzer şeyler yaşayanlar vardır

Ben de öyle düşünüyorum. 2. gün toparladım kendimi ama kafam karışık sadece. Ailem de oldukça destek oldu bana. Ama başkasını severse, ona iyi davranırsa ben buna katlanabilir miyim bilmiyorum. Benden başka kimse bunu hak etmez diye düşünüyorum. Canım buna sıkılıyor. İleride elbet birini sevecek ve o sevgiyi hak eden bendim aslında. Belki saçma gelir size bilmiyorum.

sen daha iyi birini bulacaksın. onu umursama o senin sevgini hak etmemiş. ilerde ölene dek mutlu olacağın birini bulacaksın onu unutacaksın cnm inşallah çok mutlu olursun.

ağladın diye mi dövdü seni şikayetçi oldun mu ? darp raporu falan alıp

Gözümde şişlik vardı ama ilk 3 gün yerimden bile kıpırdamadım. Keşke etseydim, pişman oldum. Aslında aklımdan geçti ama öldürülen kadınları okuyoruz her gün gazetelerde. Bu ülkede kadınlar pamuk ipliğine bağlı yaşıyor. Babama söyleyemedik zaten, yoksa öldürürdü onu. Bu olayı yaşamamışım gibi davranmaya çalışacağım ama zor oluyor.

sen daha iyi birini bulacaksın. onu umursama o senin sevgini hak etmemiş. ilerde ölene dek mutlu olacağın birini bulacaksın onu unutacaksın cnm inşallah çok mutlu olursun.

İnşallah hepimiz çok mutlu oluruz. Derdime ortak olan herkese teşekkür ederim. Biraz daha rahatladım. Eski sevgilisi aldattığı halde ona el kaldırmamış, bir erkeğe dahi bir fiske vurmamış. Ona hiç zararım dokunmadığı ve dokunmayacağı için bunu reva gördüyse yazıklar olsun.

İnşallah hepimiz çok mutlu oluruz. Derdime ortak olan herkese teşekkür ederim. Biraz daha rahatladım. Eski sevgilisi aldattığı halde ona el kaldırmamış, bir erkeğe dahi bir fiske vurmamış. Ona hiç zararım dokunmadığı ve dokunmayacağı için bunu reva gördüyse yazıklar olsun.

Çok geçmiş olsun, ben yine de şikayet etmenizden yanayım iyi düşünün

Erkekler bole dengesiz olabiliyolar iste kimbilir neyi takti kafasina da bole bi son buldu. Hayırlısı olsun cnm icin acisada arkana bakmamayi öğreniyosun zamanla :KK14:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bencede cnm . sen hiç konuşma onla artık kendini üzme.

Gayet rahat zaten. Hayatına devam ediyor beni hiç aramadı. Kızlar 60 kiloyum yahu kilolu da her şey bu kadar basit olabilir mi. Her şey yalanmış yani. Onun pişmanlığını görmek istiyorum görmeden soğumaz içim..

Bence bu geçerli bi sebep değil.. kendisinden soğutmak ıcın yapmış gibime geldi bilemiyorum zaman geçince kokusu çıkar

sakın ve sakın ha bir dah aonu gorme cok sukurki gercek yuzunu hemen gostermis dovmkne emek dava da acmalisin bence.gercek seven insna kız arkadaslarin kilo aldigini bilse bile sen lamamissin diyebilen insandir yani snbein icyuzunu gorebilen iki kilo nedirki? ve dovmesi asla affedilemez lutfen bir daha onla birlikte olma gelecegini karatma

Gayet rahat zaten. Hayatına devam ediyor beni hiç aramadı. Kızlar 60 kiloyum yahu kilolu da her şey bu kadar basit olabilir mi. Her şey yalanmış yani. Onun pişmanlığını görmek istiyorum görmeden soğumaz içim..

onun pişmanlığını göreyim derken kendi gururunu ayaklar altına alma çok ama çok zor bir durum anlıyabiliyorum seni ama bundan sonra ağlasada zırlasada senden gelip özür dilesede pişman olsada , gururunu düşün aramaması daha iyi unutmaya çalış ...

Normalde olsa anlardım çok kavgalı dönemlerimiz oldu. Ama o zaman bile ben seni sevmiyorum demedi. İlaç kullanıyorum 2 kilo aldım. Bunu farketti. Fark etmesinin ertesi gününde böyle bir şey yaptı. Ve bitti. Kavgalı dönemlerimizde yapsaydı anlayabilirdim. En mutlu olduğum zaman derken bunları yaşamak beni çok sarstı. Başka biri mi vardı desem hep beraberdik. 2 kilo için değer mi? Bu yüzden mi? Aramızda geçen en kötü şey her zaman benim biraz bir şeyleri kafama çok takmam, gereksiz yere uzatmam olurdu. Başka da bir sıkıntı yoktu.

sen dayak yiyince senin ailen ne yaptı??

Hayatim oncelikle cok gecmis olsun Allaha sukretki evlenmeden kurtulmussun bu manyaktan sorunun kilo olmadigini dusunsemde hamile kaldiginda kilo aldiginda seni bosardi boyle dusunursek.oncelikle sozlendik demissin ailesi ve ailene durumu anlattinmi.darp raporu alip sikayetci oldun mu o an dusunememissindir belki ama asla bir erkegin san bunu yapma hakki yok.anladigim kadariyla sen biraz citkirildim bir insansin bundan sikilmis olabilir ama bu hayvanligi yapmak zorunda degildi.bence kesinlikle ailesin bu durumu anlat ve bir daha asla gorusme hayat bu 2kilo diil 20kiloda alabiliriz yani takilma seni gercekten seven biri karsina cikar emin ol.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben birebir yaşadığım için onun ruh halini çok iyi anladımda mobildeyim anlatmak çok uzun sürer pcye geçince yazmaya çalışacağım.size şu kadarını söyliyim size vurmakla çok ileri gitmiş bu affedilemez.onu özleyebilirsiniz belki çünkü o sizi zirveye koymuştu bunu yapan insanlar sizi o kadar büyük içten bir sevgiye boğarki kendinizi çok özel hissedersiniz ve buna alışırsınız sizi kendine bağımlı hale getirmiş sizin için herkesten vazgeçmesi onun için sandığınız kadar zor olmamıştır oda size bağlandı tabi ama ipin ucu onun elindeydi ve bunaldığında kendi ipini kesti ve gitti.neyse kısa tutayım intikam almak sadece sizi üzer eğer bedel ödetmek istiyorsanız şilayet edin.ama onun bir dahaki seveceği kişide sizinle yaklaşık olarak aynı acı deneyimi yaşayacaktır bunu hakettiğinize gerçekten inanıyormusunuz.

Merhaba ben 22 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 1 yıldır beraber olduğum canımdan çok sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı. İnanılmaz iyi başlamıştık benden ayrı kalamazdı sürekli görüştük neredeyse 24 saat. Hatta korkuyordum sevgisinden. Hep sevgimi sorgulardı ilk zamanlar. Deli gibi üstüme titrerdi. 1 sene boyunca bardağımı bile benim kaldırmama müsaade etmemişti. Yorulurum hasta olurum diye içim giderdi. Ama ben çok muhabbetin tez ayrılık getireceğini biliyordum onunla da konuşmaya çalışıyordum bana hep biz farklıyız, evlenmeyi düşünüyoruz evlenince de mi sıkılıp az görüşelim diyeceksin diyordu. Anlatamamıştım derdimi. Çok kıskançtı, ben rahat bir insandım aslında ama o beni kısıtlıyor diye aynı kısıtlamaları getirdim. Ömrümde öyle bir erkek tanımadım, bütün kızları hayatından çıkarabilen açık olabilen bu derece güvenebilir, "ben erkeğim yaparım" demeyen. Hayatımda ondan başka kimseyi bırakmamak gibi bir hataya düştüm 1-2 kız arkadaşım dışında. Hep birlikteydik, ihtiyacımız yoktu ki başkasına. Ah benim eşek kafam hiç de öyle değilmiş işte. Onun hayatının merkezinde olduğum dönemler geçmişti hep böyle kalırız demişti ama kalmamıştık arkadaşlarıyla görüşmeye başlamıştı beni ikinci plana atmıştı çok tartıştık birkaç ay. Ama sonra oturttuk ve bu kez daha sağlıklı ve normaldi ilişkimiz. Kendimizi dış dünyaya kapamamaya karar vermiştik uçuyorduk mutluluktan. Ve sözlendik. 1 hafta sonra bana kilolu olduğumu söyledi bir gün öncesinden düğün yerlerine bakıyorduk ben de üzüldüm 1 gün boyunca ağladım, ağlarken yanıma geldi ve beni kovdu. Bir anda. Beni artık sevmediğini söyledi. Olanları anlamaya çalışırken gözümü şişirecek kadar dayak yemişim. O benim hayatımda tanıdığım en iyi insandı. Olayın üstünden haftalar geçti ama şoku yeni yeni atlatıyorum. Dertleşmek istedim.

kovunca dövdümü yani neden peki:26:

Canım kilo olayı tabi ki bahane:KK19:

İki kilo nedir ki anlaşılmaz bile.:KK20:

Ki bi arkadaşın da dediği gibi hamile kaldığında seni terk ederdi bu insan.

Aklıma üç seçenek geliyor:

1) Başka birisi var.

2) Nişan,evlilik gibi sorumlulukları almak ona ağır geldi ve kaçmayı tercih etti.

3)Ailesi sorun çıkardı,istemediler vs. gibi.

Ama Allah'ın sevdiği kuluymuşsun ki yol yakınken gerçek yüzünü sana gösterdi.:KK42:

Emin ol Allah ona bu yaptığı terbiyesizliğin karşılığını fazlasıyla verecektir.:KK16:

İçini ferah tut bol bol dua et arkadaşım.

bu işin içinde kesin başka bir iş var...kilo almışsın falan bahane...
hayatında başka biri olma ihtimali yüksek...
yoksa neden bir anda böyle değişsin...
sen bence yolun başındayken gerçek yüzünü gördüğün için yat kalk dua et...

Üff boyle dengesiz heriflerin gucu de ancak kadinlara yeter zaten ! o da erkek miymis bee ! bence fakir falan sevindir sukret ve coook mutlu ol hatta bir sekilde bundan haberi olabilecekse ne kadar bayram ettigini sadakalar dagittigini duysun,gorsun.

Merhaba ben 22 yaşında üniversite son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 1 yıldır beraber olduğum canımdan çok sevdiğim bir erkek arkadaşım vardı. İnanılmaz iyi başlamıştık benden ayrı kalamazdı sürekli görüştük neredeyse 24 saat. Hatta korkuyordum sevgisinden. Hep sevgimi sorgulardı ilk zamanlar. Deli gibi üstüme titrerdi. 1 sene boyunca bardağımı bile benim kaldırmama müsaade etmemişti. Yorulurum hasta olurum diye içim giderdi. Ama ben çok muhabbetin tez ayrılık getireceğini biliyordum onunla da konuşmaya çalışıyordum bana hep biz farklıyız, evlenmeyi düşünüyoruz evlenince de mi sıkılıp az görüşelim diyeceksin diyordu. Anlatamamıştım derdimi. Çok kıskançtı, ben rahat bir insandım aslında ama o beni kısıtlıyor diye aynı kısıtlamaları getirdim. Ömrümde öyle bir erkek tanımadım, bütün kızları hayatından çıkarabilen açık olabilen bu derece güvenebilir, "ben erkeğim yaparım" demeyen. Hayatımda ondan başka kimseyi bırakmamak gibi bir hataya düştüm 1-2 kız arkadaşım dışında. Hep birlikteydik, ihtiyacımız yoktu ki başkasına. Ah benim eşek kafam hiç de öyle değilmiş işte. Onun hayatının merkezinde olduğum dönemler geçmişti hep böyle kalırız demişti ama kalmamıştık arkadaşlarıyla görüşmeye başlamıştı beni ikinci plana atmıştı çok tartıştık birkaç ay. Ama sonra oturttuk ve bu kez daha sağlıklı ve normaldi ilişkimiz. Kendimizi dış dünyaya kapamamaya karar vermiştik uçuyorduk mutluluktan. Ve sözlendik. 1 hafta sonra bana kilolu olduğumu söyledi bir gün öncesinden düğün yerlerine bakıyorduk ben de üzüldüm 1 gün boyunca ağladım, ağlarken yanıma geldi ve beni kovdu. Bir anda. Beni artık sevmediğini söyledi. Olanları anlamaya çalışırken gözümü şişirecek kadar dayak yemişim. O benim hayatımda tanıdığım en iyi insandı. Olayın üstünden haftalar geçti ama şoku yeni yeni atlatıyorum. Dertleşmek istedim.
şaka mı bu ya?benimde eski sevgilim aynen böleydi üstüme titrerdi..bi dediğimi iki etmezdi..onun için herkesle bağlantımı kestimm tüm herkesle..ama meğersem o arkamdan neler neler çevirmiş..sevgili gidior dost kalıor geriye canım en kısa sürede arkadaşlarınla iletişime geç.tek basına patlarsın inan ki.sözlüyken dayak atmak mı?kim ki o ya?kkocan deil nişanlın deil sadece sözlün?ne hakla yaa?dua et böle bi dengesizden kurtulmussun

X