ne kadar değerli olduğunuzun farkında mısınız???

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
Hayata küsme hakkınız yoktur...
Neden böylesine mutsuzsunuz?..
Nasıl bu denli karamsar olabiliyorsunuz?...
Belki işinizden memnun değilsiniz,
belki çevrenizden...
Ya da kendinizi beğenmiyorsunuz...
...
Oysa...
Öylesine değerlisiniz ki.
Örneğin gözleriniz...
Gözlerinizi kaça satarsınız?
1 trilyon?... 2 trilyon?... 5 trilyon?...
Satarsınız... İşte zenginsiniz...
Ama...
Bu servetle erişeceğiniz dünyayı görmedikten sonra,
paranın bir değeri var mı?...
...
Ya da derdiniz para değil...
Başarı ve saygınlık.
Size gözlerinizin karşılığında bulunduğunuz şirketin
genel müdürlüğünü verseler kabul eder misiniz?
Cevabınız “Hayır” değil mi?
...
O halde siz; aslında hem zengin, hem başarılısınız.
Yeter ki,
Allah’ın size verdiği bu değerlerin bilincinde olun.
Bunları görebileceğiniz bir başarı için hayata geçiriniz.
O halde....
Asla umutsuzluk yok...

umudunuzu kaybetmemeniz dileğiylea.s.
sevgiyle:1hug:

seratonin

))(beni seviyorum)((
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
1.078
43
a.s. umudunu kaybetmek en kötüsü galiba...
insanoğlu elindeki şeylerin kıymetini anlamını bilemiyor ne hikmetse taki onu kaybedene dek :sm_confused:

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
a.s. umudunu kaybetmek en kötüsü galiba...
insanoğlu elindeki şeylerin kıymetini anlamını bilemiyor ne hikmetse taki onu kaybedene dek :sm_confused:

evet canım aynen öyle.en kötüsü umudumuzu kaybetmemiz...umut olmazsa yaşayamayız ki:sm_confused:
ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyin
sevgilera.s.

tufan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2006
41
0
38
hayattaki güzel şeyleri düşünüp daha çok hayata baglanmak gerekiyor. halimize şükür etmeyi bildikten sonra herşey zaten yolunda gider zannedersem ve kendimizi sevmemiz gerekiyor.
BÜTÜN KK YE a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.:nazar:

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
hayattaki güzel şeyleri düşünüp daha çok hayata baglanmak gerekiyor. halimize şükür etmeyi bildikten sonra herşey zaten yolunda gider zannedersem ve kendimizi sevmemiz gerekiyor.
BÜTÜN KK YE a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.:nazar:

bakış açımız hayatı belirlera.s.

Gulpare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
793
9
Bir arap atasözünü sizinle paylasmak istiyorum.
Ben yağmurlu bir günde, ayakkabım yok diye üzülürken ayakları olmayan bir çocuk gördüm.

Icinde bulundugumuz durumlardan sikayet edecegimize,bize verilen güzelliklere sükredip yasamali,umutla bakmaliyiz dünyaya..

Biz cok degerliyiz unutmayalim..Annelerimiz bir daha bizi dünyaya getiremez ,bu yüzden kendimize dikkat edelim...

Yazi cok güzeldi,tesekkür ederim.

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
Bir arap atasözünü sizinle paylasmak istiyorum.
Ben yağmurlu bir günde, ayakkabım yok diye üzülürken ayakları olmayan bir çocuk gördüm.

Icinde bulundugumuz durumlardan sikayet edecegimize,bize verilen güzelliklere sükredip yasamali,umutla bakmaliyiz dünyaya..

Biz cok degerliyiz unutmayalim..Annelerimiz bir daha bizi dünyaya getiremez ,bu yüzden kendimize dikkat edelim...

Yazi cok güzeldi,tesekkür ederim.

güzel düşüncelerin için ben de çok teşekkür ederim canım:1hug:

B

balam

Ziyaretçi
evet hiç böle düşünmemeiştim ben çok degerli oldumu fark ettim bir anda teşekürler canım

sny

kronik duygusal
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
518
2
harikaydı! evet benim çok büyük bir servetim var umudum:) mutluluk,aşk ve sevgi sayesinde değerli olduğumu her gün hatırlıyorum...canım teşekkür ederim...

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
evet hiç böle düşünmemeiştim ben çok degerli oldumu fark ettim bir anda teşekürler canım

harikaydı! evet benim çok büyük bir servetim var umudum:) mutluluk,aşk ve sevgi sayesinde değerli olduğumu her gün hatırlıyorum...canım teşekkür ederim...

bakın kızlar benden hatırlatması....bundan sonra unutmayın lütfen:Roflol:
sevgilera.s.

Che

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.707
26
Canım çok güzeldi paylaşımın için teşekkürler.
Hayatta hiç bir zaman kimsenin umudunu kaybetmemesini dilerim..

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.252
30
43
bazen o kadar küçük ama o kadar değerli olan küçük mutluluklar saklıyoruz ki içimizde...farkında bile olamıyoruz ne kadar büyük bir lütuf olduğunu...
en basiti son 1 ayımı hasta olarak geçiriyorum..hala da düzelemedim maalesef:çok üzgünüm:sürüyle antibiyotilk,ilaç kullanıyorum faranjit ve bronşit oldum,şiddetli öksürmekten vücudumun her bölgesi ağrıyor artık ve geceleri hiç uyuyamıyorum...alt tarafı bir soğuk algınlığı yaşadım ve şu yaşadıklarıma bir bakın...
belki çok ufak bir problem hastalığım ama şu soğuk algınlığı bile beni bu hale getirebildi ve ben sağlığımın ne kadar değerli olduğunu bu kadarcık bir şeyle bile yeni farkedebildim...aslında ne kadar büyükk ve ne kadar değerli şeylere sahibiz ve her zamanki gibi kaybetmeden farkedemıyoruz....yazık bize yaa:1no2:
şimdi tekrar düşünün bakalım şükür diyebilecek,mutlu olmanızı sağlayabilecek ne kadar çok şey bulacaksınız:1rolleyes:
sevgilera.s.

E

EU1

Ziyaretçi
her insan değerlidir yeterki kendi değerinin farkında olsun kimseyede kendini ezdirmesin

misty

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
1.544
28
51
canım çok güzeldi paylaşımın için sağol.....................

Mb@Fb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
807
0
Her zaman için umut vardır......
Ellerine sağlık....a.s.