Anket Ne kadar kıskançsınız?

Ne kadar kıskançsınız?

• Ankete Katılan
    453
Hanımlar, bu ruh hastası seviyesinde ki kıskançlığı lütfen “ aşk be kardeşim seven insan böyle olur “diye tatlılaştırmayın.

Anket sonuçlarına baktım
Cansız nesnelerden kıskanırıma oy verenler abi iyimisiniz
Napıyonuz evdeki vazodan tencere kaşıktan falan mı kıskanıyorsunuz
Mesela hangi cansızdan kıskanıyorsunuz Allah aşkına biriniz yazsın

Benim mesela çok sevdiğim bir spor hocası var eşi de spor hocası ama bayan yerine erkeğin videolarıyla çalışırım elektriğim onla tutuyor mesela hocanın videolarıyla spor yaparken eşim diyordu ooo kaslı falan diye ama abartmadı ben de hocanın videolarına övgülü sözler yazarım yani eşi iyi ki kıskanç değil ya da yerinde kıskanç düşünsenize kıskanç olduğunu ne berbat bir şey spor hocası estetik vücuduyla elbette övgü alacak yani

Hiç kıskanç değilim. Herhangi yanlış bir hareket yaparsa eşim kendi kaybeder. Eşim kız arkadaslariyla öğle arasinda yemek yer bazen kız arkadaşlarını bize çağırırım beraber zaman geciririz yada ne biliyim masaja vs gider. Bunların bir tanesini bile duysa asla izin vermeyecek arkadaşlarım var ondan bu örnekleri verdim. Bence hepsi gayet doğal şeyler lütuf değil bunlara sorun çıkartmıyor olmam. İki tarafta kendini bildikten sonra ha kız arkadaş ha erkek arkadaş ne fark eder ki? Cansız nesneden kıskanan varmis iyi misiniz arkadaslar benim kıskanmam biraz zor.

Yeni evliyken gittiğim her yerde eşimi kıskanırdım a 101 deki kasiyerle çok sık tartışırdım eşimi gözüne kestirmişti girdiğim mağazalarda bayan çalışanlar koşardı hemen triplere girerdim seven kıskanır kardeşim ama aşırıya kaçmadan güvensizlik duygusu aşılamadan

Sen arabayı kıskanmışsın ,benim ablam bahçedeki köpeği kıskanmıştı eniştem köpeğiyle çok ilgileniyordu

Kazen abi herkes fikrini beyan etti oyladı hadi sıra sende sen kıskanç msn

Adamın hesaplarında kaç takipçi ve takip edilen olduğunu bile bilmiyorum. G...ş kervanına ekleyin beni de

Sadece 2 defa kıl olduğum birileri yüzünden gerildim ama krize dönüşmedi. (İlişki süresi 15 yıl üstü)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…