ne öldürdü, ne güldürdü...

6 yili deviren bir ilişkim var.
Ve son bir yildir aramiz sizin ki gibi.
Acikca söylemem gerekirse duzelmez .
Çok bağlanmadan bitir bence .
Daha 8 ayda neyin nesi bu .

Haklısın canım daha smdiden böleyse ilerisini düsünemiyorum. Yol yakınken dönmekte fayda war canım yanacak belki ama bu şekilde hergün yanıyor. Tek katlanamadıgım başkasını bulup daha mutlu olacak ve beni kaybettgne pisman olmycak korkusu. Gitmeme engel olan tek şey bu. Sevgiden zaten geçtim.

6 yili deviren bir ilişkim var.
Ve son bir yildir aramiz sizin ki gibi.
Acikca söylemem gerekirse duzelmez .
Çok bağlanmadan bitir bence .
Daha 8 ayda neyin nesi bu .
Bak.... Bir ben vakasi daha:)
Zaten yapacak tek şey bu kaldı canım başka çıkar yolum yok. Ben ayrılmak istedgmi söleyince sözler veriyor bidaha üzmycem diyo 3 gün adam oluyo dördüncü gün yine aynı. Bahanesi de hep hazır iş stresiymiş sıkıntıları varmış vs. Önceleri hersey rüya gibiydi ve o zaman da iş stresi wardı üstnde ama mutlu etmek için çabalardı. Şimdi hiçbir çaba olmadgı gibi ben katlandıkça iyice azdı.

Al iste is stresi...bizimkininde KPSS stresiydi is stresiydi öyle derdi.amaaaan brak allah askina.canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Haklısın canım daha smdiden böleyse ilerisini düsünemiyorum. Yol yakınken dönmekte fayda war canım yanacak belki ama bu şekilde hergün yanıyor. Tek katlanamadıgım başkasını bulup daha mutlu olacak ve beni kaybettgne pisman olmycak korkusu. Gitmeme engel olan tek şey bu. Sevgiden zaten geçtim.

Seni çok iyi anliyorum.
Aynisini bende çok dusundum.
Bu ara duzeldik çok şükür.
Sunu da ssöylemek istiyorum ki o gelip seni terk etse daha zoruna gider..

Sana yemin ederim bu son yazdiginin aynisiniiiii harfi harfine yasadm:) ayrldk kurtuldum 5 yil birlikteydik ve son 11 ayimiz boyleydi.
Hergun evlnmk için baski yapio dedigin bile ayni ...meğer ayni şeyler kaç kiza yasatiliomus...sasrdm cümlelerini okuyunca

Yemin ederim aynisini yasiyorum...

Sizin iliskiniz bitmis canim. uzatmalari oynuosunuz :KK14: hayirlisii...

Atlatmanizi ümit ediyorum benim gibi. Ve umarim tekrarini yasatmazlar bize kimseler:) şuan huzurdayim daim olsun inşallah:KK43:

İnşallah.
Simdilik iyiyiz bakalim.
Ne zamana kadar :KK1:

Bir müddet canın acır gibi hissedersin,boğuluyormuşsun gibi..
Kimseyi sevemem artık dersin..
Çokta güzel unutuluyor ve daha fazla sevebileceğin kişi karşına çıktığın da,üzüldüğün eski sevgilin için "ayy onun için mi ağlamışım" diyorsun.
Hayat kısa,kimsenin seni üzmesine izin verme.
Yani ayrıl ve yoluna bak.

Yazdiklarin cok tanidik geldi bende yasamistim boyle seyler.benimki daha uzun iliskiydi ama yarisini ayri gecirdik :) kavga gurultu ayril baris cok yorduk birbirimizi.cok sevdik ama anlasamadik bi turlu.hep sasirmistim iki insan nasil olurda bukadar guzel anlasamaz diye :) biraz klasik olucak ama ne seninle ne sensiz modundaydik.askti o tabi eskisen sonunda ne oldu hic sorma.ama sana tavsiyem duzelmez zamanla daha kotu olur kavgalarin siddeti artar artik huzur istersin.daha fazla baglanmadan alismadan bitirmek en dogrusu zor ama uzarsa daha cok uzulursun.benim fikrim tabi tecrubeyle sabittir :KK66:

Yazdiklarin cok tanidik geldi bende yasamistim boyle seyler.benimki daha uzun iliskiydi ama yarisini ayri gecirdik :) kavga gurultu ayril baris cok yorduk birbirimizi.cok sevdik ama anlasamadik bi turlu.hep sasirmistim iki insan nasil olurda bukadar guzel anlasamaz diye :) biraz klasik olucak ama ne seninle ne sensiz modundaydik.askti o tabi eskisen sonunda ne oldu hic sorma.ama sana tavsiyem duzelmez zamanla daha kotu olur kavgalarin siddeti artar artik huzur istersin.daha fazla baglanmadan alismadan bitirmek en dogrusu zor ama uzarsa daha cok uzulursun.benim fikrim tabi tecrubeyle sabittir :KK66:

Vaka 4 :)))

Böyle bi ilişki düzelmez :KK19: ayrıca ceylin ninde sorunu aynı onada demiştik düzelmez diye konu açtığında seni en iyi o anlar :KK34:

Herkesin sıkıntısı, stresi var. Böyle oluyor diye sevdiklerimize mi çatalım yani?!
Ne saçma bir bahane! Gitmene izin vermemesi seni sevdiği anlamına gelmez bu arada.
Daha geniş çapta bir değerlendirme yapmalısın.
Belki de yalnız kalmaktan korkuyordur.
Seni bastıran bir tipmiş, üstünde hakimiyet sahibi; böyle birini bulduğu için egosu açısından da seninle olmak isteyebilir.
Sevgi böyle bir şey değil çünkü.
Hele ki seni konuşturmayıp da her şeyi içine atmana sebep oluşu var ya; ileride hastalık olarak çıkmazsa iyidir.
Çok yazık ediyorsun hayatına, kendine, zamanına.
Acı çekmeyi seviyor da olabilirsin tabii.
Senin gibisi çok zaten, böyle hastalıklı durumları aşk zannetmeler falan ... :KK31:
Kendine çeki düzen verme vaktin çoktan gelmiş sonuç olarak.
O asla düzelmez. Sen kaç kurtar kendini.

Son düzenleme:
Canim benim sizde arada hic hurmet kalmamis.bence ayrilin ve korkmadan yapin bunu.biseycik yapamaz size.oyle bir insanla bir omur gecmez.boyle sevgiden yaranan cocuklarda psikolojik sorunlu dogulur.ayril ve kendin gibi birini bul.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim; böyle tipler sen ayrılmak istediğinde her daim yapışır ve rol yapar; ağlar sızlar.
Buna artık kanma. Tamamıyla bencilliğinden, acizliğinden yapar çünkü.
Aşkla sevgiyle alakası yok.

Bence de bitir ben de benzer nedenlerden dolayı üç yıllık ilişkimi bitirdim.Biz ayrı şehirlerdeydik o yüzden her gün sürekli görüşüyodk int.üzerinden ve soğudu sanırım beyimiz bu ilgi alakadan kendi bilirr.Martın on biriydi bittiğinde ilk bi hafta çok kötüydüm ota b.ka ağlıyodum :KK50: ama şimdi alıştım yokluğuna inan alışıyo insan..sizinki sadece alışkanlık bizimki gibi..yerini başkası dolduramaz zannediyosun ama o da zaten bi başkasının yerini doldurmamış mıydı? ondan önce sevgilin olduysa eğer onu nasıl oldu da unuttun da bu hayatına girebildi ? demek ki olabiliyomuş..sen unutamamak dışında ya yerime başkasını koyarsa diye korkuyosun çok iyi anlıyorum seni bunun korkusu bende de var ama bu kaçınılmaz son.bir görür üzülürsün iki görür üzülürsün sonunda amann kimin için kederlenip kahroluyomuşum dersin o yüzden hiç değilse kendine olan saygını yitirmeden bitir! elbet birileri çıkacak karşına inşallah çok daha hayırlısı tabi.Bu da bi imtihandı belki sen gel bu imtihandan çıkarılacak derse bak gerisini salla! artık nasıl davranmamz gerektiğini,çok ilginin alakanın bıktırdığını,kaçanın kovalandığını öğrendik bak fena mı :)

Son düzenleme:
8 aydır canım ve son üç aydır bu haldeyiz

cicim ayları gectigi vakit karakter catışması başlamış maalesef...

fakat anlamadıgım şu ki siz mi sinirlisiniz o mu, belli degil.
yani hem vurdumduymaz hem de öfkeli ise siz bu diyalogun neresindesiniz? susan, tepki vermeyen ya da o bagırdıkca daha cok inatlasan?

sevgi sabrı ogretiyor, sabır da karsılıklı hoşgörüyü ve iyi bir iletisim kurulursa birbirinizi kısmen degistirmeyi... fakat yolun coook başındasınız. bu kadar emek vermeye deger mi... orası şüpheli. yoksa sevginin direkt hallettigi bir sorun duymadım maalesef.

Ben de erkek arkadaşımla dört senedir beraberim ve yaklaşık beş altı aydır durum bu... Eskiden beni kırdığında çiçeklerle gelen, gönlümü almaya çalışan insan şimdi bana istediği gibi davranabiliyor. İşin kötü yanı haksız olsa da ne özür diliyor ne bir şey. Ertesi gün ortada hiçbir şey yokmuş gibi "Nasılsın canım" falan diye arıyor. Şahsen ben 4 senelik ilişkimi bitirmeyi düşünüyorum yaşadığım şeyden ötürü. Çünkü bi yerden sonra insan gerçekten sürekli alttan alan taraf olmaktan, istediği şeyi söyleyememekten yoruluyor.

Ben de erkek arkadaşımla dört senedir beraberim ve yaklaşık beş altı aydır durum bu... Eskiden beni kırdığında çiçeklerle gelen, gönlümü almaya çalışan insan şimdi bana istediği gibi davranabiliyor. İşin kötü yanı haksız olsa da ne özür diliyor ne bir şey. Ertesi gün ortada hiçbir şey yokmuş gibi "Nasılsın canım" falan diye arıyor. Şahsen ben 4 senelik ilişkimi bitirmeyi düşünüyorum yaşadığım şeyden ötürü. Çünkü bi yerden sonra insan gerçekten sürekli alttan alan taraf olmaktan, istediği şeyi söyleyememekten yoruluyor.

Birebir katiliyorum

X