Saç Rengi ve Saç Boyama ne olur bana bir çözüm sunun _resimli_

Canım ben bu işin hobi olarak egitimini almis biri alarak soyluyorum market açıcısiyla kuafor toptancisindan ya da kuafor marketlerinden alinan acicalar farklı cunku evde yanma riskine karsi yapılabilecek en risksiz sekilde uretiliyor etken maddeleri . Sen simdi iyi bir kuafore gidip ben sacimi olaplex ile yaptirmak istiyorum diyeceksin bu urun yoksaaa asla yaptirma sacin esner ve yanar.....olaplex nedir ?sacin rengini gidebilecegi en sari noktaya yakmadan oldugu gibi ulastiran maddenin adı mahalle arasi bir kuaforde bulunmazzz ...olaplex diye mor sampuan surup rengi kirarlar buda maximum 1 hafta surer etkisi veee bildigin keçe gibi olur... sacin sen bu guzelim uzunliktaki saclarini olaplex ile yaptirr.. riske atma haydi kolay gelsin ...

Bu arada unutmada
Bal
Hakiki zeytinyagi
Yumurta
Bir kac damla limon
Badem yagi nu karistirip kek hamuru kivaminda bir kase karisimi saca uygulayip strecleyin 45 dk bekletin fon ile birlikte aktiflestirin isisini koruyarak 45 dk beklesjn sonra sampuan ile durulayin ilk seferde güçlendigibi farkedeceksinjz haftada 3 kere yapın bunu yaniklarin topsrlandiigini gorecekseniz ilk seferde lastiklesmesi gidiyor

X