Çatlaklar ne olur beni teselli edin !!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

bir hayaldi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
98
11
27
Henuz 19 yasindayim kilom normal olmasina ragmen vucudumun bazi bolgelerindeki catlaklagimin olmasi ozellikle bacak arkasndaki catlaklarimi sorun etek goydigimde gorunur diye kendime olan guvenimi kaybettim evlenmekten bilr cekinir oldum esim catlaklarimi sorun eder beni begenmez diye endiseleniyorum merak ettigim su benim gibi catlak sorunu olupta sknti csken varmi evliliginde yoksa ben mi fazla kafama takiyorum lutfen biraz anlatin durumunuzu...

Yani brad pittle evlenecekseniz bilemiyorum ama normal bir Türk Erkeği için çatlaklarinizi sorun etmeyin bence.

Bir de sizi seven zaten vucudunuzu sevmesin, 25 yasinda evlenseniz 35 40 bilemedin 45 e doğru çokmeye baslarsiniz. O zaman kim teselli edecek sizi?

Valla hiç birimiz taşbebek değiliz. Elbette olacak boyle sıkıntılarımız. Boyle şeyler için eşlerimiz sevmeyecekse hiç sevmesinler. Bu arada onların kusurları da enaz bizimki kadardır emin ol

eminim internette bir çok formül vardır.. araştırıp kendinize uygun olanı seçebilirsiniz

sıkıntı olmaz çoğu çatlağın ne olduğunu bile bilmiyo , türk erkeklerinden bahsediyoruz bulduda çatlağımı dert edicek :) lükse girer o , kilon yoksa dert etme.

Daha gecen gun çatlaklarla ilgili bir yazı okudum. O kadar çok ki çatlakları olan kadın sayısı.. hiç hızlı kilo alıp vermememe ve zayıf olmama rağmen benim de popomda var çatlaklar hiç de takmıyorum.

Önüne çok geçilmiyor diye biliyorum ama yine de iyi nemlendirmeye dikkat et, doğal yağ kullanabilirsin, hindistan cevizi yağı gibi, çatlaklar kaybolmaz ama belki buyumelerini önler

Evliliklr ilgili ise, emin ol boşuna tanıyorsun şuan, eşim takmaz hiç o tarz şeyleri, kilona falan dikkat et tabi ama çatlak olabilir

boyle seyleri dert eden insanlar oldugunu bilmiyordum gercekten :)

beni kilomla, catlaklarimla sevmeyecek olan esin taaaa bilmem nereye kadar yolu var
Sevmek demek ne demek biliyormusunuz? Bence bilmiyorsunuz bilseniz esim begenir mi diye sacma bir cumle kurmazdiniz :)

Omur boyu tek derdinizin bu olmasi dilegimle

bende de o kadar çok var ki .
küçükken şişmandım birdenbire kilo verdim ve çatlaklarla tanıştım.
çözümü yokmuş canım doktora bile gittim. ama spor yaparak sıkılaşmaya çalışıyorum

Biri catlak mi dedi :KK53:
catlagim ama mutluyum :KK70:
mini etek de giyiyorum sort da bikini de, kocam da bana bayılıyor :cool: hamilelikte oldu benim catlaklarim, ilk zamanlar depresyona girdim bakip bakip agliyordum, simdi umrumda degiller, nazar boncugum onlar benim :KK22:
Bacaklarimin ic kismi ve popom catlak benim, cok guzel kas yaptim deri de gerildi, vicik vicik gorunmedigi icin cok da kötü durmuyor...

Ya inanin okadar takinti yaapmisim ki belki de hic buyutelecek kadar degil benim ne bilim bazi guzwller gorunce ben niye boyle degolim ne guzel kadin diyorum kafama takiyorum ama bu yazdiklarinizi okudukca rahatladim bu takintimi yenmezswm kendime gu enimi kazanmazsam o zaman sorun olucak com tesekkur edrm yazdiklariniz beni iyi hissettirdi

bende de o kadar çok var ki .
küçükken şişmandım birdenbire kilo verdim ve çatlaklarla tanıştım.
çözümü yokmuş canım doktora bile gittim. ama spor yaparak sıkılaşmaya çalışıyorum
Bende dustan sonra kayisi badem findik kakao yaglarini karistirip suruyorum ama tuylenme yaparmi bilmiyorum

X