K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Ne olur benimle aynı sorunu yasayan varsa lütfen bana yardımcı olsun

Merhaba,
Çok geçmiş olsun Sarokk Sarokk . Acil şifalar dilerim
Nasıl olduğunu sorabilir miyim izninizle, kulak zarınız ne sebebiyle delindi? Nasıl fark ettiniz?
Akşam vaktiydi sağ kulağım kaşındı serçe parmağımı soktum aşaı yukarı sallayıp çekmemle zaten acı oluştu çok kötü bi acıydı birden kulaklarım tıkandı ertesi gün doktora gittim delinmiş dedi kulak zarım altı gün oldu yatıyorum dişlerim bile sancıyor titresimli baslı sesler çok canımı acıtıyor rahatsız ediyor günlerdir ağlıyorum kendi kapanacak diyolar sanki kulaklarımın içi su dolu gibi basınç hiç geçmiyor 😓😓😓

Benim kulak perdem delindi daha once sol kulak icin gitmistim tikanmisti duymuyordu sag kulagimada doktor bakti tesadufen gordu ilac yazdi cok korkmustum ama gecti sizinki kulak zari cok gecmis olsun telaslanmayin insallah en kisa zamanda gecer
Kulak zarım delik ama kulaklarımın ikiside tıkalı sanki içi su dolu gibi basınç var dişlerim sızlıyor baslı sesler beynimi zonklatıyor kapı carpması birinin yerde zıplayarak yürümesi titreşimli sesler beni mahvediyor

Tıkaç için doktora danıştınız mı? Bakteri üretiyor, enfeksiyona, basınca neden olmasın? Sağlıklı kulakta kullanıyoruz da sizin özel durumunuz için de

Sizi cok iyi anliyorum tek kulak duymayinca sesler cok rahatsiz ediyor bas agrisi yapiyor
Başınıza geldimi hiç dayanamıyorum dünyam karardı pisikolejim mahvoldu hadi bi kulak zarım delik dieride sanki duvar var önünde 😭😭basınçlı sesler beni mahvediyor

Tıkaç için doktora danıştınız mı? Bakteri üretiyor, enfeksiyona, basınca neden olmasın? Sağlıklı kulakta kullanıyoruz da sizin özel durumunuz için de

Onu benim evladım da çok çekti 😟 kulakları kıpkırmızı olur çok ağlardı her sese delirirdi özellikle blender sıvı toplanması enfeksiyon yapmış antibiyotik ve bir damla ile çözlmustu sanırım ya geçmiş gün ama hatırlıyoruz tabi . Allah sifanuzu versin
Kaç gün sürdü bu durum bende antibiyotik kullanıyorum ama bi etkisi yok şu an

Suan ayni durumdayim.hic gecmeyecek gibi😭 6. Gunumdeyim.psikolojim cökmüş durumda.sizin son durumunuz nedir?

X