Onkoloji - Kanser ve Türevleri Ne olur bir fikir verin

Yanlış yerin ameliyat yapılma olasılığı yoktur
ameliyat şartlarını bilmiyorsunuz o yüzden bu korkunuz , rahat olun bunu yapan insanlar 11 yıl eğitim aldılar 316446 ameliyat yaptılar kalkıp yanlış yerde kitle aramazlar.

Nadir bir iki üye gelir gerisi zaten ilgi alanı değil konunuz, malum eltu görümce kaynana evli adamlara sarkanlar merak uyandırıcı
Umarım bilen biri gelir
Şu yazdığınızı okuyan da bütün üyeler onkoloji uzmanı da keyfi başka konularda geziyor sanacak. Hanımefendi sağlık söz konusu diğer basit konular gibi önüne gelen yazıp fikir mi versin?

Annem meme kanseri oldu biyopsi sonucuna gore saat 4 hizasinda idi ama radyolog o hizada goremedi ve saat 8 hizasinda telleme isareti yapti ve annem ameliyat oldu bir yanlislik yapildi diye cok korkuyorum

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Ameliyat sonrası görüntüleme ve kontrol sonuçlarında başka bir kitle görünüyor mu ?

Yanlış yerin ameliyat yapılma olasılığı yoktur
ameliyat şartlarını bilmiyorsunuz o yüzden bu korkunuz , rahat olun bunu yapan insanlar 11 yıl eğitim aldılar 316446 ameliyat yaptılar kalkıp yanlış yerde kitle aramazlar.
Allah razi olsun kimsesizim ben bu dunyada kimsem yok bir tek annem var ona bisey olursa ben de olmam olamam yasayamam

Geçmiş olsun Radyoloji cerrah nokta atışı yapsın diye işaretleme yapar. Es kaza diyelim sizin düşündüğünüz gibi oldu yanlış yer işaretlendi o zaman orda kitle olmaz ameliyat gerçekleşmez.İçinizi ferah tutun.

Şu yazdığınızı okuyan da bütün üyeler onkoloji uzmanı da keyfi başka konularda geziyor sanacak. Hanımefendi sağlık söz konusu diğer basit konular gibi önüne gelen yazıp fikir mi versin?
Ates düştüğü yeri yakar etrafinda akraban dostun arkadasin yoksa konusmak istedigin birileri ararsin bebu benim gibi olanlar bilir

Ates düştüğü yeri yakar etrafinda akraban dostun arkadasin yoksa konusmak istedigin birileri ararsin bebu benim gibi olanlar bilir
Ben de ilk gördüm konunuzu ama hiçbir fikrim olmadığı için yazmadım.

Annem meme kanseri oldu biyopsi sonucuna gore saat 4 hizasinda idi ama radyolog o hizada goremedi ve saat 8 hizasinda telleme isareti yapti ve annem ameliyat oldu bir yanlislik yapildi diye cok korkuyorum
Beni kinamayin saglik konusunu buradan aciyorum diye ama benim birileriyle konusmaya ihtiyacim var kusura bakmayin olur mu

Çok geçmiş olsun. Bir an önce şifa bulur inşallah. 🤲🏼

Konuyu anlayamadım, anne ameliyata sonra mı alındı? Pekala olabilir, ameliyathanede sıra oluyor, önceki işler uzamış olabilir sıra ne zaman gelince o zaman yapılıyor. Yanlış bir şey yapılma olasılığı çok çok az :KK51:

Bende öyle anladim. Ameliyatlarin arkaya kaymasi normal.
Sanırım 4-8 derken saat yönünden bahsediyor üye. Ameliyat öncesi Kitlenin olduğu yer saat 4 yönünde işaretlenmişti ama operasyon saat 8 yönünde yapıldı yanlış bir yerde mi operasyon yapıldı gibi. Sağlıkçı değilim ama bende bu şekilde anladım.
Allah şifa versin tekrar 🙏🏻

X