Ne yapacağım bilmiyorum

Sizdeki sarı tüyler de uzuyor mu ? Kirpik kadar ? , bilemiyorum ki 🥲
peki herhangi bir ilaç verildi mi? üzülmeyin lütfen. çok iyi anlıyorum taktikca takıyorsunuz. belki çok güzel gözleriniz var belki çok güzel dudaklarınız ama sizin gözünüz hep onu kusura gördüğü için oraya gidiyordur. dediğim gibi almaya bu kadar uzak olmayın. redditte bu konuda kesin forum vardır

peki herhangi bir ilaç verildi mi? üzülmeyin lütfen. çok iyi anlıyorum taktikca takıyorsunuz. belki çok güzel gözleriniz var belki çok güzel dudaklarınız ama sizin gözünüz hep onu kusura gördüğü için oraya gidiyordur. dediğim gibi almaya bu kadar uzak olmayın. redditte bu konuda kesin forum vardır
Hayır doktor herhangi bir ilaç vermedi 3-4 aydır da uzuyor ve göze daha çok batmaya başladı
Teşekkür ederim 🙏🏻 evet insan taktıkça takıyor , bir de akne problemi olunca üstüne bir de bu insanı üzüyor yine de şükür 😊
Artık bir şeyler deneyeceğim
Çok sağolun

Hayır doktor herhangi bir ilaç vermedi 3-4 aydır da uzuyor ve göze daha çok batmaya başladı
Teşekkür ederim 🙏🏻 evet insan taktıkça takıyor , bir de akne problemi olunca üstüne bir de bu insanı üzüyor yine de şükür 😊
Artık bir şeyler deneyeceğim
Çok sağolun
akne vs diyince aklıma pcos geldi. baktırdınız mı

akne vs diyince aklıma pcos geldi. baktırdınız mı
16-17 yaşlarımda pcos vardı doğum kontrol hapı verdi doktor o şekilde geçti bundan 2 ay önce hormon testi verdim hiçbir problem çıkmadı sadece minik bir kist çıktı o da önemsiz
Bu şekilde

Herkese hayırlı geceler , umarım iyisinizdir , bahsedeceğim konu belki de başka insanların dertleri yanında hiçte kalabilir bilmiyorum , yüzümde küçüklüğümden bu yaşıma kadar sarı ayva tüyleri mevcut ama yaklaşık 2 yıldır uzuyorlar ve çok belirginleştiler kalın değil gayet yumuşak ayva tüyü dediğimiz tüyler bilirsiniz , ama bu durum beni artık çok rahatsız ediyor bir kere doktora gittim ve hormon testi verdim hepsi temiz çıktı bu yüzde aşırı kıllanma hastalığı “hirsutizm” hormon testinde çıkardı değil mi eğer bende bu rahatsızlık olsa yani öyle düşünüyorum
Sarı tüyler için ne önerirsiniz ? Fotoğraflarda bile belirgin ve yüzümün her yerinde var .
Bu durumu yaşayan ve çaresini bulan var mı ?
Şimdiden teşekkürler

Dipnot : doktora gittim takmamam gerektiğini söyledi ve hiç bir şey de vermedi normal karşıladı ama benim günlük hayatımı mahvediyor .

Ve en önemli not : Uzun yıllardır akne ile mücadele eden ve akne izleri taşıyan biriyim bu sebeple en ufak şeyden cildim nem kapabiliyor bu sebeple ustura ağda vs denemedim deneyemiyorum maalesef 🤦🏼‍♀️
Merhaba Melike bence dert etme. Sadece yüzünde varsa çözümü çok kolay. İğneli Epilasyon. Güvenilir bildik bir yere gitmeni öneririm biraz uzun ama kesin çözüm. Sakın sarartıcı, lazer belasına bulaşma ben o hatayı yaptım şu anda ilk halime dönebilmek için neler verirdim. Ben hirsutizm hastasıyım hormonlarım temiz ancak asla başedemeyeceğim kadar belirgin tüye sahibim. Benim zamanımda çok bilinmiyordu bu rahatsızlık belkide internetle birlikte haberdar olduk bu kadar bilmiyorum. Ben çözümü iğnelide buldum. Kesinliklikle iğneli epilasyon dene

X