Ne yapacağıma karar veremiyorum.

Benim de mesela sadece ailem değil akrabalarımın da nerdeyse tamamı muhafazakar ve arada bana da baskı yapmaya çalışıyorlar namaz kıl oruç tut vs. Ama bana göre insanların ibadet etmesi veya inancı kriter olarak görülmemeli . Konu sahibi erkek arkadaşının kötü davranışlarını bir tarafa koyup ailesine ibadet etmediğini açıklayamayacağını ifade ediyor.
Evet, aileme söylemeyecektim

Derdi benimle gönül eğlendirmek değildi. Ailesinin benden haberi vardı. Biz yeterince birbirimizi tanıdıktan sonra, beni ailesiyle de tanıştıracaktı.Ben çocuklarımı yetiştirirken evleneceğim kişinin örnek bir baba olmasını isterim ve ölümden sonraki yaşama inandığım için oruç tutma mevzusu önemli.
Hanım efendi erkek arkadaşınız daha tanışır tanışmaz sizden telefonunuzu elinizden alıp sizden izinsiz mesajlarınıza bakmak istemesi zaten büyük bir saygısızlık ve sizi manipüle etmeye çalışıyor. Ayrıca ölümden sonraki yaşama pek çok kişi inanıyor. Ayrıca eşiniz veya sevgiliniz ibadet edip etmemesinden ziyade karakteri önemli. Sonuçta ibadet ve karakter ikisi de tamamen birbirinden farklı şeyler. Ama yine de tercih sizin saygı duyarım

Derdi benimle gönül eğlendirmek değildi. Ailesinin benden haberi vardı. Biz yeterince birbirimizi tanıdıktan sonra, beni ailesiyle de tanıştıracaktı.Ben çocuklarımı yetiştirirken evleneceğim kişinin örnek bir baba olmasını isterim ve ölümden sonraki yaşama inandığım için oruç tutma mevzusu önemli.
Ailesinin sizden haberi olduğu için mi ciddi olduğunu düşünüyorsunuz :)))
Sizi çok üzerler :)

Hanım efendi erkek arkadaşınız daha tanışır tanışmaz sizden telefonunuzu elinizden alıp sizden izinsiz mesajlarınıza bakmak istemesi zaten büyük bir saygısızlık ve sizi manipüle etmeye çalışıyor. Ayrıca ölümden sonraki yaşama pek çok kişi inanıyor. Ayrıca eşiniz veya sevgiliniz ibadet edip etmemesinden ziyade karakteri önemli. Sonuçta ibadet ve karakter ikisi de tamamen birbirinden farklı şeyler. Ama yine de tercih sizin saygı duyarım
Ben de önce karakterine baktım zaten ilk aşamada. Tanıdıkça farklı yönlerini öğrendim. İbadet mevzusunu en başta problem etmedim ama düşünüyordum.

Öncelikle neden bana laf çaktırmaya çalışıyorsunuz ki... Cümlenizin sonuna gülücük koyarak kalbinizin kötülüğünü belli etmişsiniz. Ben burada fikir almak amaçlı paylaşım yapmışım. İğneleyici konuşmalar, beni rahatsız ediyor. Kendisi de beni yeterince tanıdıktan sonra ve ben onu tanıdıktan sonra, o da benim ailemle tanışmak istiyordu. Ayrıca, benimle cinsellik yaşamak isteseydi sadece kendi şehrinden birini bulabilirdi d mi, bu kadar yol tepmezdi

Teyzelerin dediği için böyle bir yola girmek istemişsin ama yanlış kişi. Sen de bu işleri bilmediğinden anlamamışsın. Adam takıntılı belli ki. Kendisi yaptığı için bu kadar paranoyak. Düzgün bir erkek hiçbir şekilde arkana bir kere bile bakma der mi? Bu tip evlenirsen evden çıkarmaz seni ve aldatır. Klasik bir erkek tipi. Hayatından çıkarmalı ve sonsuza dek unutmalısın.

Teyzelerin dediği için böyle bir yola girmek istemişsin ama yanlış kişi. Sen de bu işleri bilmediğinden anlamamışsın. Adam takıntılı belli ki. Kendisi yaptığı için bu kadar paranoyak. Düzgün bir erkek hiçbir şekilde arkana bir kere bile bakma der mi? Bu tip evlenirsen evden çıkarmaz seni ve aldatır. Klasik bir erkek tipi. Hayatından çıkarmalı ve sonsuza dek unutmalısın.
Arkana bakma demedi ki, siz yanlış anlamışsınız. Arkana bile bakmadın dedi. Evden çıkarmayacak bir tip değil, çalışmamı destekliyordu. Aldatma konusunda ise, ben de yüzde yüz emin olamıyorum eski hatalarından dolayı

Öncelikle neden bana laf çaktırmaya çalışıyorsunuz ki... Cümlenizin sonuna gülücük koyarak kalbinizin kötülüğünü belli etmişsiniz. Ben burada fikir almak amaçlı paylaşım yapmışım. İğneleyici konuşmalar, beni rahatsız ediyor. Kendisi de beni yeterince tanıdıktan sonra ve ben onu tanıdıktan sonra, o da benim ailemle tanışmak istiyordu. Ayrıca, benimle cinsellik yaşamak isteseydi sadece kendi şehrinden birini bulabilirdi d mi, bu kadar yol tepmezdi
Belki vardır? Neden bu kadar eminsiniz gizli kamera mı koydunuz?

Emin oluyorum demedim ki, kararsızım diyorum
İyi ama siz onu savunuyorsunuz resmen. Hayatında başka birleri vardır deniyor siz itiraz ediyorsunuz neymiş hayatında benden başkası yok çünkü bütün gün telefonda benimle konuşuyor diyorsunuz. Elinizden telefonu zorla alıp izinsiz mesajlarınıza bakmak istemiş otogarda size defol demiş küfürler etmiş birinden kopamadığınızı söylüyorsunuz.

Aslında konu sahibi bu konuda yalnız değil kendisi gerçekleri kabullenmek istemeyen bile bile ateşe yürüyen binlerce kadın var
Hayır hiç öyle değil. Bu tür insanlar o kadar masum olmuyor. Sevdikleri kişiye kızıyorlar. Ya en yakın arkadaşını ya da kk daki kadınlarla dedikodusunu yapıp bütün çöpleri kötü enerjileri bize atıp sonra da sevdiklerine tüm muhteşem enerjileriyle koşuyorlar. Biz de sinirlendiğimizle kalıyoruz. Çözüm bulmak isteyen insan verilen görüşleri bir düşünür ama amaç çözüm bulmak değil çöpünü atıp gitmek.

Kendisinden öyle böyle değil, inanılmaz derecede hoşlanıyorum. Duygularımla hareket ettiğimde, bir nebze kararsızlık yaşasam da hatalarını affetmek istiyorum. Otogardaki telefon alma mevzusu şöyle oldu. Burada yazarak konuştuğumuzdan detayına kadar anlatılamıyor. Önce senin instagramına bakacağım dedi, sonra bakmasına müsaade ettim ben de. Ama bunun öncesinde ufak bir tartışma olmuştu. Sonra whatsapptan sohbetlerime bakmaya başladı,orada da yanlış bir şey yoktu. Ki zaten yanlış bir şey yok. Endişelendiğim nokta, rehberimdeki birkaç numara. Sonra detaylıca numaralara bakmaya başlayınca, ben telefonu onun elinden çektim. O da ısrarla vermedi. Ben de ısrarla alınca gider misin dedi. Sonra, ben de hayırlı yolculuklar, görüşürüz, selam söyle vs dedikten sonra sırtımda, kolunda çanta gittim. O da buna takmış, git dedim diye niye gidiyorsun, arkana bile bakmadın vs, illa gitmen mi gerekirdi. Ya zaten yüküm ağır olduğu için arkama bakmam mümkün değildi

X