Ne yapacağımı bilemez oldum :(

Toprakliyagmur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
4.203
8.979
Kızlar Merhaba . Yaklaşık 10 aylık bir ilişkim var ve 3 aylık nişanlıyimm inşallah temmuz sonu düğünum olacak nisanlim ile son 1 aydır cinsellik konusunu konuşmaya başladık hayal etmek tarzında değil de ilk başta bilgi alışverişi yapmak gibi devam etti . Onun sonrasında nisanlim hayal etmek faslina geçti bende uygun olmadığını söyledim oda bana yardımcı olmalısın diyor . Ve artık her gün bu konu açılıyor ben konuşmak istemeyince kendini kötü hissediyor ve aramıza bir soğukluk koyuyor gün boyu benle konuşmuyor kendini kötü hissediyrmus bu konu da ne yapmalıyım ? Deneyimli arkadaşlar yardimci olurlarsa çok sevinirim.

Cinsel problemimi var acaba.Öyle birşey varsa sen nasıl yardım edeceksin ki.Denemeyi mi teklif etmeyi bekliyor.Öyle birşey isterse sakın kabul etme.Gelin ata binmiş te ya nasip demiş.Sıksın dişini.10 ay bekleyen temmuza kadar da bekler.

Cinsellik için küsüyosa bırakın küssün

Eğer gerçekten sen cinsellik istemiyorsan nisanlinizin zoruyla kabul edersen zaten pişman olursun

Keşke düğünü bekleseydim dersiniz
Pek istekli görmedim sizi

Kızlar uzaktayiz kesinlikle yakinda dahi olsa öyle bişey teklif etmez nişanlımin ilk göz agrisiyim benden önce kimseyle görüşmemis bastriilmis duyguları var sanirsam sonra oda pişman oluyor Özür diliyor . Ben istemiyorum çünkü dini olarak uygun olmadığı için .

Cinsel problemimi var acaba.Öyle birşey varsa sen nasıl yardım edeceksin ki.Denemeyi mi teklif etmeyi bekliyor.Öyle birşey isterse sakın kabul etme.Gelin ata binmiş te ya nasip demiş.Sıksın dişini.10 ay bekleyen temmuza kadar da bekler.
Hayır kesinlikle öyle teklifi yok onun ki küçük konuşmalar olsun istiyor nişanlılik döneminde ne derece konusulur bunlar bilmiyorum . Korkuyorum birde onun duygularını bastırdigim için ileri de evlilikte sıkıntı yaşarız diye

Hayır kesinlikle öyle teklifi yok onun ki küçük konuşmalar olsun istiyor nişanlılik döneminde ne derece konusulur bunlar bilmiyorum . Korkuyorum birde onun duygularını bastırdigim için ileri de evlilikte sıkıntı yaşarız diye
Nişanlılık Onun için vardır zaten.Konuşmak,birbirini daha iyi tanımak,emin olmak için.

bana çok tuhaf geldi hayal etmek. moda giriyor musunuz gerçekten:110:

istemiyorsan ''boş ver sen hayali, sana öyle bir gerçek yaşatacağım ki hiç bir hayale sığmaz '' de geç. bari merak ederek geçirsin kalan zamanı:KK70:

Ee konuşun o zaman biraz rahatlatın sen kendini hep geri cekiyorsan daha da üstüne düşer
Sen konuşmaya bile izin vermiyosan daha katisin o zaman
Konustukca daha çok aklına düşer diye düşünüyorum ayrıca erkeklerin hayal gücü kadar geniş hayal gücü yokki bayanların bu konu bana çok saçma geliyor oda kendini kötü hissediyormus ben böyle davranınca

Adam diyormus ki yanında olsaydım ne yapardın gibisine

sen de güzel bir dille.
haşırt diye abuk bir laf etme sakin...
De ki hayatım evli olsaydık diye başla lafa
Tabiki bende sarılırdım ama şimdilik bu kadar gerisini evlenince görürsün tatlım

Gibi yumuşak yumuşak ötele. ..ama sakın ama sakın ters gitme çünkü erkekler eğer seni seviyorsa gerçekten biraz yakın olmak istemeleri normal. Kırılmasının sebebi de bu bence adam ciddi nişan yapmış.

Eeee adam gel konuma gir demiyor ki.

Tabi arkadaşın dediği gibi bunu ilerletmek isterse onu cevirmelisin ama kırmadan. Sonuçta esin olacak.sana saygı duymali

Anlam veremedim daha önce kimse olmamış diyorsun yaşı kaç acaba, Daha önce hiç bi kızla yakınlaşmamış onun etkisi ile biraz fazla mı kaçırdı acaba isteklerin ucunu???
Ama yine de küsmesi hiç doğru değil bunu güzel bi şekilde anlatmalısın...

Anlam veremedim daha önce kimse olmamış diyorsun yaşı kaç acaba, Daha önce hiç bi kızla yakınlaşmamış onun etkisi ile biraz fazla mı kaçırdı acaba isteklerin ucunu???
Ama yine de küsmesi hiç doğru değil bunu güzel bi şekilde anlatmalısın...
Galiba bende hata yapıyorum biraz konuşur gibi oluyoruz sonra konuyu değişiyorum ama bunun nedeni sırf onu kirmamak için konuşmak ondan devamı gelmiyor

25 yaşında hayatı boyunca ders çalışmış , gezmiş kendini okumaya adamış biri kışları okul hayatı yazın ise koy hayatı yaşamış. Çok fazla düşünmemış biri galiba yıllardır bastırdigi duygular suan ortaya çıkıyor

Adam diyormus ki yanında olsaydım ne yapardın gibisine

sen de güzel bir dille.
haşırt diye abuk bir laf etme sakin...
De ki hayatım evli olsaydık diye başla lafa
Tabiki bende sarılırdım ama şimdilik bu kadar gerisini evlenince görürsün tatlım

Gibi yumuşak yumuşak ötele. ..ama sakın ama sakın ters gitme çünkü erkekler eğer seni seviyorsa gerçekten biraz yakın olmak istemeleri normal. Kırılmasının sebebi de bu bence adam ciddi nişan yapmış.

Eeee adam gel konuma gir demiyor ki.
Evet çok ciddi olmasından kaynaklanıyor . Açıkçası nisanlim bana çok düşkün ve romantik biri duyguları yoğun ondan galiba

Galiba bende hata yapıyorum biraz konuşur gibi oluyoruz sonra konuyu değişiyorum ama bunun nedeni sırf onu kirmamak için konuşmak ondan devamı gelmiyor

De ki sende ,,ben bi bayanım biraz anlayışlı olmalısın senin kadar açık olarak düşüncelerimi anlatamıyorum sende sıkma beni bitanem falan gibi bişeyler de.
Bırak o konuşsun istediğini söylesin sende fazla uçuk kelimeler kullanmadan karşılık ver,

Bence hata sizde üç aylik nisanliyken cinsellik konusunu acmamaliydiniz dini konusu nu düşünüyorsa niz bikere acarsan bunun devami gelir ya hic acmayip düğüne bir ay kala konusacaktiniz yada o konusunca sizde kirmadan yazacaktiniz nisanliniz bir yandan konusmak istiyor ama bir yandan sen istemeyince kendini kötü hissediyor ya da diyeceksiniz bunlari konusmak icin vaktimiz cok düğüne yakin ken konuşuruz dersiniz

X