Ne yapmalıyım ? Nasıl bir çıkmazdır bu ?

Mantikli ol! Adam bosaniyor tamam da, niye bosaniyor! Gerçekten soyledikleri dogru mu! Bir arastir bakalim! Oyle hemen bosaniyor hadi gel olmasin. İlk once bir soylediklerini arastir, hatta kendin degilde varsa bir guvendiginn arkadasin su bosanacagi kadina caktirmadan sohbet ettir. Mesela, bul kuaforunu, yolla arkadasini acsin bir muabbet ve ogrensin bakalim gercek ne! Asla kendin gitme! Ne isin var kadinla yuz goz olmaya gidicen, hem sen gitsen sana ne kadar dogru soyleyecegi belli mi? Aklini kulanmalisin, bu adam sana yalan soylemis. Bir daha yapmayacagi ne malum! Guvensizlikle kurulan evlilik zaten yurumez, ilk once arastir. Sonra kararini ver..

Bir de Amerikami cikti bunlarin uzerine. İlk once bir emin ol istersen bu adami sevip sevmedignden, ne dersin! Sonra ver kararini... Amerikaya gitmek demek sevdiginden vazgecmek demekte. Seviyorsan kal, sevmiyorsan git. mutlaka sorunlarini halledip ve bir karar ver git gideceksen de. Sonra icinde kalmasin niye yapmadim diye! Seviyrmusun! Sevmiyor musun? Soru bu!

sadece ılk anlatıklarını okudum diger sayfalara bakmadım... yerınde olsam eşiyle konusurm... gercekten adamın dedıgı gıbımı sevmıyorlarmı bırbırlerını... böylese ve arada cocuk yoksa ne ala... aksı takdırde zorla bı bosanmaysa vebal almaya gerek yok... bu gun senın için karısını bosayan yarın başkası için senı bosar.... bide ben onu sevmıyorum tapıyorum demişssin... üzüldüm... o sana kazık atarken bıle bıle de olsa yalan söylerken ve sen bu yalanları ögrendıkten sonra buna ınanıyorkennn şasırtıcı....:44:

Ne enteresan hikayeniz var, bence siz Amerika'ya gidin, selametiniz için en iyisi bu.
Sizin ve evli kadının sakinliği de ayrıyeten takdire şayan.

boşuna ne yapmalyım dıye sorma çünkü döneceksın ona..kalbın agır basacak

X