Ne yapmalıyım?

Cevaplarınız için
Benimle konuşmaya çalışıyor diye düşünür. Dolayısıyla yanlış değil, doğru anlar. Adamın ailesi, arkadaşları vs. vardır zaten. Sizinle bir hukuku yok ki. İnsanlık adına falan deyip kendinizi kandırmayın.

Tekrar irtibata geçmek istemediğiniz birinin numarası neden hala kayıtlı? İnsanlık meselesi olarak bakarsak işe evden çıkıp mahallede tüm yalnız olanlara yardım etmeliyiz.:kahve:
Arada iş yapıyoruz.. Bu korona sürecinde yardım isteyenlere de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum..

Onceki konunuzu hatirliyorum niyet olarak beyefendiyi hicbir zaman anlayamayacagiz eve cagirma konusunda..ve zaten reddettiniz o sizin niyetinizi anlamis oldu.

Şu asamada durumlara hala bakılıyorsa korona oldugunda da bu kisiye gecmis olsun demek tuhaf degil 🤷‍♀️ bir mana yüklemez karsi taraf diye düsünüyorum. Ayrıca yiyecekti filan birakilmasi lazim diyelim kapıya birakip gidileceği icin yardim yerine ulasmis olacaktir..
Çok teşekkürler cevap için...

geçmiş olsun desen geçmeyecek. boşver.
bazıları dıkkat çekmek için yapar öyle şeyleri

Cevaplarınız için

Arada iş yapıyoruz.. Bu korona sürecinde yardım isteyenlere de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum..
Herkesin ailesi, çevresi var. Size pek gerek yok sanki. Sıradan biri olsa yine yardım edilir de aranızda böyle bir mevzu varsa ve kapatmışsanız tekrar açmanın lüzumu yok. Adamın sizin merhametinize ihtiyacı yoktur herhalde.

X