Ne yapmalıyım

Gamzellaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2024
9
1
29
Merhabalar. Hoşlandığım ve sohbet ettiğim çocuk sosyal medyada bana arkadaşlık isteği yolladı, takipeştik. Ama ben yanlışlikla takipten çıktım ve yanlışlıkla oldğunu mesajla ifade ettim tekrar arkadaşlık isteği gönderdim. Mesajıma görüldü yaptı ve isteğim öyle duruyor su an sadece kendisi beni takip ediyor. Normalde de mesajlarıma hep cevap verirdi, bugun yazmadı. Sizce ne yapmaya çalısıyor. Mesaj atmalı mıyım? Bu flört işlerinden hiç anlamıyorum gerçekten yardımcı olursanız sevirinirim🥹

Yememiştir başka biri var ondan çıkarıp eklediğini düşünmüştür

Mesaj atmamalısın ısrarcı olma, zaten açıklama yapmışsın keyfi bilir.
28 yaşında insanlar daha düzenli ilişkiler içinde olmalılar.

Merhabalar. Hoşlandığım ve sohbet ettiğim çocuk sosyal medyada bana arkadaşlık isteği yolladı, takipeştik. Ama ben yanlışlikla takipten çıktım ve yanlışlıkla oldğunu mesajla ifade ettim tekrar arkadaşlık isteği gönderdim. Mesajıma görüldü yaptı ve isteğim öyle duruyor su an sadece kendisi beni takip ediyor. Normalde de mesajlarıma hep cevap verirdi, bugun yazmadı. Sizce ne yapmaya çalısıyor. Mesaj atmalı mıyım? Bu flört işlerinden hiç anlamıyorum gerçekten yardımcı olursanız sevirinirim🥹
Başkası var o yüzden çıktı takipten şimdi döndürmeye çalışıyor diye düşünmüş olabilir.

Gerçekten yanlışlıkla nasıl çıkılıyor, ben bazen telefondan listeme bakarken dokunuyorum ama gizli hesaplarda yeniden istek göndermeniz gerekecek diye tekrar onay istiyor.
Bir mesaj daha atmak için uygun bir cümle de yok, ısrar etmiş olursunuz nahoş kaçar.

Hiç bir şey , gerekeni yapmışsın.

Gerçekten yanlışlıkla nasıl çıkılıyor, ben bazen telefondan listeme bakarken dokunuyorum ama gizli hesaplarda yeniden istek göndermeniz gerekecek diye tekrar onay istiyor.
Bir mesaj daha atmak için uygun bir cümle de yok, ısrar etmiş olursunuz nahoş kaçar.
Evet normal listede öyle oluyor. Ama ben gelen bildirime basacakken yanlışlıkla onun eski bildiriminin yan tarafina bastım ordan da direkt çıktı

Hareketleri çok gıcık ve tutarsız.fos bir macera olacak belli ki.hayat böyle rezil bir yerdir iste.çocuk gibi umutlanacak yaşı çoktan geçmişsiniz.eliniz boş kalacak gibi şimdiden kendinizi alıştırın bence.whatsapp diye birşey var oradan mı yazdı o dediğini instagramdan mi? Whatsapptanda isteği kabul etmemesini ne önemi var ki.eğer instagramdansa işin yaş bence.isteyen adam engellesen bile bir yerlerden ulaşıyor çünkü.bu şekilde can atan kadına bile ulaşmayan erkek istemiyordur.

Son düzenleme:
X