Ne yapmam gerekiyor? Isin icinden cikamiyorum..

sarisekerimm92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
1
0
Merhabalar,

ben 19 yasindayim ve Hollanda`da yasiyorum.

Biliyorum yazdiklarim destan gibi, ama inanin o kadar kafam karisikki, nasil özetleyecegimi bilemedim. Bana yardimci olabilirseniz inanin minnettarim. Simdiden sonsuz tesekkurler. :))

Simdi sorunum su;

Ben yaklasik 3 ay önce internetden biri ile tanistim, benden 6 yas buyuk. Cok sempatik biri ve cana yakin. Izmirde yasiyor. Onunla uzun uzun konusurduk her gece. Onu bazen gün icindede arardim. Ilk baslarda cok sicakti bana karsa, sonra bi aralar sogumustu, cunku istediklerini fazla yapmiyordum (cam falan acmak istemiyordum her zaman ama o hep acardi) ve onu aradiktan sonra, yani sesimi duyduktan sonra bana yine sicak davranmaya basladi. Bana hep askim, canim birtanem gibi laflar ederdi, ve tabii bende ona. Onunla herseyi konusurduk. saka ile karisik bana `senden cocugum olacak benim, baskasindan istemem` gibi seyler soylerdi. Yani nette sadece cinsellik hakkinda muhabbet etmek isteyen sapik tiplerden kesinlikle degil. Facebook`ta onu sürekli takip ederdim ve hala ediyorum, genelde tek erkek arkadaslariyla konusuyor, en azindan benim gordugum kadariyla. Onu eskiden her aramamda mutlaka acardi telefonunu, acamadigi zamanlarda aksam nete msn`e geldiginde mutlaka özür dilerdi. Bu arad artik evinde interneti yok, cunku bana webcam actigi icin cok yuksek fatura gelmis, ve bir sureligine kapatmis interneti :KK43:

Bana sürekli `ne zaman Türkiye`ye geleceksin?` diye sorardi hep, bende insallah yilbasina falan derdim. Eger ben gelirsem benim icin Bursa`ya gelecegini soylerdi hep (ben bursaliyim). Öyle söylemesi bile beni cok heyecanlandirirdi. Sanki onu uzun yillardi taniyormusum gibiydi, sanki uzaktan uzun zamandir bekledigim biri ile tekrar iletisim halindeymisim gibi hissetiriyordu bana. Bana cok iyi davraniyordu hep sakalasirdik hep ilgilenirdi benimle herseyimi sorardi yani sanki sevgili gibiydik ve cok önemserdi beni sürekli iltifatlar falan.

Simdi asil sorun su; Aramiza yaklasik 1 aydir sanki sogukluk girdi. En son 3 hafta önce webcamda gorustuk. Ondan sonra onu birdaha hic gormedim. Daha sonrasinda onu aramistim, ve bana surekli `cok yogunum` diyordu, bende o yuzden cok ustune gitmiyordum. Lojistik isinde calisiyor, bu yuzden yogun olmasi cok normal diyordum kendi kendime hep. 2 hafta önce bir mesaj attim cevaplamadi, bir tane daha attim yine cevaplamadi, sonra uzun uzun aradim onuda acmadi. Facebooktan mesaj attim `haberim olmadan küs falanmiyiz diye?` onu bile cevaplamadi. Sonra bir aksam facebook`a girdigimde online`di ve ona hemen `ya sen bana gicikmisin?` diye sordum oda hayir ya sacmalama neden gicik olayim cok yogunum inan ondan cevaplayamadim gibisine birseyler dedi bende tamam deyip ustelemedim. Sonra ertesi gun yine onun profiline baktim, bir kizin duvarina birseyler yazmis, neden oyle yaptigimi hic bilmiyorum, ama ben resmen agladim. Kiskancliktan herhalde, o facebookta onlinedi ve biraz shobet ettik, ona turkiyeye gelirsem bulusuruz demi dedim oda `gelirim tabii, yoksa benim icinmi gelecen turkiyeye `dedi bende `zaten gelmeyi planliyordum, ama tabii sende dahil oldun planimin icine ` dedim. sonra ona birden o duvarina yazdigi kiz hakkinda `o kiz kim?` diye sordum oda bana `gümrükcü o kiz, bizim öbür firmada calisiyor` dedi. bende ona `ondan hoslaniyor musun?` diye sordum oda bana `yoo nerden cikti?` cevabi verdi. Daha sonrasinda ona `ben seni neden bu kadar cok kiskaniyorum? ` diye sordum oda bana `bilmem kiskaniyormusun? asik mi oldun kiz yoksa? dedi, bende; `bilmem oyle mi oldum? bu kadar cok kiskanmam ve dusunmem normal degil yani ` dedim, ve cikti birden, sanirim baglantilari kopmustu, evinde internet olmadigi icin abisine gitmis. 10 dakika bekledim geri gelir diye, gelmeyince bende ciktim. ertesi gun girdiigmde bana en son olarak `pisst` diye bir cevap birakmis, demekki baglantisi kopmus ve geri donmus ama ben yoktum. Neyse iste, sonra ben bunu 2 gun sonra, aksam ustu aradim ve bu sefer telefonunu acti, bende ona `bak goruyormusun, telefon acmak bu kadar da zor degil!` dedim sakalasma niyetiyle oda bana `ama gercekten cok yogunum askim ya hic vaktim olmuyor` dedi, ve bende birden (demez olaydim!) `benim mesajlarimi yanitlamaya vaktin yok, ama baksa seylere vaktin var dedim?!` dedim (baska seyler derken o kizdan bahsetmistim..) ve oda bana anlamamis bir ses tonuyla `baska seyler derken??` diye sordu bende sonra bosver bosver diye gecistirdim. daha sonrasinda oda bana birseyler dedi, ama iyi duyamadim ve ne dedin siye sordugumda bana bosver bosver dedi, ben soylemesi icin direttim ama yine bosver diyerek devam etti bende ustelemdim birdaha. sonra bana `ya sana birsey diyecegim, beni yarim saat sonra ararmisin, yarim saatlik isim kaldi, o zaman ara daha rahat konusuruz` dedi, bende ona `ama söz ver bu sefer acacaksin bak` dedim, oda tamam soz dedi ve kapattik. sonra eve geldim, ama babam evdeydi, yan odada kardesim arayamazdim, sesler cok iyi duyuuyordu cunku. ona mesaj attim; `ben seni sonra arayacagim cnm kusura bakma` dedim, ve sanirim yaklasik 1,5 saat sonra aradim, ama acmadi. sinir oldum. tekrar tekrar aradim, butun aksam onu aramkal gecti, ve bir baktim saate 12 olmus. tam 15 defa aramisim :S sonra bende mesaj attim aglayarak `biliyorum seni cok sIktIm 100 defa aramakla, ama sana cok önemli birsey diyecektim. neyse iyi geceler` diye. yani tabiikide onemli birsey demiyecektim, ama belki geri cevap atar umuduyla, ama ne aradi ne mesaj atti. ertesi gun zaten bayramdi, o gunu birsey yapmadim, zaten köy`e gidecegiz belki demisti en son aramamda. bayramin 2.gunu disariya ciktim, moralim bozuktu belki alisveris yaparsam moralim duzelir diye, ve yine onu aradim, acmadi, tekrar aradim yine acmadi. sonra uzerinden 1 saat gibi zaman gectikten sonra tekrar aradim, yine acmadi.. bende pes ettim telefonu cebime koydum, sonra yarim saat sonra mesaj geldi, ONDAN!! `canim ben köydeyim, burasi cok kalabalik acamiyorum` dedi.
aksam evde odamda oturuyordum beni 2 defa caldirdi bende tabii hemen geri aradim. Sesi cok soluktu, hastaymis, basi falan agriyormus. Neyse cok uzatmadan hemen en önemli kisima geleyim;
Ona birden icimden geldigi icin `biliyormusun, ben seni cok seviyorum` dedim. Oda; `oylemi? bilmiyordum!` dedi. bende hayir biliyordun dedim oda tekrar bilmiyordum dedi, bende usteleyince `bilmiyordum yahu` dedi, bende `iyi tamam bilmiyordun` dedim. Sonra bana `sen bana asik misin? ` dedi, ve ben tabii ne diyecegimi bilmedigim icin sacmaladim.. :S
`Bilmem? herhalde asigim, olabilirmi? ` dedim, oda `sen ne cabuk asik oluyorsun oyle yaa` dedi. Bende `bilmem belkide degilimdir bilmiyorum yani `dedim, o birsey demedi, sustu. Sonra ona birden `birini bu kadar kiskanmak normal mi? ` diye sordum, oda `hayir degil, sen beni kiskaniyormusun? ` dedi. bende evet kiskaniyorum dedim. Acikcasi sonra tam neler konustugumuzu pek hatirlayamiyorum ama ona birden `eger ben turkiyeye gelirsem gelecekmisin yanima?` dedim oda birden boyle sanki tereddut ederek (tabii banada oyle gelebilir belkide hasta oldugundanir) `gelirim herhalde ya, gelirim gelirim` dedi. Senin gelecegin kesin mi diye sordu bende buyuk ihtimalle gelecgim ugrasiyorum, dedim. sonra birseyler zirvaladi bursa izmir arasi 6 saat falan hic gelmedim daha once geldiysem bile hatirlamiyorum gibisine ama sonuc olarak gelirim dedi. neyse iste, daha sonrasinda ona `benden sıkıldınmı?` diye sordum, bana oyle seyler dediki, hala aklimdan cikmadi..
`hayir sıkılmadim tabii, senden neden sıkılayimki, sen sıktiracak birsey yapmiyorsunki. senden sıkılmam icin once bizim bir takim seyler yasamamiz gerek, yani ben senin daha elini tutmadim, senin gözlerine bakmadim, sen benim hoslanmadigim birseyler yapmadin, senden sıkılmam icin senin once benim canimi sıkman gerek` dedi..
belki birkac sey daha demistir, ama kalimda kalanlar bunlar. bende ona evet haklisin dedim.
ve konuyu kapatmis gibi yaptim. sonra bana senin facebook`unda neden fotograflarin yok, engel mi koydun diye sordu bende yakinda koyarim yine dedim oda bana eskiden girip bakiyordum ama artik birsey yok, yüzünü unuttum gormeyerek dedi, bende ciddi misin, unuttunmu dedim, oda evet ya unutuyom dedi. ve birseyler daha zirvaladi `sanki kötü seylerini gizleyipte iyi seylerini sergiliyorsun` gibisine birsey dedi, tam olara boyle soylemesede buna benzer birser, gercekten tam hatirlayamiyorum, zaten `nasil yani, anlamadim?` diye sordugumdada ya iste bosver sen dedi, ama yanlis anlamista olabilirim. sonra ona `ne guzeldi dimi, eskiden her gece konusurduk, hatirliyor musun? diye sordum oda `e yine konusuruz` dedi bende nasil? deyince ben seni gece caldiririm konusuruz dedi, söz ver unutma dedim tamam dedi, ama o gece caldirmadi. bende caldirmadim. ertesi aksam msn`e geldi. benim nickimde hollandaca bir sarki sozu yaziyordu, ve gelir gelmez bana `o ne demek? ` diye sordu bende ona `senden nefret ediyorum demek, sarki sözü yaa` dedim. oda gülen bir ifade atti, ve Öylemi? hollandacami? diye sordu bende `evet canim öle, hollandaca` cevabini verdim. sonra iyilestinmi dye sordum oda evet köyden yeni geldim dedi, ve daha sonra birden `senmi ariyon? ` diye sordu bende neyi diye sordum oda; `telefonum caldida yabanci numara senmi ariyon diye sordum` dedi bende hayir ben aramadim dedim. sonra nerdesin simdi diye sordugumda evdeyim dedi, ve bende `senin internetin yoktu? artik varmi? ` diye sordum, ve onu sorduktan 1 dakika sonra cikti. herhalde yine baglanti gitmisti dedim, ama birdaha hic geri gelmedi, ve bu gecen hafta sali gunuydu, o gunden beri ne ben aradim ne o mesaj falan atti, msnde bile hic denk gelmedi, gerci son 1,5 aydir fazla denk gekmiyorduk cok girmedigi icin, ama facebooka 10 dakilaigina bile girse birseyler paylasirdi simdi bakiyorumda en son 3 kasim 2011 de birseyler paylasmis. ara sra girmis belli ki, cunku bir kac kisi ile arkadas olmus.

gercekten ben neler oldugunu anlamiyorum, eskiden resmen benim gelmemi bekleyen adam, hatta gelmedigim zamanlarda telefonumu caldiran adam artik aradigimda acmiyor bile. eskiden her defa askim falan derdi, en son telefon ile konustugumuzda 1 kere bile askim demedi, ertesi gunu msn`de bile demedi, onu cok mu sıktım yani nedir? bu konuyu arkadasimla konustum oda bana `e adam bunalmis senden kizim nedir yani 14 defa araman birinin ustune bu kadar gidilir mi ustelik ona asigim demissin, soka girmistir, biraz zaman ver, sen arayip sormassan eminim seni merak edip o arar` dedi. ama ben araya daha cok sogukluk girer ve beni arayacgi varsada cekinir aramaz diye korkuyorum. bu arada annemle konsutum turkiyeye gitmek istedigimi cok uygun bilet bulduk 3 haftaligina sadece babami kandirmam gerekiyor, eger gelirsem turkiyeye kesin ama kesin onu gormek istiyorum. simdi benim ne yapmam gerek? aramamaya devam mi etmeliyim? yoksa yarin falan arasam mi artik? ama ararsam yine acmaz diye korkuyorum. veya acarsa konu bulamam ve sacmalarim bu sefer iyice sıkılir benden falan. veya once turkiyeye gelmem kesinleesinde onu mu haber vermek icin arasam, veya arkadasimin dedigi gibi onun mu beni aramasini beklesem?? biliyorum cok yazdim insalah okurken uyuya kalmamissinidir ama inan özetleyemdim. Yada güzel bir fotogarimi koyarsam acaba ilgisini cekermiyim? Lütfen bana ondan vazgec , birsey olmaz sizin aranizda gibi seyler soylemeyin, inanin icim icimi yiyor, cunku oyle biri olmadigina eminim, yani herkes hakkinda kolay kolay bir dusunceye sahip olmam ama o cok farkli. zaten vazgec deseniz bile herhalde vazgecemeyecegim cunku sürekli aklimda 1 saniye bile cikmiyor. lütfen yardimci olun cok ihtiyacim var, onunla tekrar iletisime gecmek istiyorum ama nasil?? herkese simdiden cok ama coooooooook cooooookkkk tesekkurler!!!!! :))

Son düzenleme:
sana aşık oldum yada seni kıskanıyorum gibi şeyler söylemekte hata yapmışsın anladığım kadarıyla sevgili değilsiniz ama onun gibi konuşmuşsunuz bence arama onadan bekle kendini ağırdan sat çokta ilgi gösterme şımarmasın gitmen kesinleşsiçn o zamana kadar aramassa demek için ararsın

Erkek arkadaşını anlamak mümkün değil, hem diyomuş ki elini tutmadım görmedim bilmem ne, hemde aşkım canım cicim telefonda..
Sevgili değilken böyle şeyler söylemesi çok saçma, bi de senden çocuğum olsun gibi bişey okudum sanki bunu nasıl sevgilisi olmadığı bi kıza söyleyebiliyo ki? Bence bu lafların üstüne her şey hakkın bi sevgilinin hakları neyse hepsi senin içinde geçerli ama erkek arkadasın ilginç işte, arama kesinlikle ilgilenme bile, geliceğin zaman haber verirsin isterse gelir yanına istemezse uğurlar olsun, üzülmemelisin, değicek birini bulursun umarım :KK31:

:) bende yurt disinda yasiyorum..

sana bisey diyimmi birak bu isin yakasin cocuk seninle birlikte yurt disina kapat atmaya calismis artik ne dusundu ne dusunmedi bilmiyorum ama bakti bu is olmayacak seni beklemek isine gelmemis surekli seni oyaliyor...her erkek telefonuna elli kere bakar gunde nasil oluyorda gormuyor okadar seyi gormuyor...usteleme sen yolunu degistir yokmu orada baska birini bul anlamadimki facebooktan neden boyle bir seye ihtiyac duyuyorsun..yok annemlerde koye gittim acamadim kizmisin sen ailenden ne sakliyorsun..sanki kizacaklar birak yakasini bu isin sen uzuleceksin...

Ümitlendirmiş canım seni..

Bir erkek bir kıza durduk yere neden AŞKIM der ki ? bunun bir izahati varsa bile beni ikna edemeyeği kesindir, zarf atmış sana bi nevi ve tepkilerini ölçmek istemiş belli ki..

Ve sanırım bu süre zarfında seninle yaşadığı herşeye doymuş. Bazı tipler böyledir, kesinlikle iyi insan modundadırlar, karşı tarafın guvenini kazanıp duygu yoğunluğunu nirvanaya ulaştırıp yaşadığı hazzın artık ona bir mana ifade etmediğini görünce geri çekilirler...

Ve kilit nokta... ! aşkım, canım gibi tatlı ifadelerle hitap ettiğin bir bayana ''sen ne çabuk aşık oluyorsun '' diyerek bir küçümseme kendini bu durumdan aklama ve sana kesinlikle umit vermediğini beyan etmiş Aramandan sormandan rahatsız evet ama daha tam son noktayı koymuş değil bu duruma..Can sıkıntılarında sırf ağzı çene yapsın diye kenarda beklettiği bir insan olarak görüyor sadece seni..Arada bir merhabalaşmak en azından sana olan yoğunluğunun tam bitmesini engelleyecek kenarda kıyırda öylesine merhabalaştığı nefes alan bir canlı olacaksın zaman sonra..Lütfen bu durum için önlemini al uzak dur.Ne idugu belirsiz bir şahsiyete kaptırma o temiz kalbini, incindiğin vakit narin başını koyacağın kimselerin olmayacaktır. Çünkü böylesi bir aşk konulu dram çevren tarafından olumlu karşılanmayağı için muhtemelen açılamayacaksın kimseye..

Chat ve facebook aleminde profesyonel yalancılar, evli bekarlar (!), aşık ve sadık erkek modunda dolanan adi sahtekârlar, kendisine tamamiyle makul erkek profili çizip karşı tarafın duygu yogunluğuyla arada bir demlenenler oldukça fazladır.

Kendine biçtiğin kıymet ve gözündeki iki damla yaş canından öte olmayı haketmeyen insanlar için kesinlikle akmamalı ! dirayetli ol ve senin gözlerinin içine bakacak bir kişiyle mutlu olmayı başar derim, yüzüne gözüne eline değemediğin ya da değme ihtimalinin kuvvetli olmadığı bu kişiyi gözden çıkarıp o güzel bahtını zilletlik tahtlarında pespaye ettirme derim..

Hayatında başarılar güzel kız :KK34:

sanırsam sen boşluktasın ve onunla ilk başları konuşman seninle ilgilenmesi seni cezbetmiş. sen bunun aşk oldugunu sanıyorsun ama bence değilsin. ayrıca internetten görüştüğün birini ne kadar tanıyabiliyorsunki o öyl biri değil diyorsun. sana söylediği şeyler pek de iyi niyetlice gelmedi bana.
ve bu kadar çok hangi erkegi ararsan kaçar. o demekkki başka kovalayacak bulmuş sen ne de olsa ceptesin artık.
kusura bakma biraz sertce oldu ama görünen bu anlattıklarından.

canım bence o çocuğa aşık değilşsin sen, baştaki ilgisi seni çekmiş sadece. ayrıca da bana hiç güven vermedi çocuk, sen de daha çok üzülmeden bırak hiç arayıp sorma, iyi biri değil bence.

X