Ne yapmam gerekiyor yardımlarınızı yorumlarınızı bekliyorum

Yok ben fesat değilim çok şükür ama buradaki insanlarda ciddi mutsuzluk sorunu ve beraberinde dışarıya nefret kusma var en basit soruya dahi küçük dağları ben yarattım edasıyla cevap verebiliyorlar yaşları büyük ama insanlık olarak olgunluğa ulasamamislar onlardan daha da olgun olduğumu düşünüyorum direkt parçayı okudu ve kıskanç olduğumu dile getirdi ya da o arkadaşımın kıskanç olduğunu aynen kalp gözü açık hemen anladı bunu iki satırla bana nasıl geliniyorsa bende fazlasıyla geliyorum çünkü dediğim gibi buradaki bazı kadınlarda ciddi bi ego problemi var önce onu torpulesinler kimseye yukarıdan bakıp büyük konuşmasınlar sanki hayatlarında hiç hata yapmamışlar gibi

Hoop yavaş gel ablacim. Sana kötü niyetle hiçbir şey dememiş arkadaş. Birini fesatlıkla suçlamadan önce mutlaka fesat olan ben olabilir miyim diye kendine sor. Bu şekilde gelirsen çok barınamazsın buralarda. bu 1

2. Evet ikiniz de birbirinizi paylaşamıyorsunuz. Sorun bu. Ama en çok sen onu paylaşamıyorsun bence.

3. Ayrıca hem romantik ilişkiyi ve hem de dostluğu aynı anda yürütecek potansiyel yok ikinizde de.

4. Konuyu düzenleyip paragraf ve nokta eklemen gerekiyor.
Teşekkür ederim gerçekten kötü niyetle değildi söylediğim ama kendisine bu tür yorumlarin geleceğini tahmin ediyormuş ilk ben yazınca hemen parladı 🤭

Kıskanç demeni daha fazla sinirlenip sana prim vermemi istediğin için yazdığına adım kadar eminim ama aynı şeyi yapmıyorum şimdi yavaşça defolabilirsin
Ay agresifliğe bak kız sizin gerçek yüzünüzü görüp uzaklaşmış. Rahat bırakın kızı. Kendi ilişkin varken bir şey yok ama kız ilişki yapınca rörörörö.

X