Ne yapmam lazım fikri olan

Kumpirimaylam

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
3
0
29
Arkadaşlar dün başıma gelen bi olay anlatmak istiyorum hayatım da hiç bukadar çaresiz olmamıştım kızım 1 hafta önce 6 yaşına girdi aynı apartmanda 2 ay küçük oğlu olan bi arkadaşım var 4 yıldır buradayız çocuklarımıza 2 yaşından beri arkadaş onlar taşındı ama ara ara biz de gidiyoruz onlarda geliyor asla çocuklarımızın birbirleriyle oyuncak kafgası dışında aralarında soron olmadı dün bize geldiler ve kızımın odasında oynuyorlardi bi odaya girdim kızım yatakta uzanmış elbise vardı üzerinde kilodunu indirmiş çocuğa özel bölgesini gösteriyor ellediyor o an çocuk elini attı tam elledi odaya girdim birşey olmamış gibi davrandım ama sabah kadar uyumadım kızım normalde özel bölgesine bile dokunduğunu görmedim ne yapmam lazım

O an kötü bir tepki vermemeniz çok çok güzel olmus. Maalesef teknoloji bizi ve çocukları buraya getirdi şuan onun kötü bir şey olduğunu bilmiyor kızınız mahremiyet eğitimi verdiniz mi?

Öncelikle bana yanıt verdiğiniz için çok teşekkür ederim kendimi çok sıktım dünden beri oan şoktan mı bilmiyorum ama okadar şaşırdım ki hala hayal olsun diyorum inanamiyorum çünkü kızım kreş de olsun anasınıfında olsun bu egitimleri aldi hatta kendi gelip bana anne buramız şuramız özel bölgelerimiz onlara kimsenin dokunmamısı görmemesi gerekiyor diyordu ki kızım bi kız çocuğunun yanında bile üzerini değiştirmeye cekinen bi çocuk du düne kadar hatta bigün ogretmen sınıfda üzeri ıslanmış diye üstünü değiştirmek istemiş izin vermemiş beni aradı öğretmeni böyle oldu diye bu sekilde hep konuşup mahremiyeti ben keza babası bile anlatır hatta aklına ne gelirse sorardı oan neden öyle açıp uzanıp ellemesine izin vermiş olabilir ne yapmam lazım konuyu yaptığınız çok ayıp bidaha gormeyim diyip kapattim 🥺 gece esime anlattım inanamadı 4 yıllık arkadaşı sonucda bidaha gorismiycek dedi

X