Ne yapsam

Ozlm0024

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
79
6
27
Merhaba arkadaşlar ben evin büyük geliniyim ve sorum şu kaynatam eltime davrandığı gibi bana davranmıyor nasıl derseniz ben evin büyük geliniyim ilk geldiğimde bu aileye gayet iyiydi aramız kaynatama şimdi diğer gelin geldikten sonra değişti ayrımcılık yapıyor mesela sabah uyanıyor benim yanımdan geçiyor günaydın demiyor ama altimi görünce günaydın diyor benle düzgün sohbet etmez eltimle çok iyi sohbet eder biz birlik oturuyoruz beni iki çocuğum var şuan altınla bi sıkıntım yok şükür ama kaynatandan böyle yaptıkça soğuyorum kaynatamdan

en başta eşinize kör kütük aşıktınız da gözünüz hiçbir şey görmedi mi? zorunlu haller dışında kayınvalide ve kayınpederle yaşamak nedir. o zaman evlenmeseydiniz de evlatlık alsalardı sizi. adı üstünde evlenmek yani. sürekli söz dinleyeceğinize karşı çıksanız belki ayrı eve çıkabilirsiniz. bunun için de kayınpederinizin size ev almasını beklemenizin bir manası yok. muhtemelen ev alacaklar diye oturup katlanıyorsunuz. evlenmek sorumluluk almaktır, ayrı evde yaşayamıyorsanız, sizi birilerinin yanında tutması gerekiyorsa az daha bekleseydiniz. 3 aile oturuyorsunuz hemde 3+1 bir evde. onca şeyde aklınıza takılan onların birbirine günaydın demesi mi? öyleyse herkesin herkesle muhabbeti ve kafa yapısı farklıdır. onlar iyi anlaşıyordur muhabbet ederler, atıyorum siz kayınvalidenizle daha çok konuşursunuz. en son kafaya takacağınız şey bu olsun

Merhaba arkadaşlar ben evin büyük geliniyim ve sorum şu kaynatam eltime davrandığı gibi bana davranmıyor nasıl derseniz ben evin büyük geliniyim ilk geldiğimde bu aileye gayet iyiydi aramız kaynatama şimdi diğer gelin geldikten sonra değişti ayrımcılık yapıyor mesela sabah uyanıyor benim yanımdan geçiyor günaydın demiyor ama altimi görünce günaydın diyor benle düzgün sohbet etmez eltimle çok iyi sohbet eder biz birlik oturuyoruz beni iki çocuğum var şuan altınla bi sıkıntım yok şükür ama kaynatandan böyle yaptıkça soğuyorum kaynatamdan
Kaynatana sor bi sorun mu var bi yanlışımmı oldu gözüme takılıyo ne zamandır görmezden geliyosun beni de bakalım nediyo anlarsın zaten cevap verirken samimi mi değil mi

Ben siz yanlis konuya takilmissiniz kayinpederiniz belki farketmedi sizi muhabbete gekince belki onunla konusacak daha cok sey buluyordur.Olabilir.bence yapacaginiz en guzel sey ayri bir eve cikmak sonucta konaklarda yasamiyoruz ki herkezin odasi olsun minicik evlerde o kadar cok kisi olursa herkezin hareketi birbirine batar tabi

Ev ev üstüne olmaz,imkanınız varsa kendi evinize çıkın.Yeri geliyor öz ana babalarımız bile evlat ayrımı yapabiliyor,buna bu kadar takılmayın,herkesle iyi olacaksınız diye bir kural yok...

X