Ne zaman yarım kollu citcitli?

Ben külotlu çorabı, uzun kol body, kadife tulumları 1ay önce kaldırdım:) halası kızıyor çorap giydirmiyorum filan diye ama sıkılıyor kızım kimseyi dinlemiyorum:)tek bodyle bile kalsa çok mutlu bence birşeycik olmaz ve bebekte rahat eder..

Ben külotlu çorabı, uzun kol body, kadife tulumları 1ay önce kaldırdım:) halası kızıyor çorap giydirmiyorum filan diye ama sıkılıyor kızım kimseyi dinlemiyorum:)tek bodyle bile kalsa çok mutlu bence birşeycik olmaz ve bebekte rahat eder..

ama üşütmez mi yaa? benim kızımda çok seviyo evde sadece çıtçıtlı ile durmuyı ama buz gibi oluyo hemen üşütücek diye korkuyorum

Öyle tek body ile 10 dk filan tutuyorum, ev kalabalık bunlmışsa yarım saat. Bilmiyorum birşey olmadı şimdiye kadar inş.da olmaz. Bence havanın gidişatına göre ayarlamak en güzeli . Mesela bugün dışarı çıktık biraz serindi, arabasının içine battaniye serdim üstünede mont , sıcak olsa battaniye almazdım ..

Slm kızlar.oğlum 15 aylık.sizin bebişlerden büyük.ama oglumda kış bebegi.erkek çocuklar kızlara göre daha az giyinmeyi seviyor.en ideal 23 derece oda ısısı.eli yüzü soguksa bebek üşüyordur.benim evim 22 - 23 derece genelde.bir bady ve pijama ile yatıyor.bebeğiniz sizden hep bir kat fazla giyinsin

Slm kızlar.oğlum 15 aylık.sizin bebişlerden büyük.ama oglumda kış bebegi.erkek çocuklar kızlara göre daha az giyinmeyi seviyor.en ideal 23 derece oda ısısı.eli yüzü soguksa bebek üşüyordur.benim evim 22 - 23 derece genelde.bir bady ve pijama ile yatıyor.bebeğiniz sizden hep bir kat fazla giyinsin

Bebeğin ensesi den doğru vücut ısısını ölçebilirsin. Genelde bebeklerin el ve ayakları soğuk olur bu da üşüyor anlamına gelmez. Ense terli veya soğuk ise üşüyordur. Erkek bebeklerin de cok fazla sıcağı sevmediği doğrudur.

Bebegimin elleri hep soguk ensesi ve göğsü sıcak oluyo. Genellikle başından cok terliyo bide. Evin sicaklugi da 24 25 derece havalar serin olunca kapatamiyorum kombiyi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X