Neden böyle oldu anlamadım

Merhabalar hamile değildim. Adet olduktan sonra ovülasyon testine başladım. Adetin 21. Günü yumurtlama oldu. Yumurtlama geç olunca adet de sarkıyormuş ister istemez. Gecikmenin sebebi o anladığım kadarıyla. Normalde bugün regl olmam gerekirdi ama yumurtlamam zaten dört gün önce oldu. O yüzden on gün sonra adet olacağım muhtemelen. Döngüm 35 gün sürecek kabaca
Benim 16. Gun yumurtlama oldu döndüm 30 gün sürüyor normalde bugün 32.gunum

Kızlar şimdi biz bu ay gebelik için denemeye başladık, normalinde pcos var ben de. Hani adet düzenim geçen aylarda 30 35 günde bir okuyordu, bu ay tüm belirtileri fazla fazla yaşadım sinir duygusallık bi 10 gündür başlarda kasık ağrısı vardı geçti göğüs hassasiyeti arttı, yani tüm belirtiler var ama adet olmam gerekiyordu en geç 2 sinde. Ama 7si oldu, bu süreçte bir erken gebelik testi bir de geçen bi iki gün içinde normal kaset test yaptım sonuç negatif.
Sadece anlayamadığım geçen aylara göre daha aktifim hareket ediyorum fazlaca ve beslenmeme dikkat ediyorum, normalde çok yemediğim dönemlerde daha erken adet olurdum, şimdi aksine 38 gün bitti 39 a giricem. Stres yaptıgım bi şey de yok, sadece gebelik için birliktelik yaşadığım bu ay soğan suyu kullandım farklı olarak. Ondan dolayı mı böyle oldum, hamile miyim desem testler negatif, sizce niye böyle oldu ki
Benim de adetim 30-35 günde bir gelir ama 9 gündür şu an gecikiyor ve bende de prolaktin hormon yüksekliği var hafif pocos gibi sayılır oda leklenmeler var adetim geciktinten 2 gün sonra kan testi verdi 0.120 ile negatif sonra iç gün sonra verdim 0.100 gene negatif:KK43: ama leklenmler vardı durdu

X