neden böyle oldu moralim çok bozuk

ayy bilemedim ki şimdi niye böyle olmuş cnm? İnan kafam karıştı. O sana resmi yaklaştıkça aşkım canım cicim diyo musun sen[/QUOTE

yani cnm çok çok soğuk davranmıyorum ama çok da soğuk değilim o bana nasıl davranıyosa ben de ona öyle davranıyorum tabii ondan biraz daha iyi davranıyorum cn ama bilmiyorum doğumgünüme bir hafta kala moralim çok bozuk yaa :çok üzgünüm:

çek restini cnm yaa valla böle kendini harap edicene al karşına böle böle de bakalım nolucak

cnm bu olay bir iki kere daha oldu işte ben de bu konuda imalı konuştum o zaman da bana kızıyo bnm davranışlarımda bi değişiklik yok ki durup dururken kendi kendine sorun çıkqartıyosun diyo cnm bi de doğumgünüm için tek kelime bile ermiyo bu beni daha da çokl üzüyo

ayy cnm benim üzülme sen ferah tut gönlünü nolur dur bakalım hayırlısı o gün bi gelsin nolucak bakalım çok merak ettim valla

valla cnm ben de çok merak ediyorum geçse şu yedi gün de görsem artık bunlarla içimi kemirmek istemiyorum yaa

ya uff ya öyle yapıyorum olmuyo böyle yapıyorumm olmuyo sinirlerim o kadar bozuk kiii

ya kızlar hiç akıl verecek yok mu sizin erkek arkadaşınız da böyle yapıyomu bazen :uhm:

Cnm bende sana akıl verıcek ne hal var ne derman var ben senden daha kÖtÜ bı Çıkmazdayım ama al karŞına konuŞ

aman canım ben hallettim benimkini yoluna girdide sen naptın cnm yaa düzelme varmı hiç konuıştunmu seninkiyle

dersaneye gidiyoruz demişsin öss adayısınız demek ki. belki de geleceğine odaklanmıştır, ki bana kalırsa çok mantıklı. sen de öyle yaparsan senin açından iyi olur, bununla kafayı yerken derslere odaklanamayabilirsin. değmez kafa patlattığına valla.

biz de dün görültük gayet iyiydi işte ama doğumgünüme kadar napar bilmiyorum gene değişiyo belli olmuyo bsinir oluyorum bu arada senin adına çok sevindim cnm işte böyle yani benneyaptımki

canım sabret
sakın bu arada mesele cıkarma
haklı ıken haksız duruma dusersın
yapmazsa bısey duruma gore trıbını atarsın

canım sabret
sakın bu arada mesele cıkarma
haklı ıken haksız duruma dusersın
yapmazsa bısey duruma gore trıbını atarsın

cnm ben de aynen senin gibi düşünüyorum bişey söylersem bu sefer durup dururken sorun çıkarmış oluyorum suçlu ben oluyorum allahım gelse şu ayın 11i de kurtulsam artık yaa

cnm ben de aynen senin gibi düşünüyorum bişey söylersem bu sefer durup dururken sorun çıkarmış oluyorum suçlu ben oluyorum allahım gelse şu ayın 11i de kurtulsam artık yaa

sabır canım
kendı kendıne saglam söz ver
kendını kontrol ettt
bak goreceksın her turlu sen akrlı cıkacaksın

sabır canım
kendı kendıne saglam söz ver
kendını kontrol ettt
bak goreceksın her turlu sen akrlı cıkacaksın

cnm çok sağol verdiğin cevaplar için ama ben de aynısını yapıorum yapıcam da bakalım sonuç ne olacak :uhm:

X