Neden boyle yapiyor ???

Merhabalar, bir adamla tanistik bir kez gun boyu konustuk benimle konusmaktan cok zevk aldigindan falan bahsetti .Hatta insallah boyle devam eder falan dedi .Sonra bu cocuk bana hic yazmadi 4 gun falan oldu bu olay olali 4 gundur yazmiyor yani dengesiz.Bu arada arada bakiyorum cevrimici oluror ama 2 dk sonra hemen cikiyor.Sik ve az duruyor yani .Cok da umrumda degil bu adam aslinda tek tercihim o degil sonucta ama neden boyle yapti acaba .Yas olarak da ondan 10 yas gencim ve gayette begenilirim aslinda .Yani o beni begenmemis olabilir bu cok normal ama ilk yazismamizda cok istekli yaziyordu ilginc geldi .Sebebi nedir sizce ben yazmali miyim ?Bir de yazim bari ikizler burcu adam
Merhaba. Bu maalesef hepimizde olma Bi durum karşı taraf kaçtıkça yada o ilgi birden azalınca sürekli kafamızda birşeyler kurup ne oldu aceba deriz ve kendi kendimize merak ederken bağlanırz aslında. İnan bana gerçekten ilgisi varsa ve istiyorsa arar. Öteki türlü ya ilgisi yoktur yada kendince ölçüp taratıp olmayacağına karar vermiştir. Yani kesinlikle arama

Merhaba. Bu maalesef hepimizde olma Bi durum karşı taraf kaçtıkça yada o ilgi birden azalınca sürekli kafamızda birşeyler kurup ne oldu aceba deriz ve kendi kendimize merak ederken bağlanırz aslında. İnan bana gerçekten ilgisi varsa ve istiyorsa arar. Öteki türlü ya ilgisi yoktur yada kendince ölçüp taratıp olmayacağına karar vermiştir. Yani kesinlikle arama
Haklisiniz sildim zaten numarasini ne hali varsa gorsun .Gercekten covuk normalde bana yazsa bu kadar aklimda kalmazdi ama bir anda gittiya o yuzden dusunuyorum yoksa o adamla bizim bir gelecegimizin olmasi imkansiz .Beynimin oyunu gibi

Hevesi geçmiş olabilir. Bazi insanlarla ruh haline gore bazi zamanlar sohbet edersin ve iyi gelir ama başka birgun o kadar da ilgini cekmez konusmak istemezsin.

Anlatamadim muhtemelen ama mesela biriyle farkli bir ruh halindeyken konuşmak bir sure iyi gelmişti ama sonra onunla konusmak ilgimi cekmemeye baslamisti bu durumu ben çok yaşadim.

Hatta eşimle ilk konusmaya basladigimizda laf lafi acinca "bugun güldürdüğün için ilgimi cekiyor muhabbetin ama yarin sana hic yazmayabilirim" bile demiştim. 😁 Ccoook sacma ama acik sozluymuşum.

nisanli/evli bile olabilir hatta, kimisi hic bir sekilde hayatina dair bir bilgi koymuyor sosyal medyaya, dikkatli ol. hic sorma bile neden yazmadigini
Kendisi durup duruken bana bekar ve cocuksuz oldugunu soylledi 32 yasinda adam .Belki yalan bile soylemis olabilir bilmiyorum.

Hevesi geçmiş olabilir. Bazi insanlarla ruh haline gore bazi zamanlar sohbet edersin ve iyi gelir ama başka birgun o kadar da ilgini cekmez konusmak istemezsin.

Anlatamadim muhtemelen ama mesela biriyle farkli bir ruh halindeyken konuşmak bir sure iyi gelmişti ama sonra onunla konusmak ilgimi cekmemeye baslamisti bu durumu ben çok yaşadim.

Hatta eşimle ilk konusmaya basladigimizda laf lafi acinca "bugun güldürdüğün için ilgimi cekiyor muhabbetin ama yarin sana hic yazmayabilirim" bile demiştim. 😁 Ccoook sacma ama acik sozluymuşum.
Hahahahah cok iyi anliyorum sizi.Ben de degisken ruh haline sahibimdir. Ilk defa karsimdaki birisi bunu bana yapinca sudan cikmis baliga döndüm ne oluyoruz falan dedim yani. Gururuma yediremedim galiba

canim gencecik kizsin sunu kafaya takma bile, adam evlidir büyük ihtimal, akli sira seninle konusup genc bir kiz tarafindan onaylanmanin hazzini aldi iste.
Ay insallah evli falan degildir karisina cok üzülürüm

Haha iyi ki yazmış eşin sana tekrardan. Ben olsam o an konuşmayı bırakırdım 😅

Merhabalar, bir adamla tanistik bir kez gun boyu konustuk benimle konusmaktan cok zevk aldigindan falan bahsetti .Hatta insallah boyle devam eder falan dedi .Sonra bu cocuk bana hic yazmadi 4 gun falan oldu bu olay olali 4 gundur yazmiyor yani dengesiz.Bu arada arada bakiyorum cevrimici oluror ama 2 dk sonra hemen cikiyor.Sik ve az duruyor yani .Cok da umrumda degil bu adam aslinda tek tercihim o degil sonucta ama neden boyle yapti acaba .Yas olarak da ondan 10 yas gencim ve gayette begenilirim aslinda .Yani o beni begenmemis olabilir bu cok normal ama ilk yazismamizda cok istekli yaziyordu ilginc geldi .Sebebi nedir sizce ben yazmali miyim ?Bir de yazim bari ikizler burcu adam
Yazmayın bence. Erkeklerin sözlerine pek inanmayın hele internetten tanıştıysanız. Sizden başka insanlarla da konuşuyodur

Haha iyi ki yazmış eşin sana tekrardan. Ben olsam o an konuşmayı bırakırdım 😅

Bana dense benim de moralim bozulur yazmayabilirdim. 😬 Eşimin azmi kırılmadi neyseki. Ama o lafi ettigim zaman daha ilk konusmalarimizdi oylesine hobimizle ilgili bir forumdan yazişmaya başlamistik eşim beni gormustu fotografta ama ben daha eşimi hiç gormemiştim bile, belki o yuzden kestirip atmadi.

Çoğu kişi beğendi diye herkes beğenmek zorunda değil ki bacım 😄😄 vazgeç sevdadan kimse vazgeçilmez değildir

İletişim karşılıklı olur, siz de hoşalndıysanız siz yazsaydınız, 4 gün boyunca ondan beklemeseydiniz.

İletişim karşılıklı olur, siz de hoşalndıysanız siz yazsaydınız, 4 gün boyunca ondan beklemeseydiniz.
Ya bilmiyorum yazabilirdim aslinda ama diyorumya bir sey oldu hic yazasim gelmedi .Garipbir sekilde yazmasi icin beklentiye girdim sadece

Bu sosyal medya çoğalali insanlarda bir çok aranılan,beğenilen biriyim algısı oluştu. Bir de kimseyle uğraşmak istememe. Bir de daha çok yalan ve aldatma. Yani birisi size çok iyi senle konuşmak demiş sonra da aramamış. Yani ya dün söylediği yalandı ya beğenmedi sonradan ya da evli, nişanlı vs. Oturup üzerine düşünecek bir şey değil. Bir sürü insanın başına gelmiş bir olaydır bu zaten.. siz de yaşamış oldunuz işte.

Bunu yapan sadece erkekler de değil hem kadınlar da yapıyor. Kadınları anlamak da zor. Milyon çeşit insan var. Hele nette anonim olunca günlük hayatta gösteremedikleri gariplikleri orda gösterebiliyorlar.

X