Neden bu sitede fikir özgürlüğü yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 üyelik kullanıyordur, yakın zamanda konu açmıştır.
Tek üyeliği varsa ve ocaktan beri içinde tuttuysa da allah yardımcısı olsun :KK43:
Konu açmamış, diğer üyelerin konularındaki yorumlara dayanarak böyle bir fikre kapılmış olabilir. Görmemek için kör olmak gerek
Bence de var birkaç kişi. Biri olumsuzsa diğerleride aynı olumsuzlukla yazıyor,biri alay ediyorsa diğerleri de.

Bir Sherlock sırrını asla deşifre etmez bebeyim. Üzgünüm sorun cevapsız kalacak
Ushdhsh peki 🤭
Profile tıklıyoruz, açıksa mesajları görünüyor zaten. :deli: Kapalıysa da aramaya inanıyoruz. Öyle yani. :KK14:
Evet biliyorum da, yine de belli bi hafiza gerektiren durumlar var, hem sadece o bile olsa cok iyi is cikariyor burdaki ekip 🤣🤣 ben uşeniyaaan 😂
Cahille girme münakaşaya,
Ya sinirini zıplatır tavana,
Ya da yazık olur adabına
Bu da guzel ama bunun bi değişigini biliyom, o daha guzel 🤣🤣

Kendimle alakalı sıkıntıları sordum kaç kez. Bazı kendini beğenmiş pro üyeler bana taktı resmen. Ben onların profiline yorum yapınca iyi gelmiyor ama. Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapmayacaksın.. Herkes birbirine saygılı olmalı. O kadar saçmalayan insan varken benim ciddi sorularıma takılması çok mantiksiz.
Kesinlikle katılıyorum, en son konuma yazılanlar karşısında şok geçirdim, adam iki gün sonra seni kapıya koyar diyeni mi ararsın, ben olsam senin kafanı duvara çarpardım diyeni mi, sadece gülüyorum kadın gerçekten kadının düşmanıymış, ama bir iki pro üye haklısın falan yazsaydı, arkasından hepsi kesinlikle el üstünde tutarlardı beni 🤣

Konu açmamış, diğer üyelerin konularındaki yorumlara dayanarak böyle bir fikre kapılmış olabilir. Görmemek için kör olmak gerek
Bence de var birkaç kişi. Biri olumsuzsa diğerleride aynı olumsuzlukla yazıyor,biri alay ediyorsa diğerleri de.

Kendi konusuna gelen yorumlardan bahsetmiş ilk mesajında.

Bir konuda herkes olumsuz tavır takınıyorsa bunun sebebi açılan konu olamaz mı? Neden yorum yapanlarla ilişkilendiriliyor bu durum ben de bunu anlamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X