Nedennnn??

Feel Good Inc

Still livin' biatch
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
2.027
5.501
Merhabalar, hemen konuya giriyorum;

Yaklaşık 2 aydır görünce kestiğim, biraz hoşlandığım biri var. Arada konuşuyoruz ama kişisel mevzuları değil.

Neyse, ben haliyle bu kişiyi sosyal medyadan fake hesaplarımla stalklyordum bu süre zarfında. (Beklemedeydim:KK14:)

Kendisinin bol takipçili, açık bir instagram hesabı ve 50 küsür tane falan da fotoğrafı vardı. Yani aman aman aktif biri değildi.

Durum şu ki geçen hafta, günlük stalkumu yaparken, instagram hesabını silmiş ve yeni bir hesap açmış olduğunu gördüm. Bu hesap kapalı ve 1 kişiyi takip ediyor. 2 takipçisi var ve daha fotoğraf atmadı, atacak gibi de durmuyor.:KK57::ruh:

Benim aklıma ilk gelen, manita yaptığı oldu ama çok şaşkınım. Sevgilisi var mı bilmiyorum ama öyle hesap silecek birine falan da benzemiyordu, şok oldum.:KK57:

Sizce neden böyle bir şey yapmış olabilir? Düşüncemde haklı mıyım? Doğmamış çocuklarımız ne olacak?? Gitti güzelim adam ya of!!??:cry::ruh:

Başka bir seçenek olamamız mı ya? Mesela çok sıkılmıştır takipçilerden falan, olamaz mı? Hiç mi olamaz??? :KK61:
Takipçilerinden sıkılmış birinin yeni bir hesap açması çok mantıklı gelmedi açıkçası. Ama tabii ki bu hayatta her şey olabilir, neden belli etmiyorsun ki? En kötü o seni istemez. Diyecek hiçbir şeyin yok sonuçta:KK66:

Takipçilerinden sıkılmış birinin yeni bir hesap açması çok mantıklı gelmedi açıkçası. Ama tabii ki bu hayatta her şey olabilir, neden belli etmiyorsun ki? En kötü o seni istemez. Diyecek hiçbir şeyin yok sonuçta:KK66:

Şu aşamada hala belli etmeli miyim sizce? Bir de bu kişi bayağı yakışıklı (bana göre) ve popüler biri. Sevgilisi olması garip bir durum olmazdı. Offf

O hesabı daha önce açmıştır ve hiç kullanmamıştır belkide. Siz bu hesabını bulunca diğerini farketmemişsinizdir. Asıl hesabınıda öylece kapatmıştır, sıkılmıştır, hacklenmiştir. Bir sürü ihtimal olabilir.

Benim hala umudum var ya belki başka bir sebebi vardır, işi sebebiyle falan. :KK43:
Ay inşallah öyledir.
İnsan çatlar merakından. Ben benim exin storylerine bakmıyordum görmesin izlediğimi diye, sonra dayanamadım ilk kez feyk hesap açtım bakim ne paylaşıyor storysinden diye. Onlar da tırt tırt şeyler çıktı :KK70:

Bence siz ciddi düşünüyorsanız hamle yapın. En fazla sevgilim var der, siz de öğrenmiş olursunuz aklınızda daha fazla kalmaz.

X