Nedennnn??

Ay inşallah öyledir.
İnsan çatlar merakından. Ben benim exin storylerine bakmıyordum görmesin izlediğimi diye, sonra dayanamadım ilk kez feyk hesap açtım bakim ne paylaşıyor storysinden diye. Onlar da tırt tırt şeyler çıktı :KK70:

Bence siz ciddi düşünüyorsanız hamle yapın. En fazla sevgilim var der, siz de öğrenmiş olursunuz aklınızda daha fazla kalmaz.

Ya aslında tüm fotolarının ekran görüntüsünü alıp arşiv yapmıştım:oha:, şimdi de yeni foto atmıyor ama bu olayı çözmem lazım.

Ben açık açık yürüsem büyük ihtimalle aramızda bir şeyler gelişir( sevgilisi, flörtü falan olsa da) ama böyle bir şey istemiyorum. Hiç böyle planlamıştım.:KK14:

sevgili yapma ihtimali büyük. sevgilisi takipçilerinin kız olduğunu görünce sorun etmiş olabilir ya da bir kızla mı yazıştı naptı yakalandı. yani genelde bu tarz durumlarda kapatırlar erkekler

sevgili yapma ihtimali büyük. sevgilisi takipçilerinin kız olduğunu görünce sorun etmiş olabilir ya da bir kızla mı yazıştı naptı yakalandı. yani genelde bu tarz durumlarda kapatırlar erkekler

Bir de şöyle bir durum var, yeni açtığı hesapta mesleki ünvanını koymamış. Daha kişisel bir hesap gibi duruyor.

Sadece profil fotosu var. Hesap gizli. Ünvan gitmiş. Kullanıcı adı da komikli bir şey.

çaktırmadan takip et. birde direk sorabilirsin muhabbet ederken sevgilin var mı diye. geçen seni gördüm sanki yanında biri vardı. selam vericektim ama emin olamadım sevgilinse eğer yanlış anlaşılmasın diye selam veremedim diyip bu şekilde öğrenebilirsin

Hesap eskidir. Siz diğer hesaba baktığınızdan onu farketmemiştir. Yoksa takip listesi aynı sayıda kalmaz, hele ki yeni hesap açtıysa.
Ama siz yine de yoklayın biraz. Hem neden eski hesabını fake hesapla takip ettiniz ki? Ekleseydiniz nolcaktı ki? Zaten arkadaşmışsınız.

çaktırmadan takip et. birde direk sorabilirsin muhabbet ederken sevgilin var mı diye. geçen seni gördüm sanki yanında biri vardı. selam vericektim ama emin olamadım sevgilinse eğer yanlış anlaşılmasın diye selam veremedim diyip bu şekilde öğrenebilirsin

Aramızda sadece işsel konuşmalar oluyor, böyle küçük küçük flört ediyorduk laf arasında, geçen sefer konuştuğumuzda az kalsın ağzıma düşecekti. (Beden dili öyle diyordu yani, hayal gücü de olabilir:KK64:)

Böyle desem kesin anlar, direk sorsam daha iyi olur. Offfd:KK61:

Hesap eskidir. Siz diğer hesaba baktığınızdan onu farketmemiştir. Yoksa takip listesi aynı sayıda kalmaz, hele ki yeni hesap açtıysa.
Ama siz yine de yoklayın biraz. Hem neden eski hesabını fake hesapla takip ettiniz ki? Ekleseydiniz nolcaktı ki? Zaten arkadaşmışsınız.

Ayy keşke öyle olsa, olabilir değil mi?

Kapattığı hesabı açıktı herkese, ben de takip etmemiştim. Günlük olarak kontrol ediyordum bir şey atmış mı diye.

Açıkçası o bana yürüsün istedim. Bir de şu an ilişkim olması zor, biraz da kararsızım ama bir kaç ay sonra olabilir diye acele etmek istememiştim.

Vazgeçersem yok yere yürüdüğümle kalmayayım diye. Şimdi kıymete bindi.:cry:

Sadece manita yapmamış, kıskanç bi manita yapmış gibi duruyo :işsiz:

Ayy cidden haykırmak istiyorum.:mad:

Ayy keşke öyle olsa, olabilir değil mi?

Kapattığı hesabı açıktı herkese, ben de takip etmemiştim. Günlük olarak kontrol ediyordum bir şey atmış mı diye.

Açıkçası o bana yürüsün istedim. Bir de şu an ilişkim olması zor, biraz da kararsızım ama bir kaç ay sonra olabilir diye acele etmek istememiştim.

Vazgeçersem yok yere yürüdüğümle kalmayayım diye. Şimdi kıymete bindi.:cry:
Fake bi hesabınla istek at. Sevgilisi olup kullanıyosa hesabı reddeder. Beklemede kalırsa kullanmıyo demektir. Kabul ederse de bakarsın duruma göre :super:
Ne olcak bu elimizden kaçınca kıymete binenler :olamaz:

Fake bi hesabınla istek at. Sevgilisi olup kullanıyosa hesabı reddeder. Beklemede kalırsa kullanmıyo demektir. Kabul ederse de bakarsın duruma göre :super:
Ne olcak bu elimizden kaçınca kıymete binenler :olamaz:

Ayyyy hiç sorma, ben de kendi kendime kararsız kalıyordum, süre falan belirliyordum.

Şu an o eleştirdiğim adam, "sevgilim yok benimle evlen" dese direk düşerim yani, o derece saçma bir dürtü bu.:olamaz:

Çok mutsuzum.:KK14:

Ayyyy hiç sorma, ben de kendi kendime kararsız kalıyordum, süre falan belirliyordum.

Şu an o eleştirdiğim adam, "sevgilim yok benimle evlen" dese direk düşerim yani, o derece saçma bir dürtü bu.:olamaz:

Çok mutsuzum.:KK14:
Benzerini yaşadım ama benim elemana yoğun duygular beslemeyi bekleyene kadar o başka limanlara yelken açmıştı seneler önce :) evlendi bile :bicak:
Büyük ihtimalle sevgilisi olmadığını öğrenince amaannn diyeceksin :) Ki bence öylesine hesabını dondurdu. Ama senin duygularını tartman lazım. Sevgilisi yoksa güme gitmesin

Benzerini yaşadım ama benim elemana yoğun duygular beslemeyi bekleyene kadar o başka limanlara yelken açmıştı seneler önce :) evlendi bile :bicak:
Büyük ihtimalle sevgilisi olmadığını öğrenince amaannn diyeceksin :) Ki bence öylesine hesabını dondurdu. Ama senin duygularını tartman lazım. Sevgilisi yoksa güme gitmesin

Yaa kesinlikle öyle. Sevgilisi yoksa bu panik modundan çıkarım ben yine.

Aslında biraz akışına bırakıp, direk gidip açılsam, her şey daha kolay olurdu. Bir süre takılırdık sonra, olursa olur olmazsa olmaz, herkes kendi yoluna. Ama ben kesin aşık olurum bu kişiye, %100. Biraz mantıksız yönleri var ve aşık olursam her şey felaket olur. O yüzden biraz ağırdan alıyordum.

Ayyyy şiştim vallaha.:KK14::KK14::KK14:

Ama o zaman bana neden umut verdi??
Kişisel bir şey konuşmasak bile, umut verdi bence yani. Beden yalan söylemez.:oops::KK48:

O bir erkek biliyorsun değil mi :) Bdv'ye bir göz gezdir derim. Neyi neden yaptıklarını bin yıllardır çözemediğimiz bir tür. Kökleri kuruyasıcalar :KK14:

X