Anti-Aging Nefes Terapisi

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
merhaba ben ankarada gittim ve inanaılmaz faydasını gördüm reglim düzensizdi bebek istiyorduk olmadı aşılama bile oldum ama pes ettim sonra nefes terapisine başladım ilk önce reglim düzeldi ve ardında hamile kaldım şuanda 4 aylık hamileyim ama hertürlü rahatsızlığı ilaçsız saatlerce konuşmadan çözebiliyolar ben şiddetle öneririm hatta kendi yaşam koçuma sorayım istanbulda tanıdığı varmı şimdiden geçmiş olsun:KK34:
merhaba ,uzun zaman geçmiş bu konunun üzerinden umarım cvp alabilirim sizden.kimden aldınız nefes terapisini ? arastırıyorum bir süredir ,emin olamıyor insan.önemli gelişmeler yaşamışsınız,bu sebepten güven verdi bana .isim adres herhangi bir bilgi verirseniz cok memnun olurum.
ve bir diğer sorum seanslarda nasıl bir uygulama yapıyor ?

Merhaba
Ebru Şallı'nın nefes teknikleri farklı

merhaba Zeynep Hn.
tlf bana ulaşırsanız size yardımcı olabilirim selamlar

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ,uzun zaman geçmiş bu konunun üzerinden umarım cvp alabilirim sizden.kimden aldınız nefes terapisini ? arastırıyorum bir süredir ,emin olamıyor insan.önemli gelişmeler yaşamışsınız,bu sebepten güven verdi bana .isim adres herhangi bir bilgi verirseniz cok memnun olurum.
ve bir diğer sorum seanslarda nasıl bir uygulama yapıyor ?

Merhabalar iki postun üzerinden de uzun zaman gecmıs ama sansımı denemek ısterım eger hala foruma gırıyorsanız..Bende Ankarada yasıyorum nefes terapısı alabılecegım guvenılır bı yer arıyorum yardımcı olurmusunz tesekkurler

Merhabalar iki postun üzerinden de uzun zaman gecmıs ama sansımı denemek ısterım eger hala foruma gırıyorsanız..Bende Ankarada yasıyorum nefes terapısı alabılecegım guvenılır bı yer arıyorum yardımcı olurmusunz tesekkurler

Merhaba,
Ben size yardımcı olabilirim.

Sevgiler

merhaba ben ankarada gittim ve inanaılmaz faydasını gördüm reglim düzensizdi bebek istiyorduk olmadı aşılama bile oldum ama pes ettim sonra nefes terapisine başladım ilk önce reglim düzeldi ve ardında hamile kaldım şuanda 4 aylık hamileyim ama hertürlü rahatsızlığı ilaçsız saatlerce konuşmadan çözebiliyolar ben şiddetle öneririm hatta kendi yaşam koçuma sorayım istanbulda tanıdığı varmı şimdiden geçmiş olsun:KK34:
Merhabalar Ankara’da nerede ve kimden befea terapisi aldınız acaba yaşam koçunuzun adı adresi telefonu var mıdır? 2014 yılına ait bir paylaşımda bulunmuşsunuz ama hala sizde bilgikwri vardır belki nefes koçıunuzun cevaplaraanız çok memjun olım şimdiden çok yeşekkürlwe cevabi dönüşünüz için.

Merhabalar Ankara!da gittiğiniz nefes koçunuzun adını adresini paylaşabilir misiniz rica etsem şimdiden çok teşekkürler. mesaj olarak atarsanız çok memnun olurum. mail adresim: …buradan ulaşabilirsiniz bana ben Ankara'da avukatım bir ihtiyacınız olursa bende seve seve yardımcı olurum size teşekkürler tekrardan cevabi dönüşünüz için

Merhabalar Ankara!da gittiğiniz nefes koçunuzun adını adresini paylaşabilir misiniz rica etsem şimdiden çok teşekkürler. mesaj olarak atarsanız çok memnun olurum. mail adresim: …buradan ulaşabilirsiniz bana ben Ankara'da avukatım bir ihtiyacınız olursa bende seve seve yardımcı olurum size teşekkürler tekrardan cevabi dönüşünüz için

merhabalar,
en yakın tarih siz yorum yazdığınız için size sormak istedim. HErhangi bir bilgi edinebildiniz mi?

merhaba ankarada kime gittiniz acaba?

Merhaba sevgili annelerimiz; Transformal Nefes ile ilgili yorumları şimdi gördüm ve yazmak istedim. Ben profesyonel Transformal Nefes Koçu ve Pedogojik danışmanım. 40 yıldır çalışma alanım olan erken çocukluk yılları dediğimiz 0-6 yaş dönemi ve de genetik kayıtlarımız bizlerin tüm yaşamını belirleyen kilit unsurlardır. Çünkü bilinçaltımızı oluşturur, dolayısıyla bizler şuurlu olarak yaşantımızın % 5 ine hakim olurken, % 95 i bilinçaltının etkisinde farkında olmadan yaşarız. Şayet travmalarımız varsa ki hepimizde var, bir de erken çocuklukta yaşadığımız ya da tanık olduğumuz korku, endişe, panik gibi olumsuz deneyimler sonucu oluşan negatif kayıtlarla, bebeklikteki doğal nefesimiz bozuluyor, kısıtlanıyor böylece biz de yetersiz nefes almaya başlıyoruz. Yaşamımızda hem fiziksel, zihinsel, duygusal hem de ruhsal sağlığımız; nefesimizle birebir bağlantılı olduğu için, maddi manevi ve de sağlık yönünden istemediğimiz hayatlar yaşamaya başlıyoruz.
Dünya Sağlık Örgütünün de açıkladığı gibi; doğru ve kaliteli nefes almak, havayı ciğerlere tam olarak doldurmak ve boşaltmak ancak diyafram kasının tam olarak kullanılmasıyla mümkündür. Bilinçaltı Blokajları sonucu tam kullanadığımız diyafram kası zamanla sert ve gergin hale gelir. Seanslarımızda ilk önce diayfram kasının etkin çalışması sağlanarak yanlış ve kısıtlı nefes alışkanlığınız düzeltilir. Uyguladığımız diğer önemli tekniklerle de Nefes istenen oranda ve kalitede alınacağı için tüm hücreler oksijenle beslenmeye, enerji üretmeye başlar. Beden canlanır, kaygı ve stres azalır, çoklu detoks ile bütüncül sağlık kazanılır. Dolayısıyla huzur, denge ve içsel motivasyonu oluşturmak, bedensel enerjiyi yükselterek doğal yolla şifalanmak mümkündür. Çünkü Transformal Nefes seansında hücre düzeyinde arınma yapıldığı için, zihindeki negatif kayıtlar temizlenir ve daha fazla zihinsel ve fiziksel enerjiye kavuşulur. Ayrıca; bilgiyi öğrenme, özümseme, hatırlama, odaklanma v.s, nefesin kalitesiyle direk alakalı olduğu için beynimiz de doğal işlevini yapmaya başlar. Hayata bağlılığımız, ilişkilerimizin sağlamlaşması da nefesimiz en doğal haline döndükçe daha da kolaylaşır. Kısacası tam ve olması gerektiği gibi nefes alarak her anlamda yaşam kalitemizi yükseltebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken, Uluslararası Transformal Nefes Vakfına bağlı olarak çalışan bizlere ulaşmanız.
Detaylı bilgi için ve çalışma için iletişim numaram: ..
Not: Ulaşamazsanız whatsapp mesaj atın lütfen. sizlere mutlaka geri döneceğim.
Sevgiler, selamlar.
Nurten Daniş

Abkarada kimse gittiniz bana da soylermisinjz

Ben Ankarada hipnoterapiyle sigara birakmak icin Esra Yıldırima gittim. Gercekten cok etkili oldu simdi nefes terapisine ona gidecegim hatta egitimini veriyor onu da almak istiyorum. Klinik psikolog ve nefes ve yasam kocu ayni zamanda. Cok da guzel enerjisi. Onu tavsiye ederim.

Nevşah Fidanın transformal nefes teknikleriyle ilgili kitabını tavsiye etmişti bende size edeyim ama uygulamadım iyiki hatırlattınız
Benim arkadaşımda Türkiye’ye bu uygulamayı ilk getirenin Nevşah fidan olduğunu ama sonra sakıncalarını fark edip başka tekniklere yöneldiğini söyledi.
Ağızdan nefes alıp vererek uygulamada beyne oksijen gitmediğini ve ölüme yakın bir durum oluştuğunu anlattı.
Ebru Sinik diye birinde eğitim almış arkadaşım. Aradım ücret epey tuzlu. 🙁

X