Nefret'in salonu

nefret

canım oğluşum kucagımda:)
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
1.016
4
43
desperate arkadasım merak etmıstı evımı onun ıcın nıhayet foto cekebıldım :)

Hem salon hem oturma odası olark kullanıyorum ben
yemek takımı konsol fln yok
yemek odası mutfakta oldugundan sadece koltuklar ve tv var gordugunuz gıbı
umarım begenırsınız :)

goruntu2287.jpg

resim010i.jpg

resim007nvi.jpg

Son düzenleme:
ilk yorum benden olsun canım çok güzel ben çok beğendim çok sade ama şık aynı zamanda mutlulukla oturun

çok şık ve asil bir salon...aynı zamanda ferah.çok beğendim..güle güle oturun sağlıkla...

arkadaşım çok sık ve asil duruyo gule gule otur...
(tam benım tarzımmm:)))
çok beğendımmm....

bnmde tarzımm tanger ....siyahlar müthiş durmuş..cnm nacizane bi önerim kırmızı objelerle renklendirebilirsin bu şık salonu...perdelerde ayrı bi güzel

:kedi: perdelerın dekorlarını duzeltmek aklıma gelmemıs sımdı farkettım :kedi:

siyahı cok sevdıgım ıcın bıde koltuklar sıyah gumus mınderlı oldugundan genelde sıyah gumus sectım objelerı tv unıtesı ve halıda duvarlarla uyumlu olsun dıye kremlı sıyahlı oldu
cok pencere oldugundan aydınlık bı oda o yuzden hayalımdekı sıyah koltukları alabıldım evıme :)

haklısın kırmızı objelerle deısık olur.
çalışıyorum inan hiç evime bakamıyorum bile
cevre genıs olunca hafta sonu bıle evde kalamıyosun :KK43:
ınsallah seneye evımı yenıden duzenlıyecegım
tavsıyen ıcın tesekkur ederım

çok şık bi salaon güle güle oturun koltuktaki yastıklar göz bebeği şekli gibi geldi resim bulanık çözemedim ama beni izleyen iki göz gibi hissederdim ben korkunç geldi yav:1shok:

çok şık bi salaon güle güle oturun koltuktaki yastıklar göz bebeği şekli gibi geldi resim bulanık çözemedim ama beni izleyen iki göz gibi hissederdim ben korkunç geldi yav:1shok:

kaydirigubbakcemile3 allah iyiligini versin cnm hiç ole dusunmemiştim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok güzel siyahın ağırlığı çok yakışmış..
duvardaki aynalarıda pek sevdim çok hoş.
mutlulukla oturun

Salonun çok hoş ve asil olmuş canım. Sticker ayna ile ilgili başlığında da görüp beğenmiştim salonunu. Siyah koltuk benim de favorim ama kullanımı nasıl? çok toz çekmiyor mu?

Ben memnunum cnm
evım zemın ustu 1. Kat hem sıtenın bahcesıde oldukca buyuk balkonum cok toz oluyo ama koltuklarım oyle tozlu gorunmuyo elektrıklı supurge tutuyorum haftada bır koltuklara hıc de toz kır falan bellı olmuyo yanı rahatsız edıcı bı durum olmuyo
parlak kadıfe kuması dıye belkıde bılmıorum yanı

ilahi asiii çok güldüm.korkunç dedin,göz gibi dedin kadın salonuna giremeyecek şimdi:))))))))yastıkları ters çevir nefret hehee nolur nolmaz

Arkadaşım diye demiyorum evi çok güzel maşallah.
Koltuklara oturmuş biri olaraktan hem şık hemde rahat olduğunu söyleyebilirim.
Güzel günlerde kullanılır inşallah :)

işte siyah beyaz uymu ve şıklığı mobilyalar benim için ağır ama renkler harika güle güle otur canım

X