Nehir çatal kaşık bıçak takımı hakkında acill

senınkı de gayet şık canım ama ben hıc bır desen ıstemıyorum.

acaba ılerıde pişman olur muyum cok merak edıyorum:KK9::KK9:

canım tercih ve zevk meselesi..ben çok beğenerek almıştım ve çokta memnunum..ama senin beğendiğinde sade ve şık..:KK16::KK16:

bırde canım bu saten kısımlarında herhangı bır deforme oldu mu ?? ben saten almadım mısafır takımımı ama işin ilginc tarafı onlar daha pahalı ben zaten parlak ıstıyordum acıkcası saten kısımları cızılırse kotu bır goruntu olur dıye cekındım.

ben çizilmemesi için makineye atmıyorum..herhangi bir deforme olmadı..

Ben misafir icin hisar milano modelini aldim. Gunluk icin de nehir londra modelini aldim. Londra modeli diger modellere kiyasla biraz daha pahali oluyormus. Uzun arastirmalarim sonucu magazadan 84 parcayi 215 liraya iki taksit aldim. Cok guzel bir model tavsiye ederim. Tabi henuz kullanmadim. Kalitesi de gorundugu kadar iyidir umarim.

ben çizilmemesi için makineye atmıyorum..herhangi bir deforme olmadı..

anladım canım. işte ben elımde uğraşmak ıstemıyorum her şeyım duz olsun makınaya atayım istıyorum ama gercekten guzelmiş senınkıler tekrar tekrar baktım gule gule kullan...

ysmngzldr 250.75 tl fıyatı dı mı yanlış anlamıyorum yanı 295 degıl???

evet canım 250 hem peşin hem de 4 taksitli fiyatı :) bonus ve axesse taksit yapmışlar sadece yalnız, o kötü olmuş...
çatal kaşık takımında bence çok ayrıntı desenli almamak gerek. kullananlar çok ince desenli girintili modellerin kullanışsız olduğunu söylüyorlar. çünkü o ince girintilere kirler yıkansa bile birikiyor. Ona da dikkat etmek derim...
bir de bence porselen porselen markasından, çelik ise çelik markasından alınmalı. bazı markalar mesela hisar jumbo gibi, bunlarda her ikisi de önerilebilir. ama onlara paran yetmiyorsa Korkmaz, Nehir gibi çelik markalarından ÇKB takımları alınmalı diye düşünüyorum...

Ben misafir icin hisar milano modelini aldim. Gunluk icin de nehir londra modelini aldim. Londra modeli diger modellere kiyasla biraz daha pahali oluyormus. Uzun arastirmalarim sonucu magazadan 84 parcayi 215 liraya iki taksit aldim. Cok guzel bir model tavsiye ederim. Tabi henuz kullanmadim. Kalitesi de gorundugu kadar iyidir umarim.

bende misafırlıgımı hısardan aldım canım şimdi gunluk içinde nehır düşünüyorum bakalım bır eminönüne alan da gıdecegım de ondan sonra sanırım karar verıcem...84 parcada servıs setı yok mu canım ama zaten servıs ıcınde bı 30 40 lıra harcanıyor yanı ıyı bısey alacaksan ben o yuzden 89 parca almak ıstıyorum.londra modelı de guzelmış şimdi baktım ama ben parlak ıstıyorum

evet canım 250 hem peşin hem de 4 taksitli fiyatı :) bonus ve axesse taksit yapmışlar sadece yalnız, o kötü olmuş...
çatal kaşık takımında bence çok ayrıntı desenli almamak gerek. kullananlar çok ince desenli girintili modellerin kullanışsız olduğunu söylüyorlar. çünkü o ince girintilere kirler yıkansa bile birikiyor. Ona da dikkat etmek derim...
bir de bence porselen porselen markasından, çelik ise çelik markasından alınmalı. bazı markalar mesela hisar jumbo gibi, bunlarda her ikisi de önerilebilir. ama onlara paran yetmiyorsa Korkmaz, Nehir gibi çelik markalarından ÇKB takımları alınmalı diye düşünüyorum...

yok canım 4 taksıt için bence ıyi bır fıyat.bende zaten yemek takımımı kaşıklarımı hep duz şeyler secıyorum. şimdi begenırım bır modelı 6 ay sonra nefret ederım falan dıye ugraşmak ıstemıyorum. o yuzden gayet sade şeyleri seçiyorum kı her şeye uysun...

oyle tabı canım bende ole düşünüyorum ama ben mısafır yemek takımımı da hısardan aldım:KK9: ama çok şık çeyız tıpğimde var bakarsan.ablamlar hedıye almak ıstedıler hepsı bı yerden odensın dıye de bende tum ceyız setımı onlara yukledım:KK9::KK9:

yok canım 4 taksıt için bence ıyi bır fıyat.bende zaten yemek takımımı kaşıklarımı hep duz şeyler secıyorum. şimdi begenırım bır modelı 6 ay sonra nefret ederım falan dıye ugraşmak ıstemıyorum. o yuzden gayet sade şeyleri seçiyorum kı her şeye uysun...

oyle tabı canım bende ole düşünüyorum ama ben mısafır yemek takımımı da hısardan aldım:KK9: ama çok şık çeyız tıpğimde var bakarsan.ablamlar hedıye almak ıstedıler hepsı bı yerden odensın dıye de bende tum ceyız setımı onlara yukledım:KK9::KK9:

çok iyi etmişsin canım al bakalım yorumunu bekliyoruz :KK34:

Brabantianin servis setini aldım seramik tencerelerimde kullanmak için. o nedenle nehir çbt alırken servis setini özellikle almamıştım. sonra almaya karar verdim takım eksik olmasın diye ve ilk aldığım yere gidip 35 lira daha vererek servis setini de aldım. toplamda 89 parça seti 250 TL ye almış oldum. satıcının anlattığı londro modelinin diğer modellere göre daha pahalı olduğu idi. çok şık bir görüntüsü var. tamamen mat değil, parlak kısmı da var. misafir için aldığım hısarın milano modeli çok sade bir model o nedenle bunu özellikle biraz detaylı bir model aldım. gidip görmeni tavsiye ederim gerçekten çok güzel. ben çok beğenerek aldım.

bende misafırlıgımı hısardan aldım canım şimdi gunluk içinde nehır düşünüyorum bakalım bır eminönüne alan da gıdecegım de ondan sonra sanırım karar verıcem...84 parcada servıs setı yok mu canım ama zaten servıs ıcınde bı 30 40 lıra harcanıyor yanı ıyı bısey alacaksan ben o yuzden 89 parca almak ıstıyorum.londra modelı de guzelmış şimdi baktım ama ben parlak ıstıyorum

daha alamadım canım ama yarın aramaya cıkacagım:KK9::KK9:

canım ne yaptın aldın mı? ben dün bizim ordaki magazada nehirin tekli satıyorlar tüm modelleri gördüm diyebilirim hepsi çok güzel ve şıktı. korkmaz almayı düşünüyordum ama nehir alıcam. alınca haberdar etsene bakalım eminönünde daha ucuz mu? çünkü ben eminönünde birşey bulamaıyorum, sanırım bende sorun var, fazla seçiciyim...

kızlar günlük takımımı nehir aldım, gerçekten çok kaliteli görünüyor. tane tane aldım istersem sonra tamamlarım diye çok da uygundu. 18 parça çkb takımı 80 lira.

bu siteye bakaın ama benim bilgim yok sitenin hakkıda bende yeni buldum alacaktım bişeyler bilmediğim için durdumm ...

bu siteye bakaın ama benim bilgim yok sitenin hakkıda bende yeni buldum alacaktım bişeyler bilmediğim için durdumm ...[/QUOTE merhaba arkadaslar ben 8 yıllık evlıyım ve gunluk kullandıklarım nehırın cokta memnunum 89 parca sandıklı takımını alıcam fıesta ve maksı modelını cok hoş bakmanızı öneririm ben maksı modelı alıcam sanırım düşünenlere şiddetle tavsıye ederım hem cok kalıtelı hemde fıyatı uygun yılların fırması nıye cok para veresınızkı

En ucuz Çatal/Kaşık/Bıçak Takımı Fiyatları bu siteye bakmanızı öneririm.bende nehir düşünüyorumm ..ararken buldum burayı..

Ben hem misafir hemde günlük için NEHİR almayı düşünüyorum. LONDRA modelini çok beğendim. sitesinde 300 tl gibi bir rakam ve istoçtaki mağazasında kutulu olarak 235 tl ya pazarlıksız düştü.. bence gidip istoçta tümünü görüp, dokunarak alın derim. vakit bulabilirsem öyle yapıcam bende..

canım sorması ayıptır nerden aldın fiyatı çok uygunmuş

korkmaz istiyordum ama biraz bakındım da nehir de güzelmiş, hem fiyatı daha uygun.

şimdi sorum: arkadaşlar eminönünde nehir çkb alabileceğim bir yer var mı yoksa netten mi almalı??

korkmaz istiyordum ama biraz bakındım da nehir de güzelmiş, hem fiyatı daha uygun.

şimdi sorum: arkadaşlar eminönünde nehir çkb alabileceğim bir yer var mı yoksa netten mi almalı??

konuyu hortlatmak istiyorummmm :) alanlarınız oldumu nehir çkb takımlarını mağazaları nerede bilginiz var mı :)

X