Nehir çatal kaşık bıçak takımı hakkında acill

Beth18

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
11.965
26.119
Kızlar nehir marka çatal kaşık bıçak takımı kullanan yada kullananların tavsıyesıyle çeyızıne alan var mı sıtesınde 89 parça urunler bıle baya uygun gunluk kullanım için almak ıstıyorum ama nasıldır bılemıyorum lutfen yardımcı olun:KK3::KK3:

Kızlar nehir marka çatal kaşık bıçak takımı kullanan yada kullananların tavsıyesıyle çeyızıne alan var mı sıtesınde 89 parça urunler bıle baya uygun gunluk kullanım için almak ıstıyorum ama nasıldır bılemıyorum lutfen yardımcı olun:KK3::KK3:

canım annem senelerdir kullanıyor ve memnun... 50 sene garanti veriyorlar setlerde... ben Korkmaz setini aldım 300 tl ye gitti gidiyordan ama Korkmaz almasaydım kesin Nehir alırdım :KK76:

canım annem senelerdir kullanıyor ve memnun... 50 sene garanti veriyorlar setlerde... ben Korkmaz setini aldım 300 tl ye gitti gidiyordan ama Korkmaz almasaydım kesin Nehir alırdım :KK76:

anladım canım korkmaz daha duyulduk aslında ona da bır bakayım olmazsa nehırden alıcam gıbı:KK34:

canım sen korkmazın hangi modelini aldın??

canım sen korkmazın hangi modelini aldın??

Tulipa modelini aldım canım çok hoş bi model tavsiye ederim :) ben gitti gidiyordan aldım indirimi oldukça fazlaydı 300e aldım ama sen de yakın bi fiyata bulabilirsin bence yine...
$ko 2310 korkmaz tulipa 89 prç.set.jpg

cok guzel bır model canım aklımda olsun ama nereden bu sıtelerı buluyorsunuz ben anlamıyorum ya :KK9: ben nıye bulamıyorum:KK15:

valla google'da yazıyorum korkmaz tulipa çatal kaşık takımı gibi :) çıkan sitelere bakıyorum :KK66: akakçe, cimri gibi bazı siteler var oralarda sitelerin fiyatları yazıyor canım :KK34:

valla google'da yazıyorum korkmaz tulipa çatal kaşık takımı gibi :) çıkan sitelere bakıyorum :KK66: akakçe, cimri gibi bazı siteler var oralarda sitelerin fiyatları yazıyor canım :KK34:

hımmm tamam canım pekı herhangı bır sıteye guvenıp alabılır mıyım sence ne bıleyım ak akcede cıkan sıtelere mesela??

hımmm tamam canım pekı herhangı bır sıteye guvenıp alabılır mıyım sence ne bıleyım ak akcede cıkan sıtelere mesela??

deveyükü çok satış yapan bi site. ben daha bişi almadım ama bence ordan alınabilir. kargo ile beraber 355 tutuyo ki normalde 500 falan :KK34:

Bende Korkmaz aldım ama Nehir markasını çok beğeniyorum, gayette kaliteli bir marka canım bence tereddüt etme bile. :KK34:

dı mı ya bende cok sade bır sey olsun her yemek takımıyla kullanabıleyım ıstıyorum.:KK55:tereddut etmıcem aslında alıcam ama ılla cevreye bı sorup soruşturmak ıstıyorum ıcımdekı bu kuşkuyu ne zaman atıcam allah bılır :KK9::KK9:

ysmngzldr 250.75 tl fıyatı dı mı yanlış anlamıyorum yanı 295 degıl???

X