Bebek Beslenmesi Neocate mama kullanan varsa buraya lütfen...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Arkadaşlar merhaba benim kızım 8 aylık süt ve aüt ürnlerine alerjisi var. Dr muz neocate mama verdi ama nasıl hazırlamam gerekiyor ölçüyü nasıl ayarlıcam kafayı yicem ilk bebeğim olduğu için tecrübesizim ve ilk kez mama kullanıcaz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba benim kızım 8 aylık süt ve aüt ürnlerine alerjisi var. Dr muz neocate mama verdi ama nasıl hazırlamam gerekiyor ölçüyü nasıl ayarlıcam kafayı yicem ilk bebeğim olduğu için tecrübesizim ve ilk kez mama kullanıcaz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
1 olçek 30 CC şeklinde olacak ama tadı kötü olduğu için vanilya surubu koyabilirsin starbucks ta satılıyor

Çok teşekkürler arkadaşlar bişey daha sorucam mama haricinde pirinç unuyla mama yaptınızmı nasıl yapıyorsunuz
1 bardak suya 1 kaşık pirinç unu piştikten sonra mama soğumaya yakınken 4 ölçek mama koyun ... ölçekteki mamayı bir bıçak yardımıyla fazlasını alın ...

Merhaba herkese 3 aylık bebişim var benimde doktorumuz neocate mama önerdi. Elinde bir adet fazla olan var mı denemek amaçlı kullanmak istiyorum eğer mamayı içmezse boşuna almak istemedim yani fiyatları malum. İzmit merkezdeyim. Kuzularımıza geçmiş olsun.

Merhaba herkese 3 aylık bebişim var benimde doktorumuz neocate mama önerdi. Elinde bir adet fazla olan var mı denemek amaçlı kullanmak istiyorum eğer mamayı içmezse boşuna almak istemedim yani fiyatları malum. İzmit merkezdeyim. Kuzularımıza geçmiş olsun.
Dr. Rapor çıkarabiliyorsunuz devlet karşılıyor. ..

Evet biliyorum fakat raporla alıp içmezse elimde kalmasından korkuyorum başka mama deneme şansım kalmayabilir ozaman da sgk diğerini ödemezse neocate raporlu diye

Çok teşekkür ederim.. şimdilik bulduk.
Mrb muşta oturuyorum iki gün önce malatyaya alerji testi için gittik sut alerjidi cikti oglumda doktor
Çok teşekkür ederim.. şimdilik bulduk.
sadece bi kutu verdi. Rapor cikartin diye rica ettik dene bakalim bir ay iyi gelmese neden rapor cikartayim dedi. Asabi bi doktora denk geldik. Şuan verdiği kutu bitmek üzere ve muşta bu mamayi bulamiyoruz. Elinde olan gönderebilir mi acaba:KK43:((

Mrb muşta oturuyorum iki gün önce malatyaya alerji testi için gittik sut alerjidi cikti oglumda doktor

sadece bi kutu verdi. Rapor cikartin diye rica ettik dene bakalim bir ay iyi gelmese neden rapor cikartayim dedi. Asabi bi doktora denk geldik. Şuan verdiği kutu bitmek üzere ve muşta bu mamayi bulamiyoruz. Elinde olan gönderebilir mi acaba:KK43:((
Özelden adres gönderin lütfen

Merhaba Kızım doğduğundan beri kusma bitmek bilmeyen ağlama krizleri mukuslu kaka 2-3 kez kaka da kan düşük kilo alımı şikayetleri üzerine kaka tahlilinde bol lökosit görüldü ve doktorumuz süt alerjisinden supelendi. 10 gün boyunca sıkı diyet yapacağım Mama olarak da neocade verdi. Kızım ıcmiyor azda olsa içti ama Akşam kadar yine hep kustu. Henüz 2 buçuk aylık pekmez vs katamiyorun başka ne önerirsiniz?

Mrb lar mama fayda etti mi aynı sorun biz de de var bizim kakaasını da fiskirtarak yapiyor

Elimde 16 kutu mart 2021 son kullanım tarihli neocate mama var. İhtiyacı olan var ise verebilirim.

X