Davranış Bozuklukları Nerde yanlis yaptik?

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Bunlarin disinda uzmanlarin soyledigine degil acikcasi cocugun yonlendirmesine gore hareket ediyorum cunku biliyorum ki her cocuk gercekten farkli ve sana nasil annelik edecegini o ogretiyor. Odasini 8 aylikken ayirdim hicbir uzmani bu donemde dikkate almadim denedim ve orda daha mutlu oldugunu fark ettim ve uyguladim.

Uyku egitimi veren bir arkadasim henuz 1.5 yasindaki kendi oglunu desteksiz uykuya alistiramadi. Bildigim danisanlarima onerdigim hicbir teknik bizde ise yaramadi dedi bana.

Cocuklar robot degil. Onlarda bir insan. Kendj karakterleri ve kisiljkleri var. Her birine cocugun tepkilerine gore sekil vereceksin.

Cok guzel bilgiler bunlar. En çok suna şaşırdım. Ben bilmeden uzman görüşlerini uyguluyormusum da haberin yokmuş. Benim çocuk da 2 buçuk yasinda o da bazen bir şey ister ve ben o an isim varsa şu an bunu bitirme gerek ya da ellerimi yikamam gerek beklemelisin diyerek beklemeyi ogrettim. Ilk başlarda sinir olmuştu sonra sonra alıştı bekliyor. Doğru yoldaymisim ayy sevindim :KK66:

Bu arada dogan cuceloglundan girip ulkelere dinlere kadar gitmissiniz😂 konunun cok disinda sanki konusulanlar😂
🤣🤣🤣🤣
Hiç sorma yaaa. Aslında bizim de tv izlememiz lazım. Her haberde her programda birini çıkarıyorlar. Hep farklı farklı şeyler söylüyorlar. Anne baba olarak kafalarımız çok karıştı. Bunu anlatmak istemiştim ama.....
😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣
Hiç sorma yaaa. Aslında bizim de tv izlememiz lazım. Her haberde her programda birini çıkarıyorlar. Hep farklı farklı şeyler söylüyorlar. Anne baba olarak kafalarımız çok karıştı. Bunu anlatmak istemiştim ama.....
😂😂😂😂
Biz izlemiyoruz açıkçası kiz uyudumu film izliyoruz...

X